Zobu problēma un grūtniecība.

uguntinja
uguntinja 14. februāris 2011 19:56

Sveikas meitenes! Pirms kāda laika,decembrī, sāku apmeklēt zobārstu un par vienu no labotajiem zobiem daktere pateica,ja viņš vēl sagādās problēmas,būs jārauj laukā... tagad esmu stāvoklī 2.mēnesī un tieši tas zobs nu sagādā problēmu...Kā ir ar to zobu raušanu grūtniecības laikā?Daktere vēl teica ,ka īpaši nav vēlams zobu labošana 1. un 3. trimestrī.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
uguntinja 14. februāris 2011 20:34

Man taču to zobu decembrī salaboja,pie tam vēl nedzīvs viņš ir,nesaprotu kapēc sāp.Tad, kad uz viņa uzkož,tad sāp.

smukaa 14. februāris 2011 20:26

Kad es biju staavoklii,man bija liidziigas bazhas,vai var zobus labot..bet daktere man teica,ka zobus salabot ir labaak,nekaa mociities ar saapeem;)

uguntinja 14. februāris 2011 20:21

Paldies par mierinājumu Smukā! Ceru,ka vēl viņš nomierunāsies un neko nevajadzēs darīt,bet ja nepāries,būs jāzvana zobārstei...

smukaa 14. februāris 2011 20:16

uguntinja - nekaadu probleemu ar to nav,jo gruutnieceem ir spec.anasteezija,vieniigais neiesaka taisiit zobu rentgenu.

uguntinja 14. februāris 2011 19:56

Sveikas meitenes! Pirms kāda laika,decembrī, sāku apmeklēt zobārstu un par vienu no labotajiem zobiem daktere pateica,ja viņš vēl sagādās problēmas,būs jārauj laukā... tagad esmu stāvoklī 2.mēnesī un tieši tas zobs nu sagādā problēmu...Kā ir ar to zobu raušanu grūtniecības laikā?Daktere vēl teica ,ka īpaši nav vēlams zobu labošana 1. un 3. trimestrī.