"Draauuudzenītes "

Kerstyna
Kerstyna 28. marts 2014 10:02
1374

 Sasodīts!!! Viņa pie sevis errojās.... Es kavēju....  Bet tomēr pāris metru pirms kafejnīcas durvīm viņa apstājās,  nomierinājās un turpināja iesākto ceļu...

 Kafejnīcas dziļumā, pie loga viņa pamanīja savu draudzeni Santu, Maija vēl nebija atnākusi...

Uf!! Paldies dievam, viņa pie sevis atviegloti nopūtās, vismaz viņu šodien  pie galdiņa neaprunās. Un uzbūrusi savu  vislabāko smaidu tuvojās galdiņam.

Nu sveika mīļā –Čmok – čmok – gaiss saņem bučas draudzeņu vaigu tuvumā – Tu nu gan labi izskaties....

Pēc tāds jaukas apsveicināšanās dāmas apsēžas un kā no zemes blakus izaug oficiants.

Dāmas pasūta minerālūdeni ar citronu un saka, ka gaidīs vēl trešo....

Viņas bija trīs, jau gadiem satikās reizi mēnesī, lai pazīmētos un patenkotu... tā pa smalko.  Ikdienā viņas nesatikās, nesazvanījās lieki, tikai tik, lai vienotos par ikmēneša tikšanos. Vienīgais, kas viņas vienoja, bija zināma atkarība vienai no otras.  No vienas puses – viņas satikās, bet no otras.... Laines domu gājienu pārrāva efektīgas būtnes parādīšanās – Maija bija klāt. Maija bija apliecinājums totālai disonansei starp vārdu un vārda nesēju.  Viņā visa kā bija par daudz.

Čmok – čmok – gaiss atkal dabū bučas.. Ak mīļās, cik gan labi jūs izskatāties ....

Vispārējā mīlīguma gaisotnē visas dzer minerālūdeni, tenko un vēro viena otru... kā čūskas....

Santa – glīta brunete, dārgā, lietišķā kostīmā tērpta būtne – pārlaida skatu Lainei un Maijai.

Viņa vienmēr jutās drusku pārāka par Laini, kura strādāja valsts sektorā un par Maiju, kurai nebija cita darba, kā notriekt „papika” naudiņas.  Santai bija labi apmaksāts darbs bankā, satriecošs vīrs , elegants dzīvoklis, dzīve kā šokolāde.... Laine izskatās nogurusi, nu tāda jau ir tā ierēdņu dzīve, ar falšu līdzjūtību padomāja Santa, un pievērsa skatu Maijai. Maija burtiski izstaroja ap sevi naudas, lielas naudas dvesmu – viņa bija staigājošs zīmolu stends, Maija nestrādāja, Maija dzīvoja savam priekam, un sava kārtējā alfonsa priekam.  Bija tik viegli izcelties uz Maijas un Laines fona... tāpēc vien, viņa nekad nebūtu ar mieru atteikies no ikmēneša tikšanās ar „draudzenītēm” .

Maija paskatījās uz vēso, nenoliedzami eleganto Santu un iekšēji ķiķinājās -  Santas   satriecošais vīrs bija Maijas pēdējais ieguvums....  ne jau viņa vainīga, ka cilvēks noguris no vēsās elegances it visā....  ļoti noguris... Laine Maijai patika, jo Laine nekad necentās izrādīt savu pārākumu, kaut varētu. Viņas varētu pat pa īstam draudzēties, kādreiz, varbūt.....

Laine  domāja, ka savu pusdienslaiku  būtu varējusi izmantot lietderīgāk, bet ikmēneša pusdienas kopā ar Santu un Maiju viņai atgādināja to – ko viņai noteikti nevajag.... un vēlreiz apstiprināja, ka viņas dzīve ir piemērota tieši viņai.

 Dāmas viegli tērzējot knibinājās ap salātiņiem,  jo visām taču diēta, un draudzīgi noraidīja oficianta piedāvātos desertiņus.

 Un tad jau – Čmok – čmok! Cik jauki bija tikties... Nu tad jau līdz citai reizei...

Maija steidzās uz māju, jo tuvojās randiņlaiks ar Santas vīru... Santa iegāja citā kafejnīcā un pasūtīja martini ar šņabi... Laine atviegloti nometa zem galda  kurpes, pasauca oficiantu, pasūtīja karbonādi franču gaumē un jau noskatīto desertiņu...

 Dzīve ir lieliska....

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 31. marts 2014 06:32

Nu forši, ļoti forši uzrakstīts! (Y)

vecsprofils 28. marts 2014 13:06

Fantastisks stāsts! Te pat varētu beigās padiskutēt par draudzeņu būšanu. It kā draudzeņu... Un dzīvē pilnīgi noteikti arī sastopami tādi scenāriji.

Kerstyna 28. marts 2014 11:45 krx

:$ Mans Pegaziņš diez vai būs ar mieru stīvēties ar romānu :D
Vispār - paldies par viedokli :)

VesmaSk 28. marts 2014 11:40

(F)(Y)

KRX 28. marts 2014 11:19

:D (Y)
Gaidam romāna iznākšanu! :)

b564 28. marts 2014 11:16

o, patiešām realitāte, pat mazliet sasmējos. Ļoti patika (F)

Noelle 28. marts 2014 11:04

Labi uzrakstīts! :) (Y)

Sieviešuklubs.lv 28. marts 2014 10:36

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

Linduchy 28. marts 2014 10:26

(devil)(devil)(devil)(Y)(Y)(Y) realitāte