Veģetatīvā distonija

ewitam
ewitam 28. decembris 2010 12:57

Labdien, meitenes! Vai kādam ir bijusi kautkāda pieredze ar veģetatīvo distoniju -cik ilgi tā var būt, kā tikt pāri?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lcte 28. decembris 2010 15:12

www.vegdist.lv
www.bezpanikas.lv
Man arī ir šī "kaite", ir tik tālu, ka nespēju pamest māju viena, nestrādāju un centos iekārtot dzīvi, lai nekur vienai nebūtu jāiet, BET nu pamazām kārpos no tā vis laukā, tāpēc tagad tievēju un mainu domāšanu tikai uz pozitīvo... Ļoti ceru, ka izdosies...
Galvenais ko esmu sapratusi - nevajag meklēt internetā visādas pazīmes dažādām slimībām, vajag pieņemt VD, to iepazīt un uzveikt :)

Rebeka 28. decembris 2010 14:40

Aa nu tad skaidrs kapēc medmāsām šķita, ka man kas tamlīdzīgs, jo man bija izsitumi, un es nakts vidū noģību, šie atbrauca paskatījās, ka mazs bērns gultiņā un tik nomurmināja par to distoniju. Es gan beigās sapratu, ak tas man no smēres kuru bija izrakstijusi daktere, tur pie blakus parādībām bija visi mani simptomi. Nu tagad skaidrs.. ātrie domāja, ka esmu sastresojusies, pārgurusi traka māmiņa un man noteikti nervi iet čupā.

zaurpelis 28. decembris 2010 14:05

Tā ir slimība, lai gan daudziem piemīt patika to dēvēt par iedomu vai niķi. Nemācēšu gudri paskaidrot kas un kā, bet niķis vai iedoma tā noteikti nav. Es visu laiku domāju, ka man jau nav, bet še tev, pavasarī ārste konstatēja, ka ir gan. Es to uzskatu kā tādu nervu atbildi uz to, kas ar tevi notiek. Piemēram man tā izpaužas savādāk nekā pierasts. Panikas vai kādu citu emociju vietā, es ģibstu, man piemetās kuņģa iekaisums, ādas reakcija un visādas citādas fiziskas lietas. Kaut gan šogad pirmo reizi mūžā piedzīvoju arī panikas lēkmi - lidzmašīnā par šauru palika :)) Kopš zinu, kam tā ir, jūtos daudz mierīgāka, jo zinu, ka visas fiziskās vainas, kas man piemetas un liek domāt par nopietnām kaitēm un bez maz vai miršanu, ir vienkārši VĢ izpausmes, jo fiziski pēc visām pārbaudē un analīzēm esmu vesela. Es arī iepazinu savu ķermeni, pazīmes utt, un pabrīdinu tuvākos cilvēkus, arī kolēģus, lai viņi zina un nenobītas, ja kas atgadīsies.

Rebeka 28. decembris 2010 13:51

Kas tas īsti ir???

Vienreiz man no vienas smēres bija alerģija (tobrīd to vēl nezināju) , atbrauca ātrie, nakts vidū, paskatījās iedeva balderjanus un pateica ka visticamāk šis. Kā tas izpaužas?

smukaa 28. decembris 2010 13:47

Man arii "seezh iekshaa" shitas velns:(
Kaa tikt galaa?Nodarboties ar fiziskiem vingrinaajumiem,pashiedvesmu..man,kad naak virsuu,skaitu kaadus pantinjus,luugshanas,dazhreiz dungoju dziesminju;)
Dziivot var!nevajag par to domaat!

ewitam 28. decembris 2010 13:35

..jā, izklausās traki...paldies, ka padalījies!!! Bet Tu strādā un ej cilvēkos?

spaara 28. decembris 2010 13:20

Man ir pieredze 14 gadu garumā. Var tikt pāri ar dažādām metodēm, man ļoti palīdzēja NLP un adatu terapija, tomēr VD kā ēna visu laiku velkas pakaļ, nevaru teikt, ka esmu uzvarējusi, jo no sevis jau nekur neaizbēgsi, kāda nervu sistēma ir "iedalīta", ar tādu jāsadzīvo.

ewitam 28. decembris 2010 12:57

Labdien, meitenes!
Vai kādam ir bijusi kautkāda pieredze ar veģetatīvo distoniju -cik ilgi tā var būt, kā tikt pāri?

1 2