''Movie 43'' - ģeniāli vai stulbi?

Linduchy
Linduchy 12. aprīlis 2013 17:43
1020

 

 

''Movie 43'' - ģeniāli vai stulbi? 

 

Noskatījos šo filmu….un ilgi, jo ilgi domāju - kas, pie velniem, tas vispār bija? Nopietni…

Filmu veidojuši 13 (!) režisori - tas vien jau kaut ko nozīmē - un ne jau tajā pozitīvākajā ziņā. Ja ir tik daudz ''galveno'', tad filmēšana pārvēršas par haosu. Un šoreiz galarezultāts to pierāda - filma neparko un tajā pat laikā par visu ko. 

Filma sastāv no vairāku stāstiņu savāsrtījuma par seku, vardarbību un, piedodiet, bet īsti amerikānisku  stulbumu. Var jau būt, ka manas paaudzes (30gadnieki) un dzīvesvietas (LV) cilvēki nespēj uztvert šo īpatnējo humoriņu, bet man kaut kā likās, ka mums ar humora izjūtu viss ir vislabākajā kārtībā.

Filmā pieaicināts vesels Holivudas zvaigžņu grupējums - Emma Stone, Richard Gere, Kristen Bell, Hugh Jackman, Kate Winslet, Naoimi Watts, Uma Thurman utt. Un šis fakts manī izraisa vēl lielāku izbrīnu - kā tādas klases, un, domājams, sevi cienoši aktieri piekrita filmēties tādā sviestā? Nudien nesaprotu.

Filmai ir tik dažādas atsauksmes. Bet mans personiskais viedoklis - šī filma nav ne uzmanības, ne laika, ne naudas vērta, ja nu vienīgi skatīšanai ''zem nopietniem grādiem'' ;) Manuprāt, tā tomēr ir milzīga izgāšanās. Bet varbūt šī filma ir tik ģeniāla, ka es to vienkārši neizpratu? 

 

Padalies ar savu viedokli, ja esi noskatījusies arī tu. 

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 13. aprīlis 2013 14:48

Laikam vēl precīzāk nemaz nevarētu pateikt :D (Y)

acisciet 13. aprīlis 2013 14:43

Noskatījos un secināju ... filma ir oda cilvēces degradācijai un stulbumam. Protams, ka krietni pārspīlēti, tomēr katrā sižetiņā iezīmējās kāda sabiedrības problēma un bezgaumīgi perverss veids kā šādās situācijās iekuļas un kā no tām izkuļas. Filmas laikā var nākt histēriski smiekli, rodas nepārvama vēlme saviebties un šķobīties, kā arī izvemties.

Linduchy 12. aprīlis 2013 19:01

Neko āberkruto jau nemaz negaidīju - gribēju vieglu skatāmo vakarā pirms miega...bet šitādu sviestu es toč nebiju gaidījusi, jo īpaši mani apbēdināja Ričarda Gīra un Hales Berijas līdzdalība visā šajā murgā :(

Cerīte 12. aprīlis 2013 18:07

Skatījusies neesmu un pēc izlasītā diez vai to vērošu.

VIT@ 12. aprīlis 2013 18:03

par aktierim ir vēl kas, visi gandrīz visi sāk ar komēdijām un arī beidz ar tām :)

VIT@ 12. aprīlis 2013 18:01

tās smaidošās sejas ir iekavas ciet... :D

VIT@ 12. aprīlis 2013 18:00

Vispār filmas galvenais direktors ir Bobs, taču pārējie 12 ir atbildējuši par kādu notiekti posmu filmai. Te būs precīzāk :) Par Bob ir tā, ka viņa pieredzē nav filmas, bet gan seriāli jeb TV show, līdz ar to , tas daudz ko saka priekšā par pašu filmu.
Elizabeth Banks (segment "Middleschool Date")
Steven Brill (segment "iBabe")
Steve Carr (segment "The Proposition")
Rusty Cundieff (segment "Victory's Glory")
James Duffy (segment "Super Hero Speed Dating")
Griffin Dunne (segment "Veronica") (ar pieredzi)
Peter Farrelly (segments "The Pitch", "The Catch" and "Truth or Dare") (ar pieredzi)
Patrik Forsberg (segment "Tampax")
Will Graham (segment "Homeschooled")
James Gunn (segment "Beezel") (ar vāju pieredzi)
Brett Ratner (segment "Happy Birthday") (visnopietnākā pieredze no visiem)
Jonathan van Tulleken (segment "Machine Kids")
Par pārējiem... ir vai nu aktieri, kas mēģina direktēt vai tv show veidotāji.. līdz ar to plašākus komentārus vairs tas neprasa... no filmas nebija jāgaida kas waw. :)Cita lieta būtu, ja mēs redzētu salasītus labākos direktorus, producentus un režisorus.. tad kas zina...
aktierus arī varētu paķidāt, jo daudziem karjeras posms ir jau rietā, līdz ar to ir jāņem ko var :)