Vīriešu mode un iepirkšanās

vecsprofils 2. septembris 2013 16:36

Kā tad neapspriest vīriešu gērbšanās paradumus! ;)

* Kāds vīriešu ģērbšanās stils jums patīk visvairāk?

* Kādu ģērbšanās stilu piekopj jūsu vīrietis? Vai viņam ir svarīgs savs izskats?

* Cik bieži jūsu vīrietis pērk jaunu apģērbu un apavus? To dara viens pats, ar draugiem vai ar jums?

* Vai jūs mēdzat piekoriģēt sava vīrieša izskatu ar ieteikumiem?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 3. septembris 2013 13:08

Laikam īpaši neizcelšos, sakot, ka man patīk smart casual ar nelielu devu individualitātes :) Mana vīrieša gadījumā ir reizes, kad ir smart casual, ir reizes, kad tāds sportisks mix. Patiesībā, mēs bieži viens otram pielāgojamies - ja es izdomāju pastaigā ejot uzvilkt garu kleitu, loģiski, ka viņš neies šortos un iešļūcenēs :)

Par apģērbu pirkšanu man sāpes nav - neesmu mammīte un apģērbu savam vīrietim nepērku. Viņam piemīt šajā ziņā kaut kas no sievietes - patīk staigāt pa veikaliem, meklēt sev apģērbu. Protams, viņs konsultējas ar mani, jautā, vai man patīk.

Ceru, ka nepienāks brīdis, kad man viņam būs jāpērk zeķes vai bokseršorti.
Es it kā neko neiebilstu pret kāda džempera, aksesuāra, krekla u.t.t. nopirkšanu, ja, brīdī, kad viņa nav klāt, kas ļoti iekrīt acīs un šķiet tieši piemērots viņam. Tā tā kā būtu pieskaitāma pie ikdienas palutināšanas. Bet sava vīrieša apgādāšanu ar apģērbu no līdz - nē, nē un vēlreiz nē. Kā jau teicu - tās būtu mammas un maza puišeļa attiecības. Man tas nav vajadzīgs, savas rūpes un sievišķo gādību varu izrādīt citādāk :)

Zinu arī, kādu apģērbu viņš labprāt iegādātos, ja būtu vairāk brīvo līdzekļu - tad viņs man staigātu kā konfektīte. :) Kaut kā šajā ziņā man radies priekšstats, ka sievietēm par mazākām naudas summām ir atrodamas labākas lietas (dažreiz tiešām pērles), nekā vīriešiem. Parasti vīriešu garderobē tomēr labs, kvalitatīvs un izskatīgs apģērbs vienlaikus nāk komplektā ar labu cenu :)

vecsprofils 3. septembris 2013 12:34

Man visvairāk patīk pieklājīgi ģērbtie - smart casual (kā bildē) un klasiskais, vīrs arī piekopj šos minētos. Apģērbu un apavus pērk salīdzinoši reti, jo esošais ir vīriešiem pietiekamā daudzumā un labā kvalitātē. Bieži pati, staigājot pa veikaliem un pērkot sev, nopērku arī viņam kādu džemperi, tādā veidā garderobe tiek papildināta bez viņa klātesamības. Apavus gan pērkam kopā, jo tad varu kaut ko noderīgu iekomentēt, nopētīt kvalitāti utt.

Rebeka 2. septembris 2013 17:37

Kā jau teicu esam tādi alternatīvāki... :)

Man patīk kā mans vīrietis ģērbjas, jo viņam šāds ģērbšanās stils arī piestāv.

Viņš pats pērk sev apģērbu un konsultējas ar mani tikai tad ja nevar izvēlēties no vairākiem variantiem :D

Pērk kad ir nepieciešamība.

Ja man kas patīk vai nepatīk pasaku kādu komentāru, bet īpaši neko nekoriģēju.