Vēlies nopelnīt:)

feelgood
feelgood 17. janvāris 2011 14:35

Darbību uzsāk jauna interneta norēķinu sistēma – PayBox!!! Kamēr tā ir tapšanas un starta stadijā - reģistrēties var BEZ MAKSAS, un Jūsu kontā nekavējoties tiks ieskaitīti $25. Katru dienu, ja Jūs apmeklēsiet saitu, tiks ieskaitīti vēl $20. Analoģiskā veidā tika palaistas sitēmas Yandex-money un money Mail.ru. Tādā veidā kompānija piesaista sev klientus, kas turpmāk izmantos šīs sistēmas pakalpojumus, šodien viņi dāvina bonusus visiem pirmajiem klientiem par lojalitāti un palīdzību klientu piesaistē - tā ir normāla parādība tirgus ekonomikas laikmetā. Akcija nav pastāvīga, nenokavē piedalītie! Šodien nauda pa grāvjiem nemētājas! Nekādi ieguldījumi no Jums netiek prasīti, vienkārši ieejiet šajā saitē un reģistrējities: http://www.paybox.me/r/dropez Ja Jums ir grūtības ar angļu valodu, saglabājiet sākumam reģistrācijas instrukciju: 1. Atverot saiti, labajā pusē uzspiediet uz: "Click Here to Join Now!" 2. Izdomājiet un ievadiet loginu, savu e-pasta adresi, paroli (2 reizes), ielieciet ķeksīti pa kreisi no uzraksta "I agree to the Terms of Service", nospiediet pogu "Continue >>". 3. Jaunajā lappusē vēlreiz ievadiet e-pasta adresi un nospiediet pogu "Subscribe". 4. Jaunatvērtajā logā ievadiet simbolus no bildītes un nospiediet pogu "Subscribe". 5. Aizveriet logu, ieejiet savā norādītajā e-pasta adresē un aktivizējiet reģistrāciju. Viss gatavs! $ 25 jau ir Jūsu kontā! Tagad neaizmirstiet katru dienu ieiet savā Pay Box lappusē 2-3 dienā, un Jums tiks ieskaitīti papildus bonusi $20 par katru dienu! 2011 gadā ir plānots aktivizēt šo apmaksas sistēmu un Jūs varēsiet iekrāto naudu pārskaitīt uz savu bankas kontu, vai arī iztērēt šo naudu pēc saviem ieskatiem, iegādājoties ko vērtīgu internetā. Veiksmi!!! ..kontā jau $50 - viss strādā!!! Šāds ir mans viedoklis,bet jebkurā gadījumā zaudētāju nebūs. nez neticami ,jo piedalījos reklāmu apskatē kur par katru reklāmu 0.003 santīmi ieskaita dienā bija ap 100 varēja apstīties,bette 20 $,tie ir 10 Ls ,šaubos ka tas ir reāli,kaut vai ar klientu piesaisti. Bet nu laiks rādis,visādi brīnumi notiek:D,nav jau grūti ieķāpot dienā uz 10 min:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 10. marts 2011 14:20

iespējams, es noteikti to nevarēšu izskaidrot, iespējams sava veida pašiedvesma, jā tagad nav naudas, bet redzi viņa var būt un būs.................................

mazaa raganina 10. marts 2011 12:54

Es nesaprotu kāda jēga no virtuālās naudas, tāda kā spēle?

nosiguldas 10. marts 2011 12:20

Piekrītu brīvo laiku tērēt nav nepieciešams, bet katra jauna darbība dod papildus zināšanas, ir taču interesanti, kas beigu beigās sanāks. Kā varēs izmantot virtuālo naudiņu un galu galā katram savs, man arī ir reģistrācija šajā mājas lapā, es gan parasti atveru šo lapu no rīta, kad tiek iesūtītas jaunas ziņas, vai vienkārši gribās atpūtināt domas no ikdienas problēmā un ja godīgi, pasmaidu pie sevis, jo kautvai virtuāli, bet man ir gandrī 1000 naudiņas.

sammerseta 10. marts 2011 10:39

Ir svarīgi šajos n-tajos saitos izlasīt noteikumus!
Jo piem. PayBox tā nauda ir virtuāla - tie nav nedz $ nedz Eiro, ne kāda cita valūta, bet tā sauktā "virtuālā" nauda.
Tāpēc zaudēt jau nav ko, bet vai tāpēc ieguldīt savu brīvo laiku?

laumucis 9. marts 2011 23:37

nu jau menesis ka pagajis vai ir kada savu naudinu dabujusi???

feelgood 4. februāris 2011 09:15

Bezcerīgs gadījums...

rumors 4. februāris 2011 00:18

ko tad nozime teikums "Kamēr tā ir tapšanas un starta stadijā - reģistrēties var BEZ MAKSAS" un diez kas sekos talak........lai veicas

feelgood 3. februāris 2011 18:27

Tb* jau,nu cik var,neej un liecies mieraa...un ja esi par dumju un nejeedz angļu valodu,tad skaidris kapees te malies,bet ja sajeegtu,tad saprastu ,ka nekas nav jaaieguulda!apriebies,ka pousto tadas ,kuras neko nesaprot, ko runa,un atvainojos,ja ir tadas daunes un dala savus datus neta pa labi un pa kreisi pašu probleema,pat bērns saprot ,ka datus un savu naudu normals cilveks neieguulda ! Tā lūk!:)

rumors 2. februāris 2011 18:43

nauda no gaisa....ha ha ha ha pazinu vidu ir cilveki kas nodarbojusies ar lidzigam lietam iemaksa un tad tev bus nauda utt.,tagad iekulusies lielos parados un nezina ka tikt ara,varbut kaut ka sis darbojas bet vienmer rodas jautajums tads pats kad dzirdu par brinumzalem ja tadas ir tad kapec mes uz visas pasaules neesam veseli un bagati.........

bucha152 1. februāris 2011 10:07

es arī esmu reģistrējusies šajā mājaslapā, taču tā īsti nesaprotu kā to naudu varēs dabūt un vai vispār varēs!

laumucis 30. janvāris 2011 21:28

tiko izlasiju kad tur ir jabut vismaz 30 gadi un vecakai lai savu naudinu vispar varetu sanemt...

feelgood 21. janvāris 2011 18:02

nu itkaa 2011.gada laikaa.tev vienk,katru dienu jaaieiet tajaa lapaa,un tev par to skaitiis 20$,nez kaa tur buus un cik tas reali,bet ieeiet jau nav gruuti!!!:)

laumucis 21. janvāris 2011 15:25

kā to naudu vares parskaitit man 40 d.nesaprotu ka talak darit???

miranda 17. janvāris 2011 15:08

Man vakar šitādu jau uz "draugiem" atsūtīja. :D

pece 17. janvāris 2011 14:54

Vienmēr jau atrodas muļķi, kas domā, ka nauda nokrīt no gaisa :D

Lapsaa 17. janvāris 2011 14:47

Atkal šitādi brīnumi :D

smukaa 17. janvāris 2011 14:44

OMG

feelgood 17. janvāris 2011 14:35

Darbību uzsāk jauna interneta norēķinu sistēma – PayBox!!!
Kamēr tā ir tapšanas un starta stadijā - reģistrēties var BEZ MAKSAS, un Jūsu kontā nekavējoties tiks ieskaitīti $25. Katru dienu, ja Jūs apmeklēsiet saitu, tiks ieskaitīti vēl $20. Analoģiskā veidā tika palaistas sitēmas Yandex-money un money Mail.ru. Tādā veidā kompānija piesaista sev klientus, kas turpmāk izmantos šīs sistēmas pakalpojumus, šodien viņi dāvina bonusus visiem pirmajiem klientiem par lojalitāti un palīdzību klientu piesaistē - tā ir normāla parādība tirgus ekonomikas laikmetā. Akcija nav pastāvīga, nenokavē piedalītie! Šodien nauda pa grāvjiem nemētājas!

Nekādi ieguldījumi no Jums netiek prasīti, vienkārši ieejiet šajā saitē un reģistrējities:

http://www.paybox.me/r/dropez

Ja Jums ir grūtības ar angļu valodu, saglabājiet sākumam reģistrācijas instrukciju:

1. Atverot saiti, labajā pusē uzspiediet uz: "Click Here to Join Now!"
2. Izdomājiet un ievadiet loginu, savu e-pasta adresi, paroli (2 reizes), ielieciet ķeksīti pa kreisi no uzraksta "I agree to the Terms of Service", nospiediet pogu "Continue >>".
3. Jaunajā lappusē vēlreiz ievadiet e-pasta adresi un nospiediet pogu "Subscribe".
4. Jaunatvērtajā logā ievadiet simbolus no bildītes un nospiediet pogu "Subscribe".
5. Aizveriet logu, ieejiet savā norādītajā e-pasta adresē un aktivizējiet reģistrāciju.
Viss gatavs! $ 25 jau ir Jūsu kontā!
Tagad neaizmirstiet katru dienu ieiet savā Pay Box lappusē 2-3 dienā, un Jums tiks ieskaitīti papildus bonusi $20 par katru dienu!
2011 gadā ir plānots aktivizēt šo apmaksas sistēmu un Jūs varēsiet iekrāto naudu pārskaitīt uz savu bankas kontu, vai arī iztērēt šo naudu pēc saviem ieskatiem, iegādājoties ko vērtīgu internetā.

Veiksmi!!!
..kontā jau $50 - viss strādā!!!
Šāds ir mans viedoklis,bet jebkurā gadījumā zaudētāju nebūs.
nez neticami ,jo piedalījos reklāmu apskatē kur par katru reklāmu 0.003 santīmi ieskaita dienā bija ap 100 varēja apstīties,bette 20 $,tie ir 10 Ls ,šaubos ka tas ir reāli,kaut vai ar klientu piesaisti.
Bet nu laiks rādis,visādi brīnumi notiek:D,nav jau grūti ieķāpot dienā uz 10 min:)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā