Velosipēds

vecsprofils 7. augusts 2013 15:20

Vai tev ir ritenis, kāds un cik bieži to izmanto? Vai braukā ar to sava dzīvojamā rajona ietvaros vai izbrauc garākās velo tūrēs?

Man kopš 12 gadiem Rīgā ir sieviešu kalna ritenis, bet tagad Zviedrijā gribās nopirkt kaut ko vieglāku un sievišķīgāku, lai varētu izbraukt arī svārkos vai kleitās. Gribētu tādu kā bildē, ar vidēja biezuma riepām, ielocītu sieviešu rāmi un grozu priekšpusē :) Rīgā braukājos tikai netālos attālumos no Pārdaugavas līdz centram galvenokārt savam priekam. Zviedrijā plānoju to izmantot arī kā pārvietošanās līdzekli no/uz veikalu, izbraucot netālās velo tūrēs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 3. aprīlis 2018 15:34

Es daudz braucu ar kalnu riteni kalnos Tahoe.Mans ritenis ir riktiigs vintage,jo nopirku 20 gadus atpakal,bet iet kaa velns pa neliidzenaam vietaam,meza takaam utt.
Savaa pilseetinaa nebraucu ar riteni,visur ar masiinu,bet redzu vairaak un vairaak cilveekus ar riteniem.Kiniesiem loti patiik visos vecumos braukt ar riteniem.Kaadreiz nobriinos,ka taadas pavisam vecas tantinas un onkoliisi brauc!
Latvijaa arii ieveeroju ,ka ritenbrauksana ir riktiigi topaa-forsi!

Lazdinseo 2. aprīlis 2018 23:48 Cerīte

Iesaku paskatīties http://vienibasgatve.lv/ . Tur diezgan lēti var atrast velosipēdus.
Vismaz vasaras laikā izkustēties sanāks svaigā gaisā, nevis uz trenažiera istabā ;)

vecsprofils 7. augusts 2013 22:24 cerite

Velotrenažieris arī noderīga lieta (Y)

Cerīte 7. augusts 2013 19:10

Un te atkal es:DMans ritenis stabili stāv istabas stūrī ,uz balstiem-mūža vecs velotrenažieris.Vasarā tikai noslauku putekļus jo tāpat jau plosos ,bet aukstākā laikā minimums ir stunda ''brauciena '' dienā mainot tempu.Vai kādreiz pirkšu īsto riteni-nezinu,vasaras man ļoti aizņemtas.