Zviedru valoda.

sintija70
sintija70 4. janvāris 2012 09:38

Labdien,dārgās dāmas!Vispirms,jau vēlos novēlēt visām lasītājām,Laimīgu jauno gadu!Lai mīlestība,veselība,veiksme un izdošanās,Jums jaunajā gadā! Esmu sākusi interesēties par skandināvu valodām,un konkrēti zviedru valodu.Varbūt kāda no Jums zina,kādu labu privātskolotāju,izskatiju ZIP.lv,SS.Lv,bet nav piedāvājuma :(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Marutta 23. oktobris 2013 17:24

Sveikas, meitenes! :) Tik tikko kā nesen beidzu savas zviedru valodas nodarbības pie vienas meitenes, viņa gan savas nodarbības šobrīd pasniedz caur skypu. Sākumā es biju diezgan skeptiski nosaņota skypam, bet pēc tam pat priecājos, jo man nebija nekur jābrauc un jātērē naudu ceļam, kā arī varēju mācīties ar viņu brīvdienās un vēlu vakaros. Cena bija tāda, kura pat parastajam cilvēkam ir pa kabatai. Laba skolotāja, bet nu prasīga, daudz bija mājās jāstrādā, bet ja vēlas iemācīties valodu, tad arī ir jaapzinās, ka būs daudz jāstrādā.
Ja, kādai ir joprojām aktuāli mācīties zviedru val., tad ar skolotāju var sazināties caur meilu 198718@inbox.lv

P.S. es viņas kontaktinfo atradu šeit kaut kur forumā :D

sintija70 5. janvāris 2012 06:59

Paldies,svabits!paskatijos,mājas lapu,diemžēl info par zviedru val.tur neatradu...:(

monreala 4. janvāris 2012 15:02

Zinu, ka Ventspils Augstskola regulari notiek zviedru valodas kursi. ;)

svabits 4. janvāris 2012 11:51

Alius Lingua eju uz angļu valodu, tur arī ir citas valodas. Pasniedz gan grupās gan privāti
w.aliuslingua.lv

sintija70 4. janvāris 2012 09:38

Labdien,dārgās dāmas!Vispirms,jau vēlos novēlēt visām lasītājām,Laimīgu jauno gadu!Lai mīlestība,veselība,veiksme un izdošanās,Jums jaunajā gadā!
Esmu sākusi interesēties par skandināvu valodām,un konkrēti zviedru valodu.Varbūt kāda no Jums zina,kādu labu privātskolotāju,izskatiju ZIP.lv,SS.Lv,bet nav piedāvājuma :(

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā