vis tiek sabojāts.

talysia
talysia 22. jūnijs 2010 16:48

sveiki.paakiet ludzu vai man ta ie vienai vai ari vel kadai nepatik ka visus forumus pamazam piesarno ar nevajadzigam un neatbilstosam lietam. no sakuma sieviesu klubs . bij ideals saits. vis kas sieveitei nepieciesams un vjadziga iznformacija vienmer bij. tagad tas pamazam sabojajas. ar mazula maltisu receptem , maziem berniem, grutniecibu un citam lietam. tam tacu ir tadi saiti ka maminuklubs.lv. saprotiet mani es ar esmu mate 1.9 menesi vecam delinam. man likas ka sis ir ideals saits jo as bij domats tikai man sievietem. kura atklati runaja par sieviesu vajadzibam sexu viriesiem, celulitu un skaistumu. kas jebkura vecuma intereses jebkuru sievieti. bttagad tas sak pamazam piesarnoties ar sim saitam nepiemerotam lietam. ka jus domajat?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
talysia 24. jūnijs 2010 11:48

sandija nav jau ta ka nepatik tikai ir lietas kuras man liekas neiederas! bet tas jau ka kuram kas interese.mani personigi neinterese tadi mazie rakstini ar vienu teikumu jautajumu un video beigas. tuksi liekas un nevajadzigi jusu porta aiznem vietu.
varbut var uztaisit kadu specialu atsevisku forumu par to kadas temas un kadus rakstus veletos palasitpar ko veletos uzzinat . tad kuri vairak pa vienu temu tos publice un butu vairak lasitaji un reitings augtu . bet tas tik manas domas. mani tads ineresetu.
pie reizes paskatitos kas vis vairak musdienu latviesu sievieti intresesee.

talysia 24. jūnijs 2010 11:48

sandija nav jau ta ka nepatik tikai ir lietas kuras man liekas neiederas! bet tas jau ka kuram kas interese.mani personigi neinterese tadi mazie rakstini ar vienu teikumu jautajumu un video beigas. tuksi liekas un nevajadzigi jusu porta aiznem vietu.
varbut var uztaisit kadu specialu atsevisku forumu par to kadas temas un kadus rakstus veletos palasitpar ko veletos uzzinat . tad kuri vairak pa vienu temu tos publice un butu vairak lasitaji un reitings augtu . bet tas tik manas domas. mani tads ineresetu.
pie reizes paskatitos kas vis vairak musdienu latviesu sievieti intresesee.

23. jūnijs 2010 19:38

Mans nolūks patiešām nebija kādu aizskart! PEACE!:)

rasas 23. jūnijs 2010 19:27

fiore: "(..)..vispār izskatās, ka te dažām "grūta" dzīve- jāsēž pie interneta un jālasa garlaicīgi raksti." - neuzskati, ka Tevis rakstītais bij diezgan personīgi tēmēts? Manuprāt, liiga neko nav pārpratusi. Bet, neuzņemšos te advokāta lomu. :D

sandija 23. jūnijs 2010 16:43

Tiešām priecīgus visām Līgo svētkus!:)

Paldies par jebkuriem viedokļiem!

Protams, man kā portāla veidotājai, ir skumji, ka kādam kaut kas nepatīk, bet mēs tiešām esam ļoti dažādas un ļoti grūti izveidot kaut ko vienu, kas patiktu visām! Tas, manuprāt, pat ir neiespējami, bet mēs - SK - ļoti centīsimies! Rakstiet vairāk, kas jums patīk, kas nē, kādus vēl rakstus jūs gribētu un par ko tieši interesējaties! Tad arī mūsu Klubiņā būs jautrāk un interesantāk!

Laimīgi!

23. jūnijs 2010 16:41

Liiga, kurā vietā es rakstīju, ka uzskatu, ka TEV ir garlaicīga dzīve???
Nejūtos vainīga, ja Tu uztver personiski to, kas tā nemaz nav teikts. Lai nu kā - priecīgus svētkus un saulaināku skatu uz dzīvi!;)

liiga 23. jūnijs 2010 15:44

Teicu,ka Tu jautāji meiteņi viedokļus-bet es atbildēju Tev. Vienkārši tiešām esi pārpratusi.

liiga 23. jūnijs 2010 15:43

Talysia rakstīto veltīju Flore-laikam būsi pārpratusi:)

talysia 23. jūnijs 2010 14:44

pec tava rakstita LIIGA isti nesapratui tavu dobu. es kadu seit esmu aizvainojusi.? vai ari pirms janiem visiem garastavoklis ze nulles.
man ari ir gan virs gan berns gan gimene un citas rupes...
es neesmu teikusi ka tava dzive liiga ir garlaiiga vai ka cirtadi. kas jums visam ir.?

talysia 23. jūnijs 2010 14:44

pec tava rakstita LIIGA isti nesapratui tavu dobu. es kadu seit esmu aizvainojusi.? vai ari pirms janiem visiem garastavoklis ze nulles.
man ari ir gan virs gan berns gan gimene un citas rupes...
es neesmu teikusi ka tava dzive liiga ir garlaiiga vai ka cirtadi. kas jums visam ir.?

liiga 23. jūnijs 2010 13:28

Vai,vai...atkal jau nevar izteikt savu viedokli. FLORE,tapēc vien,ka mans viedoklis nesaskan ar Tavējo,Tev nav tiesību mani apvainot. Talysia jautāju meiteņu viedokļus,es arī izteicu...un mana dzīve nav ne garlaicīga,ne kāda vēl tur pēc tavām domām. Tāpat man ir gan bērni ,gan vīrs.
Tātad,SK man patīk tikai forums.Rakstus nelasu,jo tieši tā-tie man lielākoties nav interesanti, bet forums ir super-forumā ir nevis reklāmraksti vai kārējās muļķība spar slavenībām,bet reāli stāsti no meiteņu dzīves,reālas tēmas,kas tiek apspriestas un prasīti padomi.
Par MK-tā kā mani bērni ir paaugušies,tad MK vairs nav raksti,kas piemēroti mana vecuma bērniem-ādēļ arī nav interesanti. Un tas arī viss-tas ir mans viedkolis,kas nav jāaplej ar žulti.
Vismām negatīvajām un pozitīvajām meitenēm-lustīgu līgošanu:)

rasas 23. jūnijs 2010 11:18

Nav jau runa par portālu kā kādu pro vai anti feminisma uzskatu paušanas vietu, bet gan par to, ka ir arī citi viedokļi par SK saturu, par SK attīstības virzību. Lai nu kā, manuprāt, arī feministes ir sievietes, tāpēc arī ir tikpat cienījamas kā jebkura sieviete vispār, bet ne par šo ir šī diskusija.
Jebkurā gadījumā SK izveidošana ir bijusi, manuprāt, veiksmīga ideja, visu cieņu, kas to ir radījies un pie tā strādā, un piedalās šajā SK.

talysia 23. jūnijs 2010 10:58

un ka man patik palasit- jusu komentarus. viena tante teica otra tante teica . kura vieta es teicu ka man nepatik raksti par viriem un berniem. tas gan likas smiekligi . ka katra pieliek kautko klat. nenemiet launa.
ari es nelasu to kas mani neinterese. tik agrak lasiju visus rakstus jo visi bij interesanti. redz pasas ar sakat ka ir raksti kurus nelasa.

23. jūnijs 2010 10:56

talysia, no tava teksta gan bija saprotams, ka tev sk vairs nepatīk, jo tas ir piesārņots ar visādām mazuļiu utml. tēmām.
ja domas par portālu gribi zināt, tad man patīk, ka tas patiešām ir klubin'š, nevis ziņu lente

talysia 23. jūnijs 2010 10:52

jus jau ar visas to tik saasinati uztverat! gribeju tik zinat jusu domas par so poirtalu. pati to lasu no pasiem pirmsakumiem. un man tas [patik. tik biju pamanijusi ka tas no pirmsakumiem ir izmainijies. gribeju ytik zinat vai ari jus esat pamanijusas izmainas. bet nu jus mani uztaisijat par briesmoni.

23. jūnijs 2010 08:38

Es talysia nepiekrītu, jo šis ir vienīgais portāls, kuru zinu, kurā ir tik forša kompānija- tik daudz pozitīvu rakstu, jaunu radošu bezmaksas ideju utt. Un, ja paveicas- vēl samaksā par rakstiņu:)
Es esmu sajūsmā par šo iespēju SK atrast domubiedrus, par iespēju priecāties par citu sasniegumiem un pašai rast stimulu ko jaunu pamēģināt.
Paldies, meitenes un lasām/rakstām to, kas katrai interesē;)

otina 23. jūnijs 2010 06:47

Man šeit pārsvarā viss patīk, jo nav tā tukšā muldēšana- konkrēts jautājums, konkrēta atbilžu meklēšana...

magone 22. jūnijs 2010 23:52

Taapeec jau sheit ir Sievieshu Klubs, lai apspriestu sievieshu jautaajumus. Un sievietes dziive ir tik daudzshkautnaina,ka nekad nevar pateikt- tas nau prieksh sievieteem! Arii man ir raksti,kurus neizlasu, bet taapeec jau nau jaasaka, ka vini neiederas shajaa saitaa. Domaaju, ka sievietes dziivi nevar nodaliit no gimenes dziives.

22. jūnijs 2010 23:14

Es arī kaut kā nevarēju atrast tos rakstus par vīriem un bērniem, vienīgi bija viens rakstiņš par attiecībām pēc bērna dzimšanas, bet tur arī nav stāsts par bērniem, bet gan par vīrieša un sievietes attiecībām! talysia, liec nu linkus galdā, kur tad ir tie briesmīgie raksti? Liiga, par salvenībām arī - kur ir? vispār izskatās, ka te dažām "grūta" dzīve- jāsēž pie interneta un jālasa garlaicīgi raksti :D :D :D

sigy 22. jūnijs 2010 21:55

mna looooti patik,ka vari seit iesutit savu sapi,stastu,dzejoli vai palielitie sar kautko forsu!!!seit es looti brivi jutos un man aptik!!!kautgan pa retam ieksrienu,bet censos!!

Rebeka 22. jūnijs 2010 21:49

rasas, bet ir lieliska poga "iesūti ziņu", kur vari iesūtīt un padalīties ar citām par tev interesējošām tēmām, kā arī veidot diskusijas! Mani pagaidām apmierina viss ko piedāvā SK, nu protam sir rakstiņi kurus laižu garām, bet nav nekas pretīm ja tiek rakstīts par attiecībām un bērniem, jo SK jau nav nekāda feministu organizācija!!

shakti 22. jūnijs 2010 21:46

rasas

Bet vai tad raksti ir par bērniem un vīriem?

rasas 22. jūnijs 2010 21:35

Nja... tad laikam tās, kurām nav bērnu vai vīra, tad īsti šim "klubam" nepieder jeb neiederās.. jo redz, man personīgi šīs lomas sieviete-māte, sieviete-sieva nepārklājas... uzskatu, ka arī bez šiem iepriekšminētiem statusiem sievietes IR sievietes un dzīvo pilnvērtīgu dzīvi.. tāpēc, jā, tiešām gribētos vairāk rakstu, kuru centrā nebūtu - bērni un vīrieši kā sievietes dzīves esence un vērtības mērs.
Bet tajā pat laikā, droši vien, varu izmantot sigy ieteikumu un nelasīt to, kas uz mani it kā neattiecas.

sandija 22. jūnijs 2010 20:50

Forši, ka izsakat savus komentārus!

Par māmiņu un bēbīšu tēmām, tiešām, iesaku iet uz maminuklubs.lv forumu, bet arī šeit ir ļoti daudz meiteņu tieši no Māmiņu kluba, kurām ir arī daži tādi jautājumi, kurus gribētos izskatīt tieši no Sieviešu kluba viedokļa.
Mēs esam gan mammas, gan sievietes, tās ir mūsu lomas, un tās mēdz pārklāties, tāpēc jau nav nekādu problēmu, ja izmantojam abus šos portālus un to forumus.

Protams, Sieviešu Klubs vairāk ir par sievietes lomu - interesēm, veselību, un bērni jau nav nekas atrauts arī no šīs mūsu daļas.

Par saturu - to nemitīgi cenšamies pilnveidot. Paldies visām tām, kas piedalījās aptaujās - tur ir tagad TIIIIK daudz tēmu, par kurām SK redakcijai jāgatavo raksti, ka traks var palikt:)!

Man pašai personīgi Sieviešu kluba portāls sāk patikt arvien vairāk - man ļoti patīk, ka jūs piedalaties ar saviem rakstiem, tos ir tik interesanti lasīt!

Gaidam arvien vairāk aktīvo blogotāju!

22. jūnijs 2010 20:37

Paldies par komentāriem, meitenes! Vispirms - jūs visas esat ļoti dažādas un dažādas ir arī jūsu intereses. Kas vienai nepatīk, citai ir svarīgi. Un vēl - Sieviešu Klubā ir tā foršā iespēja portāla saturu veidot pašām - rakstiet par tēmām, kas jums uz sirds! Talysia, liiga - kuras ir tās tēmas, par kurām jūs vēlaties lasīt?

Jauku vakaru vēlot,
Arta, SK redaktore

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā