“Māmiņu Klubs” kļūst par dzīvesstila raidījumu ģimenes sievietēm, turpmāk skatāms televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. janvāris 2018 12:57
1028

TV raidījums “Māmiņu Klubs” maina formātu un kanālu

Iemīļotais raidījums Māmiņu Klubs, kas televīzijas skatītājus priecējis 14 gadu garumā, jauno sezonu sāk ar vērienīgām pārmaiņām. To papildinājušas jaunas rubrikas un tēmas, raidījuma centrā liekot ģimenes sievietes dzīvi viņas ikdienu, bērnus, hobijus, attiecības, veselību un labsajūtu. Mainījies arī TV kanāls un jau sākot ar 4. februāri ik  svētdienas rītu plkst. 9.30 raidījums būs skatāms televīzijā sievietēm STV Pirmā!Turklāt pie skatītājiem atgriezīsies arī ilggadējā “Māmiņu Klubavadītāja un satura veidotāja Kristīne Virsnīte, solot krāšņu, stundu garu dzīvesstila raidījumu ģimenes sievietēm. 20180122125635-19961.jpg

Raidījums, kas līdz šim vairāk bijis veltīts tieši jaunajiem vecākiem un aptvēra tādas tēmas kā veselīga grūtniecība, bērniņa ienākšana pasaulē, pirmie dzīves gadi un jauno māmiņu dzīve, jaunajā sezonā paplašina savu formātu, kļūstot par dzīvesstila raidījumu ģimenes sievietēm, aptverot arī tādas tēmas kā sievietes māja, skaistums, veselība, attiecības, dzīve ar bērniem, ģimenes hobiji un mājas mīluļi.

“Sieviete ir ģimenes dvēsele! Uz viņas pleciem turas visa dzīve - bērni, mājas, partneris, vecāki. Ir tik daudz lomu, ko ikdienā mums nākas uzņemties, ka brīžiem jūtamies pārgurušas un bez atbalsta. Jaunā “Māmiņu Kluba” mērķis ir atbalstīt ģimenes sievietes ar padomiem un citu sieviešu pieredzi. Kopā mēs varam rast risinājumus visdažādākajām dzīves problēmām! “Māmiņu Klubs” solās kļūt par sieviešu raidījumu, kur varam būt atklātas un patiesas, kā arī iedvesmoties cita no citas!”, tā par raidījuma mērķi stāsta vadītāja un divu bērnu mamma Kristīne Virsnīte. 

20180122125659-51213.jpg

Jaunais “Māmiņu Kluba” raidījums sarūpējis krāsainu praktisku padomu birumu - receptēs, mājokļa iekārtošanā, bērnu audzināšanā un veselīgā dzīvesveida popularizēšanā. Katrā raidījumā būs arī intervijas ar sabiedrībā populārām sievietēm, kā arī ar saviem unikāliem padomiem dalīsies dzīvesstila blogeres.

“Vēlamies, lai svētdienas rīti ģimenes sievietēm ir nesteidzīgi un viņas “Māmiņu Klubā” atrod sev iedvesmu saldākai dzīvei. Bērni - tas ir sievietes radošuma avots! Mēs neesam par perfektām mammām, mēs novēlam, lai mammas ir atpūtušās un justos labi! Viņas to ir pelnījušas! ”,par raidījuma mērķi iedvesmot sievietes stāsta raidījuma producente un projekta “Māmiņu Klubs” autore Sandija Salaka.

Pirmajā raidījumā, kas televīzijas sievietēm STV Pirmā!” ēterā būs svētdien, 4.februārī plkst.9:30, atklāti par mīlestību, laulību un intimitāti dalīsies skandalozākās grāmatas Latvijā “Saplēstās Mežģīnesautore Karīna Račko, kas iepazīstinās savus fanus arī ar savu ģimeni. Raidījums atspoguļos arī tādu tēmu, kā māmiņas “izdegšana” - gribas visu paspēt, būt perfektai, bet nesanāk… Par sevis pieņemšanu un mīlēšanu padomos dalīsies psihoterapeite Diāna Zande un raidījuma vadītāja Kristīne Virsnīte, kas ļausies arī kardinālam solim prom no “perfektās mammas” statusa. Vēl “Māmiņu Klubā” iepazīsimies ar topošajiem vecākiem, kuru gaitām no dzemdībām līdz pat bērniņa vienam gadam sekosim seriāla formā  visu sezonu “Laimīgā mazuļa dienasgrāmatas”, bet kopā ar ēdienu blogeri Ingu Kalniņa gatavosim veselīgas receptes visai ģimenei un vērosim daudzus citus noderīgus padomus  sievietēm stundas garumā.

Māmiņu Kluba Jaunais raidījums STV Pirmā from Māmiņu Klubs on Vimeo.

TV
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies