Vira mate!!!

RV
RV 1. augusts 2014 20:19

Sveikas damas!

Jau labu laiku mekleju kur varetu parunaties ar kadu.Saksu jau ar to ka problema saistita ar vira mati.Pasi dzivojam arzemes,bet paris gadus atpakal izdomajam panemt kreditu un ta izdomajam iegadaties maju Lv,Nakoso gad ir doma atgriezties dzimtaja puse,bet tagad mums ir lielaka problema vira mate,bralis,masa un patevs paliks bez majam jo maja kur vini patreiz dzivo pieder vira mates bralim un vins prasa izvakties,protams vini dzivos musu maja.Es vnk esmu aizkatinata ar to ka vira patevs neko visus sos 20.gadus nav darijis nekas neintrese tikai dzerstas un maukojas apkart!!!:@Viniem ir neliela ferma un kadus 500m no fermas ir maja ko vini pasi iegadajas cik tur tos gadus atpakal,bet kad vini vinu iegadajas esot bijusi dzivosanas kartiba un tagad tur izskatas ka viss sabruks.Es vienkarsi esmu tik neapmierinata ka viniem bus jaievacas  musu maja un man bus jasadzivo ar vira mati un vira patevu.Bet man jau nav citas izveles,vairakas reizes pat esmu saplesusies ar virinu ka esam bijusi uz tada slieksna ka Latvija bus jaskiras.Man ir tik gruti samierinaties ar to.Jo Vira mate +vel ir virinam vairakas reizes saskalojusi smadzenes,gan par majas remontu,gan par berniem.Var teikt visu ka es velos lai tiktu remontets vina tikai kaut ko samuhli,Kadu laicinu atpakal bijam izdomajusi iegadaties suniti protams seit arzemes bijam jau noskatijusi un tad virs pastastija mammai un tad atkal sakas  ka kames vinu uz lv varesot atvest un visu parejo un ta galu gala sunuku neiegadajamies.Un vel vina neklausas ko mes sakam ko nevelamies lai dara pie musu  majas.vina ir apsesta ar pukem.visu majas pagalmu bus piestadijusi ar pukem un kad sakam ka tur ta pat viss tiks nolidzinats tad sakas ka tur tacu tad ziedesot tik smukas pukes un tad nevajadzesot pat lidzinat.Es esmu ti nezeligi dusmiga ka pat pateicu vinai lai dara ko grib pagaidam bet kad es atgriezisos ko gribesu to darisu ka es velos jo ta nav vinas maja.Es ceru kada no jums saprotka es jutos!

Sakiet damas vai man vira matei sadi katru reizi ieradit vinas vietu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 10. augusts 2014 13:49 RV

Tas izklausījās pietiekami lecīgi, lai es tomēr "netaisītu savu tēmu un rakstītu šeit" - cieni citus un citi cienīs Tevi. Proti - ja vēlies patīkamu komunikāciju, tad tā patīkami jāsāk. Forumā "sākums" ir salasāms un saprotams tēmas izklāsts. Sakarīgi teikumi, teksts ar iespējami maz kļūdām (vienalga - pārrakstīšanās vai nezināšanas), lai lasītājam nav piecreiz jāpārlasa uzrakstītais, līdz zūd vēlme komentēt. Izklausos snobiski? Varbūt, tomēr mūsu valoda kļūst tik piesārņota, primitīva un zināmā mērā neglīta tikai tādēļ, ka cilvēkiem trūkst cieņas pret sevi un citiem - sak, ka jau internets, tad vienalga, kā rakstu. Nu, nav vienalga!!!

RV 10. augusts 2014 00:12 Nikte

Atvainojos,bet man ir pietiekams gadu skaits un loti labs diploms kabata.Ja tu esi viena no tam kam patik riet cilvekiem virsu,NETERE SAVU LAIKU!!!Velejos tikai ar kadu parunaties ja tev nepatik sis temats izveido savu un tur izpaud neapmierinatibu uz savu dzivi!!!

Velejos tikai dzirdet citu damu pieredzi ka rikoties saistiba ar viramati!

Linduchy 5. augusts 2014 23:43 Nikte

Vai ne? (devil)

Nikte 5. augusts 2014 23:00 RV

Pēc tava runas stila un rakstības man rodas pamatots jautājums,cik tev gadu un vai vidusskola vismaz ir pabeigta?!

RV 4. augusts 2014 20:43

Pagaidam samierinasos kas un ka notiek,bet kad atgriezisos bus ta kartigi jaierada ka es esmu majas saimniece.Mes esam jau nobridinajusi vinus ka apmeram 2gadu laiku viniem ir jaiekarto pasiem sava maja,bet jau pugads ir pagajis un vini ar savu maju neko nedara.Saprotu ka tur ir daudz jadara jo viniem ta maja tur ta uz bruksanu,bet pedejais laiks sakt kaut ko.Vel kaiminos ir maja pardosana bet to vira mate negribot esot parak tuvu celam un vel visadas atrunas,Katra zina majai nav nevainas tikai nedaudz darbs japieliek.Sak jau pat likties reizem ka vina grib ienemt maju ko esam pasi sev iegadajusies:D

Par to sunuku jau bija ta! ka esam arzemes un ja seit iegadasimies ka mes vinu dabusot uz Latviju,busot jaatstaj arzemes un bla bla bla.Biju jau visu noskaidrojusi kadi dokumenti nepieciesams lai parvestu uz Latviju.Vis bija ka vaig kamer vina nesaka vert vala savu muti.Un pati vina nesaprot ka berniem ari tas ir vajadzigs!Bet nu tagad esmu pateikusi visu ko domaju par to lietu ari viram un ceru ka vins vinai ari pateiks ka ta nav vinas teiksana!

pece 4. augusts 2014 08:43

Sakārto savas domas. Šobrīd viss ir vienā putrā.

Svarīgi, lai jūs ar vīru abi būtu vienādās domās par rīcību un vēlmēm, citādi nekas prātīgs neiznāks. Vislabāk, lai sarunas ar savu māti un co risina tavs vīrs.

Par remontiem un puķēm tavā mājā - šīs ir tās lietas, ko bija jātrunā PIRMS ielaidāt vīra māti savās mājās, ja tas nav izdarīts, tad gaidi, kad atgriezīsies un būsi saimniece savās mājās. Ir bezjēdzīgi prasīt konkrētus remontus un strīdēties par puķu dobēm. Atgriezīsies un darīsi visu pa savam (ar sava vīra atbalstu protams, citādi nekas nesanāks).

Sāc mācīties būt saimniece savā dzīvē- nesaprotu kā vīramāte var ietekmēt tavu lēmumu par suņa iegādi? Kāda viņai tur daļa?

Tavā vietā šobrīd necīnītos - tikai sev omu sabojāsi, jēgas nekādas. Vienīgais ko tuvākajā ciemošanās reizē tavam vīram būtu ar savu māti jāizrunā ir - jūsu atgriešanās laiks un viņas mājas kartībā savešanas laiks (laiks kuru esat gatavi pavadīt kopā zem viena jumta), lai saprot, ka tas nebūs mūžīgi.

Kad atbrauksi, tad ar pārdalīsiet teritorijas, virtuvi un puķu dobes, nebūs viegli......

Nikte 3. augusts 2014 18:00

Visās situācijās ar vīramātēm es nesaprotu,kāpēc ir jākaro?!Vai nevar vienkārši aci pret aci apsēsties pie tases kafijas un izrunāties,kas nepatīk utt.?!
Un nevajag vīru nolikt izvēles priekšā,es vai tava māte,jo nekad nevar zināt.. ;) Kā teica kāda man gudra sieviete,sievas var būt vairākas,bet māte ir un būs tikai viena!!! :)
Par tām puķēm..tak lai stāda ko grib,vismaz cilvēkam ir ar ko nodarboties.Atbrauksiet,izrunāsieties un piešķir viņai mazu dārza stūrīti ;)

RV 3. augusts 2014 16:18

Ar virinu ar attiecibam viss ir ok,vins sak saprast mani,tikai nomac doma par to ja atgriezisimies Latvija vai vina vel trakak nesak manipulet.Bet ka jau jus damas sakat bus noteikti jaierada ta kartigak vinai vieta:X

chika 2. augusts 2014 21:33

Tas ko es varu teikt pēc uzvarētas cīņas ar vīra māti - tajā visā pats galvenais cik ciešas ir attiecības tagad jums ar vīru, ja viss ok - viņš nostāsies tavā pusē, bet ja kā teici, runa ir bijusi par šķiršanos, tad diez vai ko panāksi, vienīgi sačakarēsi sev nervus! Jo karot visu mūžu ar kādu - piedodiet par izteicienu - "veceni", nav tā vērts. Būsi sabojājusi sev dzīvi un viss.

Nikte 1. augusts 2014 23:27

Sāku lasīt un..man raibs gar acīm sagriezās :D No vīramātes nekur nespruksi!Vari pieņemt situāciju un samierināties,vai arī karot līdz nāve jūs šķirs :D

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā