Ziemassvētku/Jaunā gada dekorācijas

vecsprofils 16. novembris 2014 23:04

Parunāsim par Ziemassvētku un Jaunā gada dekorācijām. Kā jūs parasti dekorējat dzīvokli un eglīti (ja ir)?

Veikalos jau sāk parādīties arvien vairāk dažādas ziemas dekorācijas, bet tās ir tik daudz un daudzveidīgas, ka acis skrien un nespēju neko izvēlēties tādu, kas neliktos putekļu krāms ;) Īsti apaugt ar tādiem štruntiņiem negribu, bet gribas izprast, kas no pieejamā smuki iederās dzīvoklī kā dekorācija, bet, kas feini izskatās tikai veikalā.

Liekam bildes, runājamies par to, kā jūs darāt un, ko gribētu :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 3. decembris 2014 18:01

Nu re kā, automātiski nepagrieza. Te pa jaunam ;)

vecsprofils 3. decembris 2014 17:59

Pāris atribūtus tomēr nopirku. Šādas zvaigznes iegādajos divas un vēl dārzā vīteņauga stabu aptinu ar gaismiņām :) Zviedrijā ļoti ātri sāk dekorēt logus/lodžijas/dārzus, jau pirms 2 nedēļām daudziem bija smukumi, bet tagad vispār jau izrotātas egles redzamas gan lodžijās, gan dārzos ;)

Nikte 18. novembris 2014 22:05 Dadzabite

ROFLROFLROFLROFL

DADZABITE 18. novembris 2014 21:39 Nikte

:D:D es nemaku ari izgriezt tik smukas sniegparslinas.

Nikte 18. novembris 2014 21:38 Dadzabite

Manuprāt pirmajā bildē tas parsliņas ir no cieta papīra izgrieztas ;) Tā ka - uz priekšu!!!

DADZABITE 18. novembris 2014 21:35

Man patik ka maja ir jutama ZS noskana, bet minimalisma :D ... ka saja bilde ... ir egle, ir gaisminas un man liekas pietiekosi.
Pie majas durvim liksim nevis vainagu, bet nokrasotas sarkana krasa palielas metala bundzas. Bundzas bus iestaditas mazas eglites un lausu bernam vinas izdekoret pec savas gaumes. Vel vina griezisot no papira sniegparslinas un pielimesim vinas pie loga.
Dzivojama istaba uz galda mums stav paliels skivis ar svecem un ciekuriem.
Paliela stikla vaze meita taisis ruku valstibu, ko vina noskatijas pagajusajos ZS Zviedrija. Beidzot 5 zviedru rukisi tiks pie savas valstibas :D.
Tas laikam ari viss.

DADZABITE 18. novembris 2014 21:18 Nikte

Patik pirmas bildes ideja (Y). Sogad esmu sakusi tamboret, bet sniegparslinas man vel liekas par grutu (angel)

Nikte 18. novembris 2014 20:18

Tā kā laika ir vēl pietiekoši un vakari ir gari un tumši,dekoriņus un kareklīšus eglītei šogad taisīšu pati savām rokām ;)Piedevām tādas sniegpārsliņas aizņem ļoti maz vietas..saliek pēc svētkiem kastītē un aizmirst līdz nākošajam gadam!
Un,ja eglīte var rotāties,tad es arī varu :)

Ciao 17. novembris 2014 09:44

Pirmo gadu svinēsim savās mājās šos burvīgos svētkus... un varu teikt noteikti, ka man patīk daudzveidība eglītē un dekorācijās kopumā. Laikam tas viss no mājām atnācis līdzi.. skaistas mazas koka mantiņas, skaisti dažādi krāsas bumbuļi un citādas formas.. mani aizvēsturiskie siventiņi un viss kas cits.. tā teikt atmiņu lāde uz eglītes un mājās.. to visu vēlos arī paņemt līdzi jaunajās mājās... un papildināt katru gadu ar ko jaunu :) Šogad neko daudz neizvērsimies... bet būs daži skaisti bumbuļi, daudz izšūtas mantiņas, ciedru čiekuri , bantes, lentes utt... un lēnām garā to visu apgreidosim :)