Veselības problēmas

lorele
lorele 1. aprīlis 2011 18:46

Sveiki, mans ķermenis sāk dīvaini uzvesties, mēnešreizes sākas parāk ātri trešo mēnesi jau, vienā mēnesi bija pat divas reizes sākumā un beigās.Man ir 16 gadi.Es divas reizes paģību, stāvokli neesmu.Visu laiku galva sāp un rēbst, augstas temperatūras nav.Mēnešreižu laikā ir lielas sāpes pie labās kājas kur kāja beidzas, griezošas.Pie ārstiem biju neko neatrada kas varētu būt par problēmu?Ir vēl citreiz liels nogurums, guļu labi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
soya 13. aprīlis 2011 00:02

Šādas sūdzības ir pie dishormonāla stāvokļa organismā. Parasti tā ir anovulācija(stāvoklis, kad olnīcā nenobriest olšūna) un rodas sievišķo hormonu pārsvars menstruālā cikla 2. pusē. Palieto 1 mēnesi naktsveces eļļu pa 1kapsulai dienā. Menstruāciju laikā nelieto. Lai veicas!

peeka 4. aprīlis 2011 03:33

Magnezijs ir tava atbilde.
Bet, kapec need darzenus 200-250g , un kaut 3-5 auglus diena?
Kapec need?
Ja edisi labi,tad olnica jutisies labi un veseligi.
Bet vai kads parbaudija ,ka Tev ir aklas zarnas iekaisums?!
Mani sagatavoja uz operaciju- ginekologs ar olnicas plisumu un kirurgs ar aklo zarnu.
Izopereja aklo zarnu loti viegla stadija.
Bet sapes un utraskanas izmekleshana uzradija shausmigu iekaisumu. ;)

lorele 1. aprīlis 2011 19:33

Jau stāstiju, biju uz galvas parbaudēm ,kunģa un vairākas reizes nodevu analīzes

sandija 1. aprīlis 2011 19:31

lorele

Tiešām - pastāsti par šiem simptomiem arī savam ģimenes ārstam

intasanta 1. aprīlis 2011 19:12

Mīļā sirds... Vislabākais, ko varu ieteikt ir dzelzs saturoša diēta vai preparātus (mēnešreižu laikā Tu zaudē dzelzi, varbūt tāpēc arī nogurums). Kaut gan...tas ir pilnīgs sviests- kaut ko ieteikt interneta forumā un vēl lielāks sviests tam sekot :)
Labāk sameklē ārstu, kas Tevi nosūta uz analīzēm un kārtīgi izmeklē....

lorele 1. aprīlis 2011 18:46

Sveiki, mans ķermenis sāk dīvaini uzvesties, mēnešreizes sākas parāk ātri trešo mēnesi jau, vienā mēnesi bija pat divas reizes sākumā un beigās.Man ir 16 gadi.Es divas reizes paģību, stāvokli neesmu.Visu laiku galva sāp un rēbst, augstas temperatūras nav.Mēnešreižu laikā ir lielas sāpes pie labās kājas kur kāja beidzas, griezošas.Pie ārstiem biju neko neatrada kas varētu būt par problēmu?Ir vēl citreiz liels nogurums, guļu labi.