„Andrito kafijas grauzdētava” aicina uz atvērto durvju dienu!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. jūnijs 2015 13:20
1738

„Andrito kafijas grauzdētava” iepriecina savus cienītājus ne tikai ar vienmēr svaigu, pārsteidzošu un īpašu kafiju, bet arī tēlu - kafija turpmāk tiks pasniegta jaunos, atraktīvos iepakojumos un prezentēta jaunā mājaslapā. To visu kopā ar uzņēmuma dibinātāja Andra Petkēviča un citu labāko Latvijas baristu pagatavoto kafiju un vērtīgām sarunām par kafijas tēmu varēs baudīt 2. jūlijā „Andrito kafijas grauzdētavas” atvērto durvju dienā, Mūkusalas ielā 73. Laipni gaidīti visi kafijas cienītāji!

„Andrito kafijas grauzdētava” savu 5. darbības gadu aizsāk ar iedvesmojošām pārmaiņām – radīta jauna mājaslapa un iepakojumi, kuros redzami divi savu dzimteni un tradīcijas mīloši tēli – Baiba un Kaldi. Baiba raksturo uzņēmuma piederību Latvijai un simbolizē patriotismu, taču Kaldi, pārstāvot kafijas audzētāju valstis, parāda cieņu pret viņu darbu, kas nodrošina „Andrito kafijas grauzdētavai” iespēju iegūt augstas kvalitātes zaļo kafiju. Abu tēlu deja ir ļoti nozīmīga tradīcija ne vien Latvijā, bet arī šajās valstīs, simbolizējot kultūras nozīmi un dzīvesprieku.

Tā kā „Andrito kafijas grauzdētavā” vienmēr ir bijis būtiski ne tikai cienāt cilvēkus ar patiesi gardu un aromātisku kafiju, bet arī dalīties ar viņiem savā pieredzē, lai viņi paši spētu pagatavot sev tīkamākos dzērienus, laipni aicinām visus uz šī uzņēmuma „Atvērto durvju dienu” 2. jūlijā no plkst. 11:00 – 19:00!

Programmā:

11:00 – 13:00 Andris Petkēvičs gatavos gardus un aromātiskus rīta kafijas dzērienus

13:00 – 15:00 Viens no Latvijas labākajiem baristām Raivis Vaitekūns (Gemoss Kafijas Studija) gatavos spirdzinošus aukstos kafijas dzērienus

15:00 – 17:00 katram būs iespēja nobaudīt dažādu kafijas audzētājvalstu kafijas, tostarp jaunumu Providencia Costa Rica, kas pagatavotas ar dažādām metodēm

17:00 – 19:00 „Andrito kafijas grauzdētavas” saimnieks Andris Petkēvičs dalīsies pārdomās par paveikto un nākotnē iecerēto, un Inguss Reizenbergs cienās ar īpašu kokteili, kas radīts, iedvesmojoties no „Andrito kafijas grauzdētavas” jaunā tēla.

20150626131941-53232.jpg

SIA „Andrito Coffee Roastery” dibināta 2010. gada nogalē. Viens no uzņēmuma dibinātājiem ir Andris Petkēvičs – starptautiski atzīts kafijas speciālists, Latvijas Barista čempions un starptautisku barista čempionātu tiesnesis. Uzņēmums radīts, lai līdz ar sevišķi aromātisku un uzmundrinošu kafiju sniegtu saviem apmeklētājiem neaizmirstamu piedzīvojumu. Liela nozīme tiek pievērsta kā kafijas izvēlei un grauzdēšanai, tā arī pagatavošanai un kafijas baudītāju izglītošanai. Pēdējo gadu laikā šīs kafijas meistarklases un seminārus ir apmeklējuši vairāk nekā 600 cilvēku.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies