"KAUPĒN, MANS MĪĻAIS” atgriežas uz koncertzāļu skatuvēm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. februāris 2022 12:57
539

Pēc gandrīz divu gadu pauzes uz Latvijas koncertzāļu skatuvēm atgriežas jauniestudējums spožajai un neaizmirstamajai Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes rokoperai „KAUPĒN, MANS MĪĻAIS”. Pirmās divas izrādes būs skatāmas 26.februārī Jelgavas kultūras namā. Izsludināta arī papildizrade Liepājā, 27.februārī. 

Paspējis piedzīvot milzu atsaucību, jauniestudējums bija spiests iepauzēt. Producents Aigars Dinsbergs par atgriešanos saka: “Šo izrādi esam parādā saviem skatītājiem. Ārkārtas situācijas dēļ bija jāatceļ pilnībā izpārdotās izrādes, un atkal saku paldies par sapratni mūsu skatītājiem un visai darba komandai. Lai arī vēl februārī nevaram strādāt ar pilnu jaudu, esam priecīgi atsākt darbus. Šajā izcilajā mākslas darbā iekodētie vēstījumi par mūsu sabiedrību, tās maldiem, mītiem un sirdsapziņu šodienas kontektā ir kļuvuši vēl aktuālāki”. 

Koncertuzvedumā Kaupēna lomā iejūtas jaunais un talantīgais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms, Dzejnieks ir nemainīgi lieliskais Zigfrīds Muktupāvels,  kurš izdzied nu jau par leģendām kļuvušos hītus, bet Kaupēna mīļoto meiteni Valliju atveido Madara Gaile. Jauniestudējumā piedalās arī Anmary, Zigurds Neimanis, Annija Putniņa, Inese Pabērza, Mārtiņš Kagainis, Elizabete Zagorska, Toms Kalderauskis, Edvards Grieze, savukārt  lielu pienesumu dod Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņu un absolventu iesaiste. Viņu dziedātās kora un vokālās partijas, kā arī horeogrāfiskais  izpildījums  rada īpaši dinamisku, jaunības piesātinātu enerģētiku. Izrādē piedalās arī paplašināts instrumentālistu sastāvs Jāņa Lūsēna vadībā.  

Koncertuzveduma režisore Paula Plavniece, scenogrāfs Uģis Bērziņš, kostīmu māksliniece Elīna Milta Niedrāja, horeogrāfe Egija Abaroviča, gaismu mākslinieks Jānis Sniķers, vokālā pedagoģe Annija Putniņa. Koncertuzvedumu veidojusi Producentu grupa 7.

Koncertuzvedums KAUPĒN, MANS MĪĻAIS būs skatāms Jelgavas kultūras namā (26.02), Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS (27.02), Latgales vēstniecībā GORS (11.03.) un Rīgā, VEF kultūras pilī (13.03). Biļetes - „Biļešu Paradīzē” kasēs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies