Vēlreiz par Hula Hoop

miranda
miranda 5. janvāris 2011 12:49

Zinu, ka reiz jau šeit bija saruna par šo brīnumu, bet nevaru atrast. Esmu nobriedusi iegādāties šo lietu. Bet, palasot dažādu informāciju, saskāros ar to, ka tam ir dažādi smagumi, kā arī svarīgi skatīties ražotājvalsti - oriģinālie esot no Dienvidkorejas. Top shopā pārdodot no Ķīnas, kas ir pakaļdarinājumi, tāpēc zema kvalitāte - jūk ārā stiprinājumu vietās. Protams, tā sauktie oriģinālie ir arī dārgāki. Kāda ir jūsu pieredze? Vai tas Top shop tiešām ir tik nelietojams un nav vērts iegadāties? Un vēlreiz gribu dzirdēt par efektivitāti - cik miūtes griežat? vai jebkura var apgūt griešanas prasmes? cik ilgi ir zilumi? pēc cik ilga laika jūtams efekts? Paldies! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
miranda 5. janvāris 2011 15:46

Parīt jau saņemšu. :) un varēšu sākt. :)

miranda 5. janvāris 2011 15:45

Saņēmu konsultāciju, man vajag 1,2 kg. :)

smukaa 5. janvāris 2011 15:23

miranda - tur ja nemaldos spec.jaareekjina,cik tev kg un tad,kaads tev rinjkis vajadziigs..Paskaties google;)

miranda 5. janvāris 2011 14:22

Cik smagu man izvēlēties? Esmu diezgan trauslas miesas būves, smalkiem kauliem. Nevaru izšķirties starp 1,1 kg un 1,7 kg? Laikam jau 1,7 būs piemērotāks, vai ne? Saprotu, ka pāri 2 kg domāts trenētiem ļautiņiem. :)

miranda 5. janvāris 2011 14:17

lcte, atceros, ka teici, ka Tev īsti nesanāk griezt? Kāpēc? Kā es varu zinat, ka man izdosies? :)

Aggie 5. janvāris 2011 14:15

...nopirku Dominā... esmu apmierināta...

lcte 5. janvāris 2011 13:12

http://rinkotajuklubs.lv/ieteikumi/
Šeit riņķi ir dārgāki, bet ar kvalitāti :)
Un tas top šop tiešām jūk laikā man ir vairākām paziņām un visām jau ar līmlenti salīmēts, kā arī tie bumbulīši krīt laukā :D Tam no riņķotājkluba viss ir daudz ;labāks :)

miranda 5. janvāris 2011 12:49

Zinu, ka reiz jau šeit bija saruna par šo brīnumu, bet nevaru atrast. Esmu nobriedusi iegādāties šo lietu. Bet, palasot dažādu informāciju, saskāros ar to, ka tam ir dažādi smagumi, kā arī svarīgi skatīties ražotājvalsti - oriģinālie esot no Dienvidkorejas. Top shopā pārdodot no Ķīnas, kas ir pakaļdarinājumi, tāpēc zema kvalitāte - jūk ārā stiprinājumu vietās. Protams, tā sauktie oriģinālie ir arī dārgāki.
Kāda ir jūsu pieredze? Vai tas Top shop tiešām ir tik nelietojams un nav vērts iegadāties? Un vēlreiz gribu dzirdēt par efektivitāti - cik miūtes griežat? vai jebkura var apgūt griešanas prasmes? cik ilgi ir zilumi? pēc cik ilga laika jūtams efekts?
Paldies! :)