Ziedi

Cerīte
Cerīte 19. decembris 2014 10:12

Darbā kārtējā jubileja-šoreiz kolēģei un tāda pusapaļa.Un jau dienām ilgi klusi norit strīds-KĀDAS PUĶES DĀVINĀT?

Es esmu to pusē kuri grib naudu ielikt kaut nelielā ,bet ''rožu klēpī''Svaigi vienas šķirnes ziedi,ja nu grib-var variēt ar krāsām un toņiem.Pret jau noformētu pušķi esmu kategoriski pret-tur tiek salikti nelikvīdie un pavecojošie ziedi.Bet ideja par puķupoda dāvināšanu mani iedzen šausmās-es nu noteikti negribētu saņemt kaut kādu puķupodu-un ja nu tas neiederas interjerā,vai cilvēkam vispār nepatīk puķupodi un nav to ''zaļo īkšķīšu'' puķu audzēšanā.

Un kāda būtu jūsu izvēle?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 19. decembris 2014 16:07 Cerīte

nu kādam os puķes podus ir jāgrib /tā nevainīgi rādu sevi kā piemēru/ :D

Cerīte 19. decembris 2014 13:59 VIT@

Man tā ir bijis un vairākus gadus no vietas,vēl dzīvoklī.Tad kad nozied skata nekāda ,bet ziemā izmest ārā žel un beigās daļa nīkuļo.

Linduchy 19. decembris 2014 12:30

Kolēģim, kuru ne īpaši labi pazīst kolektīvā laikam jau tomēr ziedu klēpi, ne podiņā :)

Ciao 19. decembris 2014 12:16 Cerīte

ja man tā būtu, es būtu nenormāli laimīga :D

vecsprofils 19. decembris 2014 12:12

Esmu par to, ka dāvina gan grieztos ziedus (par podiņiem tiešām sarežģītāk), gan konfektes :D

Cerīte 19. decembris 2014 11:14

Ja Tu darbā kādu apdāvini,bieži par to cilvēku nezini pietiekoši lai dāvinātu puķupodus.Un ja ciemos atnāk cilvēki 20 un katrs ar savu podu!!!

Kerstyna 19. decembris 2014 11:08

Man patiktu saņemt klēpi rožu :)
Man dzimšansdiena ir vasarā, un es tiešām saņemu rožu un lilliju klēpjus un tad es ar viņām auklējos un vismaz 2 nedēļaspēc dzimšanas dienas man vēl ir kāda dāvātā puķe. Puķes podiņos - tikai vasarā.

Ciao 19. decembris 2014 11:04

Es par podiņiem, vismaz ja dāvina man :D Kopš man ir kalni tiešām kalni ar skaistām puķēm, man ir žēl katru nogriezto ziedu kātu.... es labprāt saņemtu dāvanā interesantas puķes podos . Savukārt rūpīgāk apskatītos vai tam, kuram gribu dāvināt puķes, maz tās vispār interesē.. jo ir taču tādi, kas labāk gribēs konfekšu kasti puķu vietā? Kuriem puķes neko neozīmē..

mazaa raganina 19. decembris 2014 10:27

Viennozīmīgi podiņos.

hiperkeri 19. decembris 2014 10:19

man arī nepatika puķes,jo esmu tas,kuram viss mirst.Un tad darbs piespieda- sāka man dāvināt grieztos ziedus-jā,ātri mira nost,toties jauki smaržoja.tad vairs tik ātri nemira,bet tagad man tiešām patīk,ka man dāvina podiņus- viens kakts speciāli ir zaļā zona ar podiņiem. nu un ,ja nomirst,tad arī nekas- kāda nodeva vēstures labā arī ir jāziedo:D