Veļas pulveri un citi veļas mazgāšanas līdzekļi

Ivetta
Ivetta 1. jūlijs 2012 11:47

Radās doma, ka derētu te šādu diskusiju atvērt. Varbūt kādas jaunas lietas, atklāsmes viena no otras varam sniegt. ir tā ka mēs mājās pērkam, saktamies akcijas piedāvājumus un brīžiem nevaram saprast kādu pulveri pirkt. Kur ir tas labais, kas patiesi noņem lieliksi traipus. Tā vien šķiet, ka visi pulveri vienādi, tik cik smarža atšķiras. Varbūt jums kādai ir ko piebilst šajā tēmā? Varbūt esi atklājusi ko pavisam vērtīgu, neparastu vai arī ko pavisam vienkāršu, bet ļoti vērtīgu? Vai tiesa, ka pulveri no Vācijas ir ļoti labi? ir manīti tādi veikaliņi, tirgotāji, kas tirgo pulverus no Vācijas. Nekad nav pikts pie viņiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Lapsaa 13. jūlijs 2012 08:43

anita052, UK šajā gadījumā ir UNITED KINGDOM- Apvienotā karaliste vai kā citi dēvē - Anglija. ;)

anita052 12. jūlijs 2012 23:44

pece!ja uz iepakojuma ir zīmola uzlīme BIOQUEST Formula-- tas ir starptautiskais ekologiskais zīmols , tas aizvieto sertifikātu, jo ārzemēs ar to pietiek.

anita052 12. jūlijs 2012 23:39

eguci!
Labvakar, kā es saprotu jūs dzīvojat Ukrainā, un AMWAY preci pērkat tur. Man būtu vajadzīga jūsu konsultācija par cenām tur un daudz ko citu kas saistīts ar šīs valsts tirgu. Uzrakstiet lūdzu man uz e-pastu anita052@inbox lv.Būšu ļoti pateicīga.

egucis 6. jūlijs 2012 16:28

Manupraat Amway pulveri arii bez traipu tiiriitaaja labi mazgaa, pati lietoju un galvenais nevajag liet veljasmashiinaa daudz(lietoju skjidro mazgaajamo liidzekli) Cenas ir ljoti labas, vismaz sheit UK! Man patiik esmu, apmierinaata, lietoju pat pulveri lai mazgaatu savai meitinjai dreebes, dreebes ir bez smarzjas un smuki tiiri izmazgaajushaas!

pece 6. jūlijs 2012 16:23

anita052, Amway mazgā labi, ja papildus lieto traipu līdzekļus. Bez tam neviens pats līdz šim man nav spējis uzrādīt Amway produkcijai, nevienu pašu sertifikātu, kas norādītu uz produkcijas ekoloģiskumu. Jā, paši tā apgalvo, bet tas nav arguments, vismaz ne priekš manis.

anita052 6. jūlijs 2012 16:13

ivetta!
AMWAY veļas mazgāšanas līdzekļus neesat mēginājusi- tie ir ekologiski, pretalergiski un ļoti koncentreti- bez saistvielām(kuras lielākoties arī izsauc alergijas). Ir lētaki neka Skandinavijas līdzekļi. Varu iedot pamēgināt mans e-pasts ir anita052@inbox.lv

pece 2. jūlijs 2012 23:35

Viss atkarīgs cik daudz etiķa un cik daudz ūdens vešmašīna patērē skalošanas procesā.

kimbra 2. jūlijs 2012 19:26

Pece, bet ja liek etiķi veļas mīkstinātāja vietā, vai tad drēbes neož pēc tam pēc etiķa???
Atceros kaut kad sen matus skaloju ar etiķūdeni un tad mati tomēr to smaku savilkās.....

Ivetta 2. jūlijs 2012 11:16

Forši, meitenes, kā esat iečalojušas :)
Varbūt arī pievienojat tirdzniecības vietas, kur iegādājaties attiecīgos līdzekļus, jo varbūt, ka ir kādi, kurus ne gluži populārajos veikalos nopirksi.

pece 2. jūlijs 2012 11:08

Nu jā, ar alerģijām labāk nejokot.

Mūsmājās gan dažiem alerģija ir no ariel, bet no persila nav. Un kas ir pavisam dīvaini, ir alerģija izteikta no zilgmes trauku līdzekļa, bet no fairy nav.

Noelle 2. jūlijs 2012 10:57

Man, diemžēl, no Persil ir alerģija. Tas ir viens no totāli retajiem produktiem, pret ko esmu jūtīga (ja neskaita Fairy trauku mazgājamo līdzekli) :)

pece 2. jūlijs 2012 10:41

Tāds kompromiss uz "zaļo" pusi ir Persil, kurš daudzos zaļajos testos ir atzīts par salīdzinoši zaļu, ar citiem parastajiem vešpulveriem.

pece 2. jūlijs 2012 10:41

Tāds kompromiss uz "zaļo" pusi ir Persil, kurš daudzos zaļajos testos ir atzīts par salīdzinoši zaļu, ar citiem parastajiem vešpulveriem.

pece 2. jūlijs 2012 10:40

Man tā īsti ekopulveri neiet pie sirds. Laikam nav pareizie trāpījušies.

Cerīte 2. jūlijs 2012 09:34

Noelle.Vislabāk mazgāja viens eko pulveris no SKY -maz vajadzēja,veļa super tīra,bet smaka........pēc urīna:)

Noelle 2. jūlijs 2012 09:29

Bija viens brīdis, kad mēģināju pāriet uz eko veļas mazgāšanas līzekļiem, taču nespēju pierast pie tā, ka baltās drēbes palika pelēcīgas (Vanish vai tamlīdzīgajiem klāt liek optisko balinātāju, kas piešķir apģērbam to zilgan-balto toni, tādejāti liekot tam izskatīties BALMTAM), arī smarža/vai dažiem līdzekļiem - tās trūkums, man ļoti nepatika... pēc pāris mēnešiem atgriezos pie vecajiem ieradumiem, tikai no sausajiem pulveriem pārgāju uz šķidrajiem līdzekļiem.

Cerīte 1. jūlijs 2012 22:25

Mēģinu lietot ekoloģiskos līdzekļus,patīk piemēram Frosch,bet tad ari ir jārēwķinās ar cenām.Tagad pērku 2 virzienos-vai nu krievu/Zoluška,Aist un Aistjonok/ vai ari norvēģu no Rainbow līnijas-īpaši man pat\īk trauku mašīnai līdzekļi un veļas mīkstinātājs.Balinātājus pērku tikai krievu-Boss,tie ir ekoloģiskie un līdz\igi Vanišam.Protams ka krievu mazg.līdz. ir daudz lētāki,bet mazgā normāli.

pece 1. jūlijs 2012 22:14

Man šķiet, ka ir gan atšķirība starp skandināvu un vācu tirgum domāto un te tirgoto polijā ražoto, pēdējam ir klāt arī vairāk tā saukto balastvielu apjomam tb vešpulveri vajag vairāk, lai panāktu vienādu efektu. Es pat teiktu, ka skandināvu tirgum domātie man patīk vislabāk, jo tie smaržo vismazāk.

Tīri subjektīvi man patīk šķidrais labāk par pulverveida. Mīkstinātājus es nelietoju "zaļu"apsvērumu dēļ, ja sagirbās piešauju etiķi skalotāja vietā, efekts ir līdzīgs.

Vešpulvers pa lielam izmazgā labi, ja nu akurāt sīkie pamanās sašnulēties pa riktīgo (piem sporta zeķes pēc meitas pārgājieniem), tad iepērku kādu vanišveidīgo (domol piem.) un pirms mazgāšanas izmērcēju. Nav ekoloģiski, bet ir iedarbīgi.

Un nevajag meklēt nez kur, es pērku cenu klubā, tikai rūpīgi ir jāizlasa ražošanas vieta un norādes par tirgu, kuram domāts.

kimbra 1. jūlijs 2012 21:43

Esmu pārgājusi uz šķidrajiem veļas mazgāšanas līdzekļiem. Lietoju "Woolite Perla"- gan baltajai, gan krāsainajai, gan tumšajai veļai. Esmu apmierināta.

pikadilija 1. jūlijs 2012 21:12

man jau ar liekas ka visi vienadi, tik nosaukums un cena dazhada...
nav gadijies ka kads pulveris kaut ko neizmazgaatu, lai gan velja jau nav ljoti traipaina vai parmerigi netira.
es visu laiku gribu izmegjinat shkjidros pulverus, bet nevaru sanjemties...

ita72 1. jūlijs 2012 12:30

No vācu pulveriem esmu izmēģinājusi Ariel active,(zaļajā un lillā iepakojumā) tiešām labs, mēs atvedām paši, bet esmu arī ss.lv redzējusi, ka tirgo, cerams, ka tie ir no Vācijas, nevis no Polijas, jo tie nemaz nemazgā.

Ivetta 1. jūlijs 2012 11:47

Radās doma, ka derētu te šādu diskusiju atvērt. Varbūt kādas jaunas lietas, atklāsmes viena no otras varam sniegt. ir tā ka mēs mājās pērkam, saktamies akcijas piedāvājumus un brīžiem nevaram saprast kādu pulveri pirkt. Kur ir tas labais, kas patiesi noņem lieliksi traipus. Tā vien šķiet, ka visi pulveri vienādi, tik cik smarža atšķiras.
Varbūt jums kādai ir ko piebilst šajā tēmā? Varbūt esi atklājusi ko pavisam vērtīgu, neparastu vai arī ko pavisam vienkāršu, bet ļoti vērtīgu? Vai tiesa, ka pulveri no Vācijas ir ļoti labi? ir manīti tādi veikaliņi, tirgotāji, kas tirgo pulverus no Vācijas. Nekad nav pikts pie viņiem.