Veļas mīkstinātāji

kimbra
kimbra 1. jūnijs 2012 15:30

Kādus veļas mīkstinātājus Jūs lietojat??? Ko varat ieteikt? Es līdz šim tā arī neesmu atradusi tādu, kas patiešām veļu arī mīkstina (it sevišķi dvieļus)! Labākajā gadījumā manis izmēģinātie padara veļu smaržīgu, bet ne mīkstu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 1. jūnijs 2012 17:06

Es arī esmu atklājusi pāris labas lietas Siberica veikalos. Gan no kosmētikas, neko citu neesmu mēģinājusi :)

Cerīte 1. jūnijs 2012 17:01

Tagad lietoju Siberica veikalos nopērkamos mīkstinātājus ''Zoluška''-gan tādēļ ka ir ekoloģiskie,gan tādēlka ar antistatiķi-lai nekas nelīp pie zeķubiksēm

Noelle 1. jūnijs 2012 15:50

Jā, arī mani dvieļi no mīkstinātājiem mīksti kaut kā nepaliek :D Tikai smaržo. Bet arī smaržas mēdz but visādas. Esmu pārgājusi uz Silan "sensitive" vai kaut kā tā saucās - ar ļoti maigu smaržu.

Visi tie Lenori un pārējie "košie" mīkstinātāji-smaržinatāji smaržo pārāk indīgi. Pārmaiņas pēc nopērku arī Mini-Risk, kas vispār ir praktiski bez smaržas...

Bet dvieļi mīkstāki paliek (mazliet), kad tos izgludina.

kimbra 1. jūnijs 2012 15:30

Kādus veļas mīkstinātājus Jūs lietojat??? Ko varat ieteikt?
Es līdz šim tā arī neesmu atradusi tādu, kas patiešām veļu arī mīkstina (it sevišķi dvieļus)! Labākajā gadījumā manis izmēģinātie padara veļu smaržīgu, bet ne mīkstu!