Vīram nezinot, esmu citam mīļākā

austumsaule
austumsaule 27. februāris 2014 21:02

Neviena tā atklāti arī neatdzīstas, ka vismaz reizi ir krāpušas savus vīrus. No draudzeņu loka visas apgalvo, ka ir uzticīgas tikai vīram, izņemot pašu tūvāko, kura man atzinās sānsoļos. Man jau ceturto reizi laulībā ir sanācis sānsolis, vīram nezinot. Vai es tagad skaitos palaistuve? Kā ar jums, "pa kreisi" soli nekad nav aizgājuši?

Ar vīru laulībā dzīvoju jau deviņus gadus.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sindy-Lu 12. marts 2014 07:58 krx

Lai gan es neesmu krāpusi savu vīru un vakar bija 15 gadadiena tomēr nenoliegšu kad reizi pa reizei prātā ir ienākusi doma par sānsoli,tieši tā iemesla dēļ kā minēja KRX -gribās būt medījumam nevis medniecei-lai gan laiku pa laikam tas noder,tomēr esmu nākusi pie slēdziena jo vāirāk tēlo mednieci jo vairāk vīrs pie tā pierod un atslābst :( Reizēm tā vien šķiet kad viņa doma ir tāda,ja gribi seksu dari pati ko lietas labā :@ Ziniet reizēm tas noved mani kautkādā apātijā-ragus nelieku aiz cieņas un mīlestības pret viņu,taču aizvien vairāk saprotu kad pāri nodaru tikai pati sev!

Ir labi!.. :) 11. marts 2014 13:40

Nēe.... nekad....

Kerstyna 28. februāris 2014 14:15

Ja tas Tev rada sirdsapziņas ēdas - tad - kam Tev to vajag? Ja tas sagāda zināmu prieciņu, tad OK un - parasti jau vīri zin. Nelolo domas, ka nezin un nenojauš.

dadaa 28. februāris 2014 13:31

Es nezinu kā tas ir krāpt vīru, jo pati 7 gadu laikā ne reizi par to neesmu aizdomājusies. Man personīgi tas liekas zemiski un es pati sev to nespētu piedot, droši vien sevi sāktu uzskatīt par pagrimušu, ļoti zemu kritušu sievieti...Lai gan vīram gan kāja ir slīdējusi.

Par palaistuvi sevi saukt, laikam būtu pārāk šerpi, bet par kārtīgu sievieti arī nenosauksi. Atbildi uz šiem jautājumiem tev ir jāmeklē pašai sevī, nevis jāmeklē atbalsts citu sieviešu vidū, kuras arī krāpj vai ir krāpušas savus vīrus, tādā veidā attaisnojot savu rīcību.

Kristiāna2 28. februāris 2014 13:15

Vispār jau tā darīt nav labi! :) Bet būtu jāsaprot, kas Tevi mudina tā rīkoties, tad arī varēsi izdarīt secinājumus, kā tālāk dzīvot! Bet, ja kaut kas nav labi, tad būt uzticīgai ir ļoti grūti un diez vai arī vajag... bet vispirms vajadzētu tikt skaidrībā ar sevi. Kardinālus lēmumus vienmēr varēsi pieņemt, bet dažreiz arī laiks saliek visu pa vietam, vajag ieklausīties sevī...

pece 28. februāris 2014 11:29

Palsaistuve diez vai, bet vieglas uzvedības sieviete gan :D (attiecībā pret savu veselību)

Atklāts jautājums ir kāpēc ir svarīgi spert šos sānsoļus, un kāpēc gribas tomēr turēties pie vīra, ja jau reiz viņš neapmierina?

Man pašai ir bijusi doma, ka vajadzētu atrast mīļokā, jo bija periods dzīvē, kad sajūtas ieilgušā periodā kā marta kaķei, kurai vajag sex visam pārreiz dienā un ja nav, tad kļūstu nīgra. Tomēr, ne reizi tā arī nerealizēju, jo atturēja - es nevaru ar kuru katru nodarboties ar sex, negribu jūtas (starp citu jūtas un platoniskas attiecības paralēli laulībai, manuprāt, ir daudz lielāks noziegums kā just sex), gribu gūt baudu un kā lai es zinu, ka tas tēviņš būs prasmīgs mīlnieks? Man nevajag kuru katru un sex ķeksīša pēc, ja jau sānsolis, tade lai ir baudas virsotnes!

Un kas nav mazsvarīgi - veselības aspekts, kā lai zinu, ka nav kāda figņa saķerama?

KRX 28. februāris 2014 09:21 Shalako

Nevis tad var krāpt, bet sievietei var apnikt visu laiku būt iniciatorei un gribas pašai būt medījumam, nevis vienmēr tikai medniecei. No tā viedokļa.

vecsprofils 28. februāris 2014 08:50 krx

Nesapratu, tu gribi teikt, ja vīrs sievai zem tupeles, tad var krāpt?
Manuprāt, krāpšanai nav attaisnojuma da lai vai kāds tur vīrs. Pat, ja attiecības iet uz grunti, tad kur problēma pateikt, ka meklēs sev jaunu piegulētāju?

Cerīte 28. februāris 2014 08:47

Man pāris reizes ir gribējies,bet kopš ir patstāvīgas attiecības-nav gadījies ar to nodarboties.Mana taktika ir ....nogaidīt un piebremzēt sevi.Un lai cik jocīgi ,pāris mēnešu laikā tā gribēšana pāriet vai ari pēkšņi ieraugu kādas nepilnības,trūkumus/rozā brilles noveļas no deguna/ un izrādās ka patiešām nekas radikāli citādāks un foršāks tur mani negaida.Mans padoms-filtrē signālus un neļaujies katram kas Tevi pasauc.Tā ''manta'' pārsvarā visiem vienāda,ja ir kādas specifiskas vēlmes-mēģini vienoties ar vīru.Ja ir zems pašvērtējums ,kuru spēj pacelt tikai vairāku vīriešu ''gribēšana''-labāk aizej pie psihoterapeita.Ja nemīli vīru-šķiries.Bērnus tāpat viņš atbalstīs,bet Tu varēsi veidot savu dzīvi kā gribēsi.Grūti tā krāpties un mānīties un agri vai vēlu viņš uzzinās.

KRX 28. februāris 2014 08:00

Nu jā, pieļauju, ka sekos (ja sekos) teksts par tēvu bērniem, par ģimeni, par ierasto un nepieciešamo stabilitāti. Mēs jau nezinam kāds ir tas vīrs. Varbūt tas ir no tiem - stumjamiem, grūžamiem, kas neredz un nesaprot neko tālāk par istabas slieksni. Ko noliek - to ēd. Ko saka- to dara. Ko liek- to velk. Kur vajag - tur iet. Nu, jūs saprotat par kādu tipu es runāju. Bet tad atkal jautājums - kāpēc tādu izvēlējies? Varbūt arī nebija izvēles un piekrita tam, kas piedāvāja (varbūt nemaz nepiedāvāja, bet sieva ieteica). Kas to lai zin.

Linduchy 27. februāris 2014 23:01

Ja laulībā kaut kas nav līdz galam kārtībā, rodas sānsoļi - gan sievietēm, gan vīriešiem.
Vai tu esi palaistuve? Nu tik skaļu un aizskarošu terminu nepiemērotu. Drīzāk domāju, ka šāda uzvedība liecina par gļēvulību. Aprunājies ar sevi/vīru/kādu speciālistu, izproti, kur ir krāpšanas vēlmes iemesls.
Ja nevēlies būt uzticīga sieva, bet slepus spert sānsoļus, tad labāk neesi sieva nemaz ;)

vecsprofils 27. februāris 2014 22:43

Man arī jautājums, ja patīk būt brīvai un ņemties ar katru otro, tad kāpēc precējies? Neviens šauteni taču netur un nespiež parakstīt laulības apliecību.
Manuprāt, cūciska izturēšanās. Vai tu skaities palaistuve? Nu, ja jau pašai ienāk prātā tāds salīdzinājums, acīmredzot tas par kaut ko liecina...
Secinājumus izdari pati.

KRX 27. februāris 2014 21:37

Nu, ja kaut kas pietrūkst mājās un negribas tur neko mainīt/uzlabot, tad meklē ārpusē. Pilnīgi identiski vīriešu rīcībai. Rodas jautājums - kāpēc vajag vīru? Varbūt labāk dzīvot brīvai un dzīvot kā pašai patīk?
Bet vēl jau ir arī hroniskie gadījumi, kas vienkārši nespēj nekrāpt.

mazaa raganina 27. februāris 2014 21:32

13gadi laulībā un iedomāties nevaru,ka kaut ko tādu izdarītu.

Nikte 27. februāris 2014 21:27

Nē,nav un nebūs!!!!Kopā 10 gadus!!:X