"PeR" atdzīvina Džeimsu Braunu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. jūnijs 2014 00:00
1077

Grupa "PeR" piedāvā deju grīdas spridzekli - dziesmu "Smile"-, kas ir otrais singls no topošā albuma. Kompozīcija, kas tapusi sadarbībā ar Reini Briģi, ieturēta labākajās fanka tradīcijās.

"Neslēpšu, ka, rakstot šo dziesmu un liriku, es iepaidojos no tādiem fanka dārgakmeņiem kā Džeimsa Brauna, Rika Džeimsa un vēl virknes veco fanka mūziķu. Kopš bērnības esmu šī žanra fans, un pēc uzvaras šovā "Izklausies redzēts" sajutu, ka nav ko klusēt -jādodas fanka virzienā," stāsta "PeR" solists Ralfs Eilands.

Šī gada maijā Ralfs plūca uzvaras laurus šovā "Izklausies redzēts", kurā atveidoja vairākus pasaulē pazīstamus melnādainos mūziķus, tostarp Džeimsu Braunu, Reju Čārlzu un citus. Iegūto balvu - 5000 eiro - viņš ziedojis savai bijušajai skolai, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijai. Ekspresīvie Ralfa priekšnesumi ne vienam vien radījuši jautājumu - vai viņa ciltskokā ir kāds melnādainais?

"Man ir teikts, ka iepriekšējā dzīvē noteikti biju melnādainais - tas ir lielākais muzikālais kompliments, ko savā dzīvē esmu saņēmis. Izdzirdot vai izpildot fanku manī pamostas spēcīgas vibrācijas - par to arī ir dziesma "Smile". Nemeklējiet tajā dziļdomību kā pirmajā singlā "Jauns sākums", šis ir fanks, šeit jāsmaida, jādejo līdz spēku izsīkumam! Es domāju, ka arī Džeimss Brauns pie šī gabala normāli "iekurtu uguntiņu"," smejas Ralfs.

Dziesmu iespējams noklausīties:

https://soundcloud.com/permusic/smile

 

Avots:Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 10. jūnijs 2014 14:17

Džeimsam nebūtu kauns. O jā.