''Movie 43'' - ģeniāli vai stulbi?

Autors: Linduchy, 2013. gada 12. aprīlis, 17:43:51
''Movie 43'' - ģeniāli vai stulbi?

 

 

''Movie 43'' - ģeniāli vai stulbi? 

 

Noskatījos šo filmu….un ilgi, jo ilgi domāju - kas, pie velniem, tas vispār bija? Nopietni…

Filmu veidojuši 13 (!) režisori - tas vien jau kaut ko nozīmē - un ne jau tajā pozitīvākajā ziņā. Ja ir tik daudz ''galveno'', tad filmēšana pārvēršas par haosu. Un šoreiz galarezultāts to pierāda - filma neparko un tajā pat laikā par visu ko. 

Filma sastāv no vairāku stāstiņu savāsrtījuma par seku, vardarbību un, piedodiet, bet īsti amerikānisku  stulbumu. Var jau būt, ka manas paaudzes (30gadnieki) un dzīvesvietas (LV) cilvēki nespēj uztvert šo īpatnējo humoriņu, bet man kaut kā likās, ka mums ar humora izjūtu viss ir vislabākajā kārtībā.

Filmā pieaicināts vesels Holivudas zvaigžņu grupējums - Emma Stone, Richard Gere, Kristen Bell, Hugh Jackman, Kate Winslet, Naoimi Watts, Uma Thurman utt. Un šis fakts manī izraisa vēl lielāku izbrīnu - kā tādas klases, un, domājams, sevi cienoši aktieri piekrita filmēties tādā sviestā? Nudien nesaprotu.

Filmai ir tik dažādas atsauksmes. Bet mans personiskais viedoklis - šī filma nav ne uzmanības, ne laika, ne naudas vērta, ja nu vienīgi skatīšanai ''zem nopietniem grādiem'' ;) Manuprāt, tā tomēr ir milzīga izgāšanās. Bet varbūt šī filma ir tik ģeniāla, ka es to vienkārši neizpratu? 

 

Padalies ar savu viedokli, ja esi noskatījusies arī tu.