“Hotel Jūrmala SPA” ieskandina 15 gadu jubilejas nedēļu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. jūnijs 2020 15:34
269

Viesnīca “Hotel Jūrmala SPA” ieskandina savu 15 gadu jubilejas nedēļu ar īpašo vasaras atpūtas piedāvājumu. Pēc gandrīz 2 mēnešu dīkstāves, 15.maijā viesnīca atsāka savu darbību, ievērojot papildus drošības pasākumus. Nepadodoties pandēmijas izaicinājumiem, viesnīca savā jubilejā viesiem dāvina gan atjaunotu restorānu “Jūrmala”, gan īpašas vasaras SPA atpūtas iespējas.

“Hotel Jūrmala SPA” pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja Kristīne Štāla – Bula stāsta par jaunumiem: “Tūrisma nozari pandēmija skāra visātrāk un vispamatīgāk. Šajā gadā mums bija ieplānoti vairāki vērienīgi pasākumi: restorāna “Jūrmala” atjaunošana, 15.gadu jubilejas svinības, kā arī viesu numuru remonta uzsākšana. Restorānu “Jūrmala” paguvām atjaunot līdz pavasarim, jubilejas svinības, kā arī numuru renovāciju gan nāksies nedaudz atlikt. Bet svētku sajūtu šis izaicinošais periods nemazina, un mēs šonedēļ svinam, piedāvājot saviem viesiem vasaras SPA atpūtu pie mums ar 30% atlaidi. Piedāvājums ir pieejams tikai mūsu mājas lapā līdz šai sestdienai, 13.jūnijam.”

Restorāna “Jūrmala” atjaunošanas projektā tika ieguldīti 1,5 miljoni EURO. Remontdarbus uzsākām 2020.gada 27.janvārī un pandēmijas uzliesmojuma laikā, kad viesnīca jau bija slēgta valsts ārkārtas stāvokļa dēļ, tie tika pabeigti. Atjaunotais restorāns “Jūrmala” durvis vēra līdz ar viesnīcas darbības atsākšanos 15.maijā. Restorāna interjers ir rūpīgi veidots, iekļaujoties kūrortpilsētas noskaņās. Mūsdienīgajā interjerā ir izmantoti gan zaļie priežu, gan zilie ūdens toņi. Restorāns ir sadalīts vairākās zonās, piedāvājot viesiem kā baudīt romantiskas vakariņas divatā a la carte pusē, tā arī organizēt lielākus pasākumus kā izlaidumus, kāzas, jubilejas un korporatīvās balles lielākam viesu skaitam. Šajos apstākļos restorāna plašums palīdz ievērot arī nepieciešamo distanci. Turklāt restorānam ir plaša vasaras terase ar brīnišķīgu skatu uz Jūrmalas gājēju ielu – Jomas ielu. Ēdienkarte ir veidota no Eiropas virtuves ēdieniem, piedāvājot izvēli, lai ikkatrs viesis varētu piemeklēt ēdienus savai gaumei un noskaņojumam. Restorānā “Jūrmala” ir gaidīti arī mazie viesi, kuriem ir izveidota īpaša ēdienkarte, kā arī pieejams spēļu laukums vasaras terasē.

20200610153339-75315.jpg 

Viesnīca “Hotel Jūrmala SPA” šajā nedēļā līdz pat sestdienai, 13.jūnijam ir iespēja rezervēt viesu numurus vasaras atpūtai, sākot no 2 naktīm, ar 30% atlaidi. Īpašais piedāvājums pieejams tikai hoteljurmala.com 

“Hotel Jūrmala SPA” ir 4 zvaigžņu viesnīca, kas atrodas Jūrmalas centrā uz Jomas ielas, kur pulsē kūrortpilsētas dzīve. Viesnīca piedāvā 190 ērtus viesu numurus, mūsdienīgu saunu un baseinu centru “Wellness Oasis”, plašu spa un skaistuma kopšanas procedūru klāstu, kā arī gardas maltītes restorānā “Jūrmala” ar plašu vasaras terasi, izsmalcinātus kokteiļus “Seaside” kokteiļu bārā ar apburošu skatu pār Jūrmalu un Rīgas jūras līci.  

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies