“Laba Daba” šogad bija pavisam laba

Rebeka
Rebeka 11. augusts 2014 00:46
1895

Mans ikvasaras uzstādījums pašai sev ir apmeklēt vismaz vienu festivālu un jau otro gadu es izvēlos doties uz festivālu “Laba Daba”.

 

Šo festivālu izvēlos, jo esmu vairāk alternatīvās mūzikas piekritēja un citos festivālos neatrodu neko savai ausij tīkamu. “Laba Daba” ir vairākas skatuves un mūzika dažādām gaumēm, tādēļ šogad izdevās savākt lielu draugu pulku. Manā draugu lokā ir dažādu mūzikas 'zanru piekritēji un katrs spēja atrast kaut ko priekš sevis.

 

Viss festivāls tika aizvadīts, kā viena liela ballīte. Pirmajā vakarā sanāca atbraukt diezgan vēlu, taču draugi kuri bija atbraukuši ātrāk aizņēma mums vietiņu un beigās mēs vienkopus bijām tik daudz, ka izveidojām tādu kā mini ciemu, kur visapkārt tikai draugi un paziņas. Ar telšu pilsētiņas kaimiņiem arī mums paveicās, sakarīgi cilvēki gadījās.

 

Pirmo nakti jautri pavadījām gan iekšā festivālā klausoties mūziku un dejojot, gan beigās telšu pilsētiņā turpinot. Nākošā diena bija pamatīgi karsta, tāpēc braucām uz Gauju peldēties. Vēlāk izstaigājām visu festivāla teritoriju, lai apskatītu kādas izklaides iespējas tiek piedāvātas.

 

Ko darīt bija patiešām daudz, un šajā ziņā jāatzīst, ka viens mīnuss šim festivālam ir – tas ir pa īsu. Visi kā viens, pēc tam pārrunājot iespaidus, bijām vienisprātis, ka festivālam jāturpinās arī svētdienā, vismaz līdz vakaram. Kaut kā nepatīk tas, ka svētdienas rītā pamosties un apkārt visi jau pakojas. Vismaz pa dienu festivāls vēl varētu turpināt un kaut kas vēl notikt.

 

Ahh ... un atcerējos vēl vienu nelielu, bet būtisku mīnusiņu. Telšu pilsētiņa ir ābeļdārzā, līdz ar to tai būtu jābūt mazliet apgaismotai, lai ar zariem tumsā acis nevarētu izbakstīt. Pārvietojoties naktī ir nedaudz bīstami.

 

Kopumā viss bija super, pavadīju laiku labāk nekā biju gaidījusi, un nu jau nevaru sagaidīt nākošo vasaru kad atkal varēšu doties turp.

 

 

 

 http://watchingandtalking.wordpress.com/

 

 

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā