Zeķubikses un atvērtie kurpju purngali

pece
pece 3. jūnijs 2010 15:19

Tā nu nākas, ka darbā jābūt zolīdai un nevaru atļauties basām kājām būt, slēgtās kurpēs karstā laikā svīst kājas, varētu vilkt siksniņkurpes, tad tad ik dienu pa pārim zeķu vai zeķubikšu vajag.... Varbūt kāda var padalīties noslēpumā kā to atrisināt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
4. jūnijs 2010 15:21

es zinu,. ka tādas zeķenes ar cauriem pirkstgaliem tiek piedāvātas SockBo http://www.sockbox.lv/lv/kontakti

aranza 4. jūnijs 2010 14:58

tas atkrīt pie ļoti stingra lietišķā stila. Es strādāju radošā sfērā, kur arī ir jāizskatās lietišķi, bet kopā sanāk tāds smart casual stils - lietišķi, bet ar odziņām ;)

sendija 4. jūnijs 2010 14:46

Man ir bijušas tādas zeķenes, kas uzvelkās kā pirkstiņkurpes, ļoti ērti, ja vien atbilst kuprju modelim.
Ja darbā ir pieņemts lietiškais stils, tad jau pēc etiķetes arī pliks purngals automātā atkrīt.

pece 4. jūnijs 2010 09:36

Paldies par ieteikumiem.

Diemžēl esmu svīdīga, arī ādas apavos kājas svīst :(

Laikam tiešām zeķubiskes jāatstāj darbā un mājās jāiet kā cilvēkam :)

4. jūnijs 2010 00:23

Lietišķā etiķete ir un paliek lietišķā etiņete.

aranza 3. jūnijs 2010 23:24

un jā, svārki līdz celim vai mazliet pāri + tīkliņzeķes (ja viss saskaņots) manā skatījumā būtu labs risinājums! Noteikti! tagad taču ir iespējamas atkāpes no lietišķā stila, ja vien tās ir gaumīgas ;)

aranza 3. jūnijs 2010 23:23

piekrītu tina
es darītu līdzīgi. Ja tiešām tik stingrs lietišķais stils, tad noteikti mājās cilpotu "kā cilvēks", bet kaut kā aizķēries prātā, ka Stockann ir tādas zeķes ar pliku pirkstu daļu. Pati neesmu mēģinājusi. Man jau šķiet, ka tās varētu tā teikt rullēties uz augšu, bet var jau būt, ka viss ok :)

nebukadnecars 3. jūnijs 2010 20:09

Ja kurpes ir no īstas ādas, vai no dabīga materiāla, pēdām nevajadzētu svīst.

Rebeka 3. jūnijs 2010 19:05

zeķubiksēm jābūt arī tad ja svārki ir gari??

albrava 3. jūnijs 2010 16:41

Vēl kaut kur var nopirkt zeķes un zeķubikses ar vaļā purniņiem, bet jāmeklē un turklāt dārgākas. Vēl varbūt var izlīdzēties ar sietiņzeķubiksēm?

3. jūnijs 2010 15:24

tās zeķes tak tu vari uzaut tikai darbā! un mājās ej ar savām siksniņkurpēn un basām kājām!

pece 3. jūnijs 2010 15:19

Tā nu nākas, ka darbā jābūt zolīdai un nevaru atļauties basām kājām būt, slēgtās kurpēs karstā laikā svīst kājas, varētu vilkt siksniņkurpes, tad tad ik dienu pa pārim zeķu vai zeķubikšu vajag....

Varbūt kāda var padalīties noslēpumā kā to atrisināt?