Vīra pienākums.

Alda Golde
Alda Golde 20. decembris 2017 14:20

Labāk cirvis bez kāta, nekā vīrs bez prāta.- teic tautas gudrība. Vai tiešām pagājuši ir tie laiki, kad vīrs ar goda prātu pildīja savu pienākumu pret ģimeni un ar savu gara spēku aizsargāja to no visām likstām? Kā mūris bija viņš, aiz kura sieva savu misiju - audzināt bērnus, pildīja. Tagad reizēm vīrs, kā lielais bērns, meklē sievas mātišķo aizsardzību. Kas noticis? Kad būs viņš pieaudzis, lai visu atbildību atkal savos plecos ņemtu? Kad vīra gara spēks reiz modīsies, lai ģimeni  no visa pasargātu. Ar visu sava gara spēku ... Tik dažādi ir katra uzdevumi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 17. janvāris 2018 08:58 Kapriize

Nu ko es varu teikt - arī no dīvāna sēdētāja var uztaisīt lietas koku!!!! Lai cik tas dīvaini nebūtu viss pasaulē "griežas" ap sievieti - mums ir uzlikts liels pienākumu slogs un atbildība - viss ir atkarīgs kā mēs to sadalām. Gribam velkam pašas visu lielo vezumu un sūdzamies, gribam dalam vezumu uz pusēm un priecājamies!

Kapriize 15. janvāris 2018 12:51

Dažkārt pie tā, kādi ir vīrieši, ir vainīgi viņu vecāki, jo bērnībā netika ieaudzinājuši cieņu pret sievieti kā tădu un nebija mācījuši, ka ir arī jāstrādā ne tikai darbā, bet arī mājās sievai ir jāpalīdz gan ar ikdienas darbiem, gan jāveic vīrišķie mājasdarbi. Mātes mīl lutināt savus bērnus, kas ne pie kā laba nemaz nenoved. Var jau dažreiz palutināt tos, bet ne jau visu laiku. Tēvi savukārt parāda paši, kā nepareizi attiekties pret ğimenes dzīvi, no rīta aiziet uz darba, atnāk mājās, paēd un tad visu atlikušo vakaru dirn pie TV, kamēr sieva virtuvē traukus mazgā, bērnus liek gulēt, kā arī veic citus pienākumus. Bet brīvdienās vīrs aiziet uz vietējo krogu iedzert, kamēr sieva viena pati mājās malku skalda, aprūpē bērnus, gatavo ēst, mazgā veļu, vēl pa dārzu šiverējas un beigās pat sev un savai atpūtai laika neatliek..

Kiku 21. decembris 2017 21:10

Cilvēki visādas lomas spēlē - gan iemācītas, gan dabīgas. Viena neapzināti meklē sev vīru kā dēlu, cita kā tēvu, cita kā vīru. Viss atkarīgs no iekšējās personības un neapzinātiem slāņiem. Pašas sevi jau mēs reti, kad varam līdz galam saprast, tikai ar laiku vai psihoanalīzi, kādu garīgu praksi. Ja Emmy bija piesaistījusi sev vīrieti, kas uzvedās kā bērns, tad tādu viņai arī vajadzēja. Iespējams, ka tagad ir piesaistījusi tēvu.

pece 21. decembris 2017 08:45

Cilvēki t.sk. vīrieši ir dažādi. Tādi nu mēs esam. Īstenībā jautājums ir cits, kāpēc sievietes tādus bezmugurkaulniekus izvēlas kā savus partnerus?

Emmy 21. decembris 2017 07:12

Man iepriekšējais bija liels bērns..aizgāju, jo apnika auklēties un darīt visus darbus, domāt par visu...
Tagad blakus ir vīrietis ar muguru... kas stāv un krīt pār mani un manu labklājību. Rūpējās visos iespējamos veidos... Ticu, ka ir vēl tādi vīrieši, kas ir vīrieši, ne bērni...par bērniem vīrieši bieži paliek pašas sievietes dēļ... par daudz uzņemas un neļaujas vīrietim uzņemties atbildību...nedaudz arī sevi ir jāmaina, lai mainītos vīrietis. :)

Kerstyna 20. decembris 2017 19:57

Gribi lai mammīši uzņemtos atbildību? Tas nav iespējams. Un tālāk būs vēl sliktāk.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā