vēlies apmeklēt zīlnieci?

13. decembris 2011 09:48

Sveikas! Esmu ievākusi informāciju par zīlnieci Limbažos, kas zīlē un pat ieskatās nākotnē caur kafijas biezumiem. ļoti pārsteidzošas atsauksmes es saņēmu no 40gadīgas sievietes, kas tiešām bij pārsteigta par šīs zīlnieces spējām. Tāpēc vēlējos Jums piedāvāt, ja kādai ir vēlme man pievienoties - aizbraukt kopā uz Limbažiem. Pati esmu no Madonas, pašai man ir mašīna, vienīgi padārgi vienai sanāktu šis brauciens. Par apmeklējumu zīlniece prasa 10Ls.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ladyme 8. novembris 2013 08:35

Nu meitenes! Esmu šokējoši pārsteigta par zīlnieces Sofijas spējām! Jā vakar pie viņas biju, un vnk mute man palika vaļā ko viņa kā svešs cilvēks visus sīkumus no manas dzīves sāka stāstīt! Viss perfekti atbilda reālajai patiesībai! Superlaba zīlniece!

anna4 4. augusts 2013 14:39

Tā Ieva -laba ,pagātnni pateica maz ,bet labi ,par dabu pateica precīzi ,darbu dabūju nedēļas laikā un arī problēmas par kādām brīdināja jau dabūju izbaudīt .Patika ,ka šo to pamācīja kā labāk rīkoties un kā iziet no situācijas .Personiskajās attiecībās pateica to ko pat iedomāties nevarēju ,tā kā liekas ,ka domas arī nelasa ,tikai tā dīvaini liekas ,iedod foto un cilvēks ,kas tevi nekad nav redzējis ,lasa kā no grāmatas ...!!!!!

Lee9 25. jūlijs 2013 11:19 lindy87

Sveika,
nu kas pa muļķībām. kā kaut ko var gribēt sev pa brīvu... vai tiešām vēl ir cilvēki, kas uzskata, ka zīlnieki nav parasti cilvēki, kam par savu darbu jāsaņem nauda.
vai nav dzirdēts teiciens: "bezplatno" tas ir tas pats kā Bes platit-velns maksā,būs jāatdod dvēsele... un tie nav draudi, tādi ir likumi.
runājot par Ievu, viņa ir kolosāla zīlniece, viņa kolosāli lasa no kārtīm un labs padomdevējs, lai atbrīvotos no negatīvām situācijām. viņa ļoti maz ņem par zīlēšanu, bet pati savā darbā ieliek sirdi un dvēsele, lai tik palīdzētu cilvēkam atrisināt savas problēmas. Mūsdienās var atrast tikai tādus, kas stundu pastrādās, cik redzēs tik redzēs un neisprings vai saņēmi atbildi uz jautājumu. un jautājums vai vispār skatīsies... tā kā novērtējat Ievu, tādu kā viņa neatrast starp 100 zīlniekiem.

3. jūnijs 2013 12:57

Float, vai ar Ievu Puķi var sazināties tik caur e-pastu - rakstiski uzdod viņai jautājumu un viņa rakstiski atbild? Kā ar norēķināšanos?

float 31. maijs 2013 15:28

Sveiki!
Pati nesen konsultējos un runājos ar sievieti, kuras epasts ir ievapuke@gmail.com - noteikti neko sliktu nevaru pateikt.
Daudzas lietas pateica pilnīgi precīzi par pagātni un tagadni, izteica brīdinājumus par nākotnes plāniem, par kuriem neko nebiju minējusi.
Objektīvi spriežot, esmu apmeklējusi vairākas astroloģes, un Ieva Puķe tiešām likās adekvāta, un teica to, ko redz - gan patīkamās lietas, gan nepatīkamās. Esmu vairāk kā apmierināta un noteikti iesaku pie viņas griezties, ja ir nepieciešamība pēc viedokļa vai ieteikumiem.

lindy87 24. maijs 2013 14:59

Uzmanieties no andrals131 sludinjumu viņa ir ielikusi pati par sevi.rakstot uz norādīto e-pastu izrādas, ka viņa ir ieva. Izlika man kārtis.kaut gan viņa bija teikusi, ka pa velti, tagad sūta drauda vēstules, raksta, ka mani nolādēšot man ļoooti neveiksies u.t.t. atsūtīja savu konta nr., kas jau atkal ir uz cita vārda Ivars Grinbergs 020964-113** tā nu, mīlīši esat tiešām piesardzīgi no šī/šīs afērista/es.

olga1989 11. aprīlis 2013 14:36

pati biju iegādājusies <http://www.fromme.lv/individuala+pienemsana+pie+dziednieka+vai+tarologa> baigi patika, iesaku

dinija 10. aprīlis 2013 11:45

andrals131
saki, luudzu, vai skaipu zilniecei nevari pateikt?
paldies jau ieprieksh!

Rebeka 5. aprīlis 2013 07:04

Draugs iet pie vienas kas strādā tieši uz slimību diagnostiku.... un viņai tiešām ir talants. Viņš stāsta, ka ieejot pie viņas viņa neļauj neko runāt, izstāsta visu kas un kā un tikai tad var uzdot jautājumus vai stāstīt par savām problēmām... Un viņas diagnozes pārbaudot pie ārstiem tiešām ir pierādījušas un arī ieteikto rīcības plānu ārstēšanā pēc tam parastie mediķi vienmēr ir apstiprinājuši, kā pareizu un akceptē. Divaini... vispār, bet plānoju arī pie viņas aiziet...

andrals131 4. aprīlis 2013 22:51

Ir viena laba ,kas strādā no attāluma e-pastā vai skaypa ,esmu vairākas reizes konsultējusies un uzdevusi jautājumus ,praktiski viss piepildās ....var jautāt daudzus jautājumus ,man patīk ... samaksa arī nekāda astronomiskā epasts liekas ,ka bija kā tā aktrise ievapuke@gmail.com

zakkis24 4. aprīlis 2013 18:35

Sveiki! Vai kāda zin kā var pierakstīties pie izdaudzinātās taroloģes Māras Veidemanes?

smukaa 31. marts 2013 13:01

Skatos,ka tagad katra otrā ir zīlniece un ekstrasenss!? :D
Un piekrītu babina,katrs pats savas laimes kalējs! ;)

ramonciksx 30. marts 2013 14:37

Ja vēlies izstāstīt savu bēdu, atrisināt kādu problēmu!Rast atbildes uz jautājumiem, raksti, zvani , Skypā: ramonaose. Privāti-Dobelē. Bite-29742875.Kas zin, varbūt tas palīdzēs dzīvē izprast kādu Tev svarīgu lietu! Biznesa un uzņēmējdarbības jautājumu risināšana.Pagātne,tagadne un nākotne, kā risināt problēmu;Attiecību risināšana starp 3 cilvēkiem-mīlestības 3stūris,biznesa partneru 3stūris; Divu cilvēku attiecību saderība(jābūt no 1 līdz 3 mēnešu intervālam)-ko domā,kas dvēselē un kā izturas. Iekārtošanās darbā; Darbs un finanses; Paaugstinājums darbā; Darba maiņa; Karjera; Pirkums-lai nopirktu kaut ko vērtīgu; Labākā izvēle-par vai pret; Māja-jautājuma izpēte par māju vai dzīvokli, finanšu problēmas, kuri var rasties vai pārmaiņas; Zaudējums –kaut kas pazaudēts vai nozagts kaut kas dārgs; Kad jautātājs prasa-kāpēc tas ir noticis tieši tā, bet ne savādāk, no kurienes veidojās tāda problēma un kāda ir apslēptā ideja notikušajam notikumam? Vientulības analīze. utt.

aliise 29. decembris 2012 16:05

Gribētos aiziet pie kādas. Cik apmēram maksā viens apmeklējums?

licuks 21. decembris 2012 22:39

Varu ieteikt labu zīlnieci. Strādā no attāluma ar fotogrāfijas palīdzību. Rakstiet vināi witch_66@mail.ru

26. novembris 2012 19:11

Minnija, raksti man uz virsotnes@inbox.lv ;)

26. novembris 2012 09:21

samanta, atsūti lūdzu savu epastu :)

25. novembris 2012 09:57

Esmu no Smiltenes.

23. novembris 2012 10:18

jā, samanta, vēl nekur neesmu aizbraukusi :D tu no kurienes esi?

22. novembris 2012 17:35

Minnija, Tu vēl meklē kompāniju? Labprāt pievienotos.

babina 22. augusts 2012 16:48

Neiesaku iet pie zīlniekiem! Man pašai bija posms, kad netiku ar sevi galā, meklēju palīdzību pie dziedniekiem, zīlniekiem, laikam pat 1 mēneša laikā biju pie kādiem 5, dīvaini, bet atbildes, ko saņēmu ļoti atšķirās. Nu jau pagājis 1.5 gadi un tikai vienas ekstrasenses teiktais pa pusei piepildās! Zīlnieks izzīlē un tad sāc gaidīt...gaidīt to, kam patiesībā nav jābūt, bet noticot teiktajam (jo pastāv sava veida uzticība šim cilvēkam, tas ir kā glābiņš dotajā brīdī), materializē domas, un labi, ja viss ir labi...! Savu nākotni mēs veidojam tikai un vienīgi paši!

miamore8 2. augusts 2012 08:42

63026698

sanitakad 1. augusts 2012 14:42

MIAMORE8 vai vari iedot kontaktus Intas no Jelgavas.

olanija 1. augusts 2012 00:12

Ka tomer var dabut zilnieces Sofijas kontaktus?

24. jūlijs 2012 10:46

Madona-Limbaži 132km caur Cēsīm

1 2 3