Vitamīni.

avokado
avokado 28. novembris 2011 09:10

Sveikas. Tā kā cīnos ar matu izkrišanu un nagu lūšanu gribētu pajautāt,kādus vitamīnus Jūs ieteiktu palietot pret šo problēmu? Šampūni nelīdz nekādi. Gribētos zināt,efektu un aptuveno cenu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
banderoso 28. novembris 2011 16:36

Es iegādājos Vitakur pa 9.50 divas par vienu cenu. Nav īsti tikai matiem un nagiem, bet ja pats vesels, tad mati arī augs labi :)

mimii 28. novembris 2011 16:17

Jā, es uz akciju vispār pa 2 sčemta trāpījos! Tur 80 kapsulas, 2x dienā jālieto! 40 dienām sanāk un rezultāti bija!!! Tiešām sāka mazāk krist ārā! Pat ādu un nagiem nezinu, jo tur problēmu man nebija!!!!

avokado 28. novembris 2011 14:36

mimii,tik leti? Un ar tadu letu preci ir ari rezultati? Es tikko nopirku 9,- ls FUTURA vitaminus BEAUTY ROYAL . Nu nez jaskatas. 100 kapsulas iepakojuma. Uz 3 menesiem pietiks. Tad jau bus japaskatas pirmie rezultati.

mimii 28. novembris 2011 12:54

Es nopirku Silīcijs +" uztura bagātinātāju matiem, ādai, nagiem! Kādu laiku atpakaļ lietoju, likās ka tiešām mati mazāk krīt ārā!
Tagad atkal nopirku, iziešu atkārtotu kūri!
Pirku Drogās, maksāja ap 3 ls.

ligusiks 28. novembris 2011 09:32

jā, piekrītu un pati arī iesaku zivju eļļu -noteikti uzlabosies matu, nagu stāvoklis

mazaa raganina 28. novembris 2011 09:11

Sāc ar zivju eļļu vai arī kompleksu nagiem, ādai, matiem. Pajautā aptiekā.

avokado 28. novembris 2011 09:10

Sveikas. Tā kā cīnos ar matu izkrišanu un nagu lūšanu gribētu pajautāt,kādus vitamīnus Jūs ieteiktu palietot pret šo problēmu? Šampūni nelīdz nekādi. Gribētos zināt,efektu un aptuveno cenu.