Virtuālie sānsoļi... cik nopietni uz tiem reaģēt?

Kerstyna
Kerstyna 5. septembris 2013 10:04

Vienu laiku reaģēju nekā, tad dusmojos, tagad atkal reaģēju - nekā...

Neteikšu, ka man tas baigi patīk, bet....  Mans mīļais ir ārzemēs, praktiski viens, rakstās tur draugos.lv ar visu ko. Tiklīdz parādās jauna pelīte, tā tūlīt atzīmējas manā profilā :D Dažām cieši nolūki, dažām  ne tik cieši....   Traci rīkot nav vērts, tāpat turpinās, tikai jau slepeni, tagad jau padalās šad tad  ar iespaidiem.  Nezinu, kā labāk reaģēt. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 6. septembris 2013 08:54 Kerstyna

Mana intuīcija saka, ka jūs līdz galam neuzticaties viens otram, neesat pārliecināti par viens otra vietu dzīvē un viņā mājo greizsirdības velniņš.....

Kerstyna 5. septembris 2013 17:28 pece

Tas jau pats par sevi, parasti jau zinām, ko otrs plāno darīt.
Bet, paldies.

pece 5. septembris 2013 16:21 Kerstyna

Norunājiet tikšanās laikus onlinā - būs mazāk vilšanās. Informējiet viens otru par plāniem un dienas gaitām.

Kerstyna 5. septembris 2013 15:51

Pārcelšanās nav iespējama, mēs jau 4 gadus tādā režīmā un mazajam ir tikai 6 mēneši.
Reizēm tas nomāc, jo viņš grib, lai es visu laiku esmu onlainā, kā viņš ienāk netā. Mēs esam smagi strīdējušies par to, ka man nav laiks visu laiku būt netā. Un tad jau ir "saprotošas dvēselītes", kuras gan, nekad, nemūžam tā nedarītu.
Jāsaka, ka par mājas ikdienas lietām rakstu viņam minimumu, jo, ko gan viņš var izdarīt, ja ir tur? Nu, kad ir mājā, tad jau netu dienām neatver.

mazaa raganina 5. septembris 2013 15:15

Tu pie vīra nevari pārcelties???

pece 5. septembris 2013 15:02

Man tas nepatiktu un es to skaidri savam mīļumiņam aprādītu (esmu to darījusi , ne tikai teorētiski spriedelējusi). Ja gribas parunāties par specifiskām tēmām - parasti ir pieejami forumi par attiecīgām tēmām, ja gribas parunāties "no sirds" - tam jau ir sen iepazīti draugi. Medīt pelītes un kolekcionēt draugos - man nešķiet saprotama rīcība!

Var jau mēģināt atdarīt līdzīgi, bet man tādas spēlītes pie sirds neiet (lielākoties man zināmu gadījumu gan tas ir nostrādājis, vīriec satrakojies un pametis savas pelītes, bet iznākums nekad nav paredzams).

Un nedomāju, ka šāda rīcība ir sīkums....

mazaa raganina 5. septembris 2013 13:41 cerite

(Y)

Linduchy 5. septembris 2013 13:24 cerite

Jā, bet ne jau katru vakaru regulāri vīrieti zāģēt ar šiem sīkumiem ;)

Noelle 5. septembris 2013 13:22 Spotorno

Man vienkārši ir ļoti skarba pieredze šajā jautājumā. :)

Cerīte 5. septembris 2013 13:09 Linduchy

Pag,pag-nemēģiniet nu visu pārvelt atkal uz sievietes pleciem-ja vīrišķis ir nruzticīgs tad tā jau ir viņa problēma.Nevar sieva visu laiku būt tikai padauza savam vecim par izpriecu.Ar ko tad lai apspriež tās sadzīves lietas ,ja ne ar viņu????8-|8-|

mazaa raganina 5. septembris 2013 13:06

Mana pasaule sagrūtu....jau no domas vien man slikti paliek, bet ,ja vēl vīrs atstāstīt savus piedzīvojumus...8-|

Linduchy 5. septembris 2013 12:57 Noelle

Nē, nu protams, tikai nav skaidrs par ''komunicēšanas saturu'', moš tiešām vīrietis ar citām ''pelītēm'' apspriež kodolfiziku vai politiskos procesus pasaulē, kamēr sievu interesē tikai - kur nauda, cik daudz naudas, kādi puņķi bērnam, saplīsis Tv utt. sadzīviskas lietas ;)

vecsprofils 5. septembris 2013 12:57

Noelle pareizi piefiksēja...
Ko darīt tiešām tajā situācijā, ja puisim virtuālā mīļošanās ir "tikai komunicēšana"? Ja viņš tā arī Kerstyna pateiks "bet es jau neko reāli nedaru, tevi nekrāpju, neuztver virtuālo vidi par realitāti"...

Noelle 5. septembris 2013 12:51 Linduchy

Nu, kā Tu nesaproti - tā taču "tikai komunicēšana" (vēlams lasīt šo ar viegli ironisku pieskaņu)? :)

Linduchy 5. septembris 2013 12:28

Hmm, kāpēc viņam ir jārunā ar citām ''pelītēm'', īsti nesaprotu :^)
Varbūt vajadzētu izkārtot tā, ka vakaros Tu būtu tā ''pelīte'', ar kuru runāt par ''interesantākām tēmām'', parādīt viņam šo un to...iekārdini viņu (attālums nav šķērslis, ir tak Skype...vai uztaisi sev kādu seksīgu foto, nosūti viņam epastā ar Labrīt vēlējumiem) ;)
Ja tas nelīdz...padalies ar savu vīrieti arī iespaidos, kā tu saraksties ar citiem vīriešiem (es jau nesaku, ka tas ir arī reāli jādara, bet nu iekarsini viņu, uzdzen šim asinis, lai kļūst nedaudz greizsirdīgs) ;)

vecsprofils 5. septembris 2013 11:56 Kerstyna

Runāšana no runāšanas arī atšķiras... vai nu runā par Sīriju, Obamu un "Runāsim atklāti!", vai arī runā "kas tev tagad mugurā? kāda poza tev patīk? kā es tev gribētu būt līdzās...".

Ieteiktu mēģināt nodibināt jums abiem pieņemamās runāšanas robežas. Uzprasi, kur viņš redz to robežu, vai kāpēc viņam nepieciešams runāt par personisko intimitāti ar citu, ja jau viņam esi tu.

Kerstyna 5. septembris 2013 11:51

Ņemot vērā pelīšu skaitu, pieļauju, ka tur ir tikai rakstīšanās.
Liekuļošu, ja teikšu, ka nesatraucos, tikai, tā laikam ir viena no nevēlamajām šķirtās dzīves blaknēm.
Viņš saka, ka vajag vēl ar kādu parunāties....

vecsprofils 5. septembris 2013 11:27

Un ko viņš pats par to saka?

Cerīte 5. septembris 2013 11:00

Man tas būtu nepieņemami-sānsolis ir sānsolis.Tur taču ir sarunas par un ap seksu,varbūt ari caur Skype kādas darbības?To nevar izkontrolēt un labāk es izvelētos to nezināt.

Rebeka 5. septembris 2013 10:38

Man tas nebūtu pieņemami, it īpaši ja atrodas tālu prom no manis, lai kādi vecim nolūki būtu.

Bet taisnība, viņš to nebeigs darīt vienkārši darīs to slepeni. Un vispār ir labi, ka vismaz viņš to neslēpj un pārrunā to ar tevi, tas varētu liecināt, par to, ka viņš to dara izklaides pēc, taču man tāda izklaidēšanās nebūtu pieņemama un es justos aizvainota.

Noelle 5. septembris 2013 10:22

To jau zini tikai Tu pati - kāda ir Tava noteiktā pieļaujamības robeža. Ja Tu uzskati, ka tas nav pieļaujami un pieņemami, tad rīkojies (diez vai brīvprātīgi no viņa puses tas kādreiz beigsies. Vismaz manā pieredzē tas nenotika). Ja Tevi tas apmierina (lai gan, izskatās, ka neapmierina gan, ja par to raksti), tad jādzīvo kā ir.