"Bruņota un Bīstama"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. septembris 2015 11:40
1463

Gandrīz kinostāsts, kā dabūt vīru 90 dienās

Oktobra vidū Izrāžu apvienība "Pannas Teātris" skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, piedzīvojumu komēdiju "Bruņota un Bīstama" ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Izrādes aizraujošie piedzīvojumi ir kā mācību grāmata neticīgajiem, kuri domā, ka pasaulē nav īstas mīlestības, nav negaidītu satikšanos un neticamu notikumu. Tādi ir! Un tepat blakus. Vajag tikai atvērt acis uz visu apkārt.

20150924113650-29515.jpg

Ja tu esi pavisam parasta, neesi redzēta uz žurnālu vākiem, un kompānijās skatienu krustugunis tevi neskar, nav viegls uzdevums iet un meklēt princi baltā zirgā. Cik daudz sieviešu ir nocietinājušas savas sirdis, ikgadējos klases salidojumos klausoties draudzeņu stāstus par bērniem, vīriem un ģimenes priekiem, pašām spējot dalīties tikai par svara problēmām un karjeras izaugsmi! Ir jānāk kādam notikumam, kurš tev liek sakoncentrēt visus spēkus un visu pašapziņu cīņai par savu īsto vīrieti.

20150924113703-26504.jpg

Stāsta varones vārds ir Biruta. Vecums - vidējs, augums - standarta, ģimenes stāvoklis - nav ģimenes, nav stāvokļa, raksturs - ekstremāls. Kādi ieroči viņai ir nepieciešami? Protams, binoklis un viss cits, kas padara sievieti par mednieci - džungļu sarkanā lūpu krāsa un ložu necaurlaidīgās zeķubikses.

Lai iekarotu savu iecerēto, viņa apgūst visas vīriešu valdzināšanas prasmes. Sākot ar to, kas jāvelk mugurā, dodoties uz pirmo tikšanos, kā lietot ķermeņa valodu, līdz frāzēm, kuras lietot tikšanās reizē. Iesākumā viņa veic izsekošanu, upura novērošanu, izvēlas pareizo taktiku. Slepenpolicista cienīgi ierodas viņa darba vietā, lai noskaidrotu viņa vārdu. Notiek ekstremāla atzīšanās, satikšanās, līdz...

Izrādes autore Aiva Birbele un režisors Juris Rijnieks savu jokotprasmi pierādījuši iepriekšējās "Pannas Teātra" izrādēs - sievietes miesas stāstā "Tāda es esmu" un komēdijā "Puse no sirds". Jaunajā izrādē autore ķērusies pie sirdslietām, lai pierādītu, ka īsta mīlestība ir iespējama. Katra sieviete ir bruņota un bīstama cīņai par savu mīlestību. Lai pagarinātās skropstas ir spārni, un mākslīgie nagi kā amora bultas, kas caururbj viscietākās sirdis!

20150924113724-46168.jpg

Izrāde no 13. oktobra būs skatāma Rīgā un Latvijas kultūras centros – Mārupē, Bauskā, Alūksnē, Cēsīs, Liepājā, Saldū un daudzās citās pilsētās.

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes un kultūras centru kasēs.

Informācija: 

www.pannasteatris.lv

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS


Izrāde "BRUŅOTA un BĪSTAMA"Gandrīz kinostāstsPirmizrāde 13. un 14. oktobrī Splendid PalaceMārupē 16. oktobrī,Bauskā 25. oktobrī,Alūksnē 31. oktobrī,Liepājā 1. novembrī,Cēsīs 6. novembrī,Iecavā 7. novembrī,Saldū 13. novembrī,Ozolniekos 14. novembrī,Jelgavā 2. decembrīBiļetes Biļešu Paradīzes kasēs.www.pannasteatris.lv

Posted by Izrāžu apvienība "Panna" on Tuesday, September 22, 2015
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 24. septembris 2015 19:41

burvīgi:D:)