Zivju eļļa

Ivetta
Ivetta 6. decembris 2011 19:17

Biju pie ģ-ārsta un minēju, ka doma ir iegādāties rauga tabletes, bet viņa man ieteica lietot zivju eļļu. Prasīju kāpēc ne rauga tabletes, atbildēja, tāpēc ka tajās ir tikai B grupas vitamīni. Labi, lai tad paliek zivju eļļa. Viņa man ieteica kaut kādu zivju eļļu kapsulās Double. Maksājot ap 10Ls. Meklēju internetā ar tādu nosaukumu, bet nekā neatradu. Varbūt kāda zin par kādām tiek runāts? Kādas jūs esat no zivju eļļām lietojušas? Un kādi efekti? Vai tiešām labāks efekts ir no tām dārgākajām?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gitullis 28. septembris 2013 00:24

Jaunais Iherb kodiņš VPG411

magdalena 26. aprīlis 2012 21:51

Ivetta, tiešām labāks efekts ir no tām dārgākajām, es lietoju Nutrilite visus vitamīnus un arī zivju eļļu(protams pēc ārsta ieteikuma, ne jau uz savu galvu), efekts ir tāds - ES DZĪVOJU.

alise01 29. marts 2012 22:05

Visizdevīgāk zivju eļļu pirkt iHerb.com internetveikalā. Piemēram: http://www.iherb.com/Natrol-Omega-3-Fish-Oil-Lemon-Flavor-1000-mg-150-Softgels/2242
Jaunākais iHerb.com kods BIH929

esmeita 21. februāris 2012 17:40

Linsēklu eļļa ir tikpat laba kā zivju eļļa.
To es kā veģetāriete lietoju.
Par eļļām ir dzirdēts, ka noteikti jāpērk tāda, kura ir tumšā pudelītē vai kapsulās.
Mans uzskats ir - jo dabīgāks produkts, jo veselīgāks.

lenija 21. februāris 2012 17:12

Es lietoju Omega3, kurai ir apelsīnu garša un kas ir emulsijas veidā. Ļoti svarīgi, ka tā šķīst gan taukos, gan ūdenī. Vislielākais plus, ka maziem bērniem ļoti garšo.
Padoms, pirms pērkat aptiekā, pajautājiet, vai viņiem ir zivju eļļa šķīstoša taukos un ūdenī! Visi kliedz pilnām mutēm, ka jālieto zivju eļļa, tikai neviens gan nepabrīdina, ka zivju eļļa, kas šķīst tikai taukos, pie regulāras lietošanas rada blaknes aknām.

chic 17. februāris 2012 20:39

Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši…

kruminliepa 21. decembris 2011 12:40

Zivju eļļas aptiekās ir pieejamas n-tie varianti, atliek tikai izvēlēties- laikam jau cenas un daudzuma ziņā, kas kuram labāk :)
Bet zivju eļļu tiešām visi ārsti iesaka lietot :) laba lieta imunitātei

8. decembris 2011 11:26

Puritan,s Pride 100% Natural E-400 IU d-Alpha Tocopheryl USP (gēla kapsulas)dzeltenā bondzelītē pirktas gan ASV ,bet ja kāda lieto Paypal kontu tad var iegādāties internetā-Labas man šķiet,dzeram abi ar vīru (bērniem līdz 18) gan nav ieteicams. www.puritan.com

stasija23 7. decembris 2011 21:21

Mēs lietojam Moller's zivju eļļu, nau tā ka esmu sajūsmā par garšu bet lietot var, jo daudz visādu vitamīnu:)

Ivetta 7. decembris 2011 13:39

Viss kārtībā. Atradās risinājums. Ārste nepareizi bija uzrakstījusi. iet runa par Dobbel. Atradu Moller's zivju eļļa Dobbel...

inguce 7. decembris 2011 13:39

zivju eļļā būtu jābūt A, D3 un E vitamīniem!! tad tiešām ir labāk nekā tikai raugs. Jo zivju eļļa papildus stimulē arī imunitātes uzlabošanos ;) Kā kursa veidā būtu jālieto 3 mēneši, bet ja ir kāda konkrēta vēlme ko uzlabot, papildināt, noteikti jāparunā aptiekā ar farmaceitu ;)

Ivetta 6. decembris 2011 19:17

Biju pie ģ-ārsta un minēju, ka doma ir iegādāties rauga tabletes, bet viņa man ieteica lietot zivju eļļu. Prasīju kāpēc ne rauga tabletes, atbildēja, tāpēc ka tajās ir tikai B grupas vitamīni. Labi, lai tad paliek zivju eļļa. Viņa man ieteica kaut kādu zivju eļļu kapsulās Double. Maksājot ap 10Ls. Meklēju internetā ar tādu nosaukumu, bet nekā neatradu. Varbūt kāda zin par kādām tiek runāts? Kādas jūs esat no zivju eļļām lietojušas? Un kādi efekti? Vai tiešām labāks efekts ir no tām dārgākajām?