Zemnieku saimniecības

inny
inny 10. janvāris 2011 22:53

Jau labu laiku iepērkos ekoveikalos, bet lētāk noteikti būtu pirkt "pa tiešo" no zemnieku saimniecībām. Varbūt ir informācja, kur Rīgas tuvumā var iegādāties labu gaļu un olas?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrusha 23. janvāris 2011 14:40

pece - pie mums vārda eko nozīme un būtība ir krietni pārspīlēta. Ja salidzina barību, ko dod mājaudzētājs, un kurā nav nevienas mākslīgas piedevas, bet dabīgi graudi, viss, kas ārā sastopams, pašu zaļbarība, tad gaļa ir viennozīmīgi labāka par lielajos kompleksos audzēto. Tāpat tie lopiņi, putni u.t.t. tiek pakustēties, kas ir būtiski, lai būtu laba gaļa. Arī ķimikālijas ir dažādu veidu, ar augstu un zemu koncentrāciju, ir pašlaik tādas, kas pilnībā sadalās un pēc noteikta perioda vispār nav atrodamas kultūraugos. Interesanti, ka esam novērojuši sekojošo - klienti vēlas ekoloģiski tīru produkciju un taja pašā laikā, lai būtu smuka, bet defektiem, nav maziņi dārzeņi, taču, ja ievēro 100% bioloģisko audzēšanu, arī bez minerālmēslu lietošanas, dāzrzeņi un ogas ir krietni sīkāki un nav tik vizuāli pievilcīgi. Es, piemēram, nebaidos mūsu pašu dārzeņus un augļus dot mazajai, jo zinu kā tas ir audzis, analīzēs ar nekādus nelabumus dārzeņiem nekad nav atraduši, ogām un augļiem tikai dabīgie minerālmēsli, līdz ar to nav nekā ķīmiska. Mums pašiem neviena alerģija nav pat tuvumā stāvējusi, un mazajai tas pats.

pece 23. janvāris 2011 09:46

sandrusha,
Kā, tavuprāt, var tikt pie eko gaļas, ja nav eko dzīvnieku barības, jo kā pati saki, dārzeņus un graudaugus maz audzē bez ķimikālijām. Tas viss ir saistīts vienotā ķēdē, manuprāt ;) Tevis minētā iemesla dēļ, tikt pie eko gaļas, manuprāt, ir ļoti grūti.

sandrusha 23. janvāris 2011 00:42

Es gan varētu vairākus mītus par eko veikalu dārzeņiem sagraut, bet nu labāk nē :) Ir vēl tāda lieta kā integrētā dārzeņu audzēšana, ja ir laiks pajautājiet Googles tantei. Mēs paši nu jau 15 gadus ar lauksaimniecību nodarbojamies, tieši dārzeņiem un graudaugiem, taču eko nebūsim, jo graudaugiem kaut minimālākā, bet ķīmija ir jāizmanto, pie lielākiem apjomiem, un tas automātiski nozīmē, ka saimniecība nevar būt eko, jo jābūt vismaz 10 km rādiusam, kurā neizmanto nekādu ķīmiju - herbicīdus, pesticīdus u.t.t. Un ja pa godīgo, tad LV šim kritērijam atbilst ļoti maz saimniecību. BET es runāju tieši par dārzeņiem un graudaugiem. Par gaļu man ir ticamība, jo pašiem radiņi tādu audzē, agrāk paši arī, bet nu nevar paspēt visas jomas aptvert. Ja interesē kaut kas vairāk par šo tēmu, uzrakstiet - sandrusha1@gmail.com

pece 13. janvāris 2011 10:22

Vēl ir šitāda fīča:
http://www.zemnieks.info/
bet konkrētie zemnieki ir jātestē, man īsti nav pieredzes

more 13. janvāris 2011 10:10

Inny,
taisnība....es tev aizrakstīšu. Paldies :)

pece 13. janvāris 2011 07:24

Eko gaļu (tiešām eko nevis figviņzin kādu) nav jau daudz to ražotāju, vēl pirms pusgada nebija neviena paša cūkgaļas un vistu eko ražotāja (arī olu star citu), vienīgi vēl šur tur ir liellopiņi ekoloģiskie. Vistas ir dabūnamas arī ārpus lielrāžošanas audzētas, BET tās NAV eko !

Toties truši ir faktiski "tīri" arī lielražošanā esošie.

Pati gaļas svaigas gaļas jautājumu risinu daļēji iepērkot meža gaļu no medniekiem.

inny 13. janvāris 2011 00:37

Rebeka

Tā tas ir :( Tajā pašā Dabas dobē - loģiski, ka vēl ir uzcenojums, tāpēc esmu uzsākusi saimniecību melējumus, no kurām pa tiešo varētu pirkt.

inny 13. janvāris 2011 00:35

More

Es gan vēl pirmo reizi iegādāšos, bet domāju, ka būs ok :) Es neesmu pārliecināta, vai konkrētajai sievietei nebūs iebildumu, ja publiskā vidē viņas tel. nr. publicēšu, tāpēc labāk uzraksti man uz ineseskuja@inbox.lv, viņas vīrs strādā Rīgā, tā kā var atvest uz Rīgu, jo paši pie Jelgavas saimnieko. Es sev, māsai un tantei jau uz šo 5dienu pasūtīju.

inny 13. janvāris 2011 00:31

Mūsmājās ēd tikai liellopu un vistas gaļu.

more 12. janvāris 2011 23:17

Inny,
padalies ar info par tām olām :)
es draugos neesmu ;)

more 12. janvāris 2011 23:03

Laurab,
man arī ir pazīstami cilvēki, kas audzē cūciņas, bet mūsu mājās cūkgaļa nav iecienīta ;)

laurab 12. janvāris 2011 22:18

Man vismaz šajā ziņā nav problēmu...cūciņas aug draudzenei :) drīz ledusskapis būs tukšs..tā kā jāpapildina...bet es domāju, ka vajag pameklēt caur paziņām, varbūt tomēr kāds vēl audzē

Rebeka 12. janvāris 2011 21:33

šī iemesla pēc es gribētu lai pieņem tu dīvaino likumu par paaugstinātu nodokli neveselīgai pārtikai, lai eko produktiem sāktu kristies cenas.

inny 12. janvāris 2011 20:53

more

Vismaz zināši, ka gaļa ir no LV, ne no Polijas, uz uru iepakojumiem droši līmē "no LV" :) BET... es vispār nezinu, kā ir ar gaļas pārbaudi uz visādiem "mošķiem". Kā tas vispār notiek?!

inny 12. janvāris 2011 20:51

more

Jaunlopa gulašs nemaz nav tik astronomiski dārgs, bērnam ņemu 0,5 kg iepakojumus.

Kur iegādāties olas - es jau atradu caur draugiem.lv savos eko domubiedros, 1,20 Ls/10 gab. Pasūtīju arī māsai un tantei, katrai pa 10 gab., saimniecība laikam paliela, jo 100 gab. mierīgi "uzražo" pa nedēļu. Visvairāk mani interesē gaļa :(

more 12. janvāris 2011 14:56

Mani arī šis interesētu, bet vienīgi jautājums - kā es zināšu, ka tā gaļa un olas būs tiešām "tīra"...? Dārzeņus un augļus pērkam dabasdobē, bet gaļu un olas nē, jo tā tur pārāk dārga :(

inny 10. janvāris 2011 22:53

Jau labu laiku iepērkos ekoveikalos, bet lētāk noteikti būtu pirkt "pa tiešo" no zemnieku saimniecībām. Varbūt ir informācja, kur Rīgas tuvumā var iegādāties labu gaļu un olas?