„Čiekurkalna Krustcelēs” – Ziemassvētku gadatirgus trīs ceļu krustcelēs

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. decembris 2014 12:23
1349

Sestdien, 20.decembrī Mežaparka un Čiekurkalna krustojumā norisināsies Ziemassvētku gadatirgus „Čiekurkalna Krustcelēs”, kurā piedalīsies vairāk nekā 30 mājsaimniecības, dažādi amatnieki no tuviem un tāliem Latvijas reģioniem. Gadatirgus nosaukums atspoguļo tā atrašanās vietu - triju Rīgas ielu krustojumu (Gaujas, Rusova un Ungura). Jau izsenis tieši lielo ielu krustojumos notika amatnieku tirdziņi.


Gadatirgus organizators – Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība sadarbībā ar jauno dzīvojamo projektu Ezerparka Nami.


„Gadatirgus organizācija kļūs par jaunu tradīciju, ko vēlamies iesākt šajā jaunajā krāšņajā Rīgas dzīvojamajā rajonā, kas strauji attīstās un ļauj rīdziniekiem atklāt šo pilsētas daļu no jauna, - stāsta projekta Ezerparka Nami vadītāja Linda Veinberga – Mēs ar lielu prieku aicinām visus uz šīm svinībām un solam sagādāt dažnedažādus pārsteigumus un Ziemassvētku noskaņu ikvienam.”


Gadatirgū tiks iededzināta ziemassvētku egle, strādās egļu tirdziņš, kā arī visus apmeklētājus sagaidīs plašs klāsts ar mājās gatavotiem gardumiem rokdarbiem un interesantām Latvijā ražotām dāvanām. Apmeklētājus priecēs ugunskurs ar lielo pelēko zirņu katlu, no kura siltus zirņus tirdziņa apmeklētājiem pasniegs Latvijā labi pazīstams pavārs Ēriks Dreibants. Īpaši aicinām ģimenes ar bērniem – būs radošās darbnīcas, piparkūku gatavošana, rūķošanās, dziesmas, dejas, dāvanas, vizināšanās suņu pajūga kamanās un citi pārsteigumi!


Gadatirgus norisināsies sestdien, 20.decembrī no plkst. 10:00 līdz 17:00, Mežaparka un Čiekurkalna krustcelēs, blakus Gaujas, Rusova un Ungura ielas krustojumam - Rusova ielā 17, laukumā iepretim jaunajam projektam Ezerparka Nami.


Sekojiet informācijai sociālajos tīklos Čiekurkalna Twitter vietnei @Shreienbusha un www.latvijasmajrazotaji.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies