vecāki pamet bērnus

lilija
lilija 19. marts 2010 19:52

labi kad ir tāda glābējsilīte kur bērnu atstāt vismaz nedzīrdēsim ,kad atkal atrasts bērns miskastē.es īstenībā nesaprotu māti kas var pamest bērnu vienalga kāda situācija ģimenē.turaties ja reiz esat stāvokli tad par to jādomā laikus

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
citrons5 14. aprīlis 2010 23:49

nav pareizi kad vecāki tā vienkārši pamet savus bērniņus, sirds plīst klausoties. Labi ka ir izveidota silite, jo tad vismaz zini ka tavs bērniņš būs pabarots būs siltumā un ganjau kāds samīļos. Apstākļi tiešām var būt dažādi un to neviens neuzzinās kāpēc tā tas ir noticis.

tigerens 5. aprīlis 2010 21:51

Es neaizstāvēšu nevienu, bet pateikšu vienu mēs nezinām apstākļus, kāpēc viņas nevar paturēt un atsakās no mazā lolojuma...

taschinka 30. marts 2010 18:38

Es pat iedomaties nevaru,ka ir iespejam atdot savu mazuli.Atdot nezinot kas ar vinu bus,ka vins dzivos,kur dzivos,vai ar vinu viss bus labi.Nekas nav attaisnojums sadai izdaribai,vienmer var atrast citu risinajumu,kaut paprasit palidzibu,tikai neatteikties no mazula.

seskuciene 20. marts 2010 23:48

piedošanu otrās dienas apskatē

seskuciene 20. marts 2010 23:48

Kad es biju slimnīcā, tad kārtējā, manuprāt otrās sienas apskatē pie pediatres, pirms manis bija jauna meitene, kurai pediatre pārjautāja vai tiešām viņa vēlās atteikties no šī bērna, no viena viņa jau esot atteikusies. Man to dzirdot pilnīgi šērmi ap dūšu sametās, kā var atstāt savu mazo cilvēciņu, apzinoties, ka neviens viņu nepažēlos un nesamīļos kā to var izdarīt mamma.

martatulpe 20. marts 2010 21:55

Dzīvē ne vienmēr viss notiek tā kā mums patiktu... Mātes, kuras izmet bērnus es laikam nemaz necenstos saprast, bet tās, kuras pamet - domāju, ka katrai ir savs iemels (citai smieklīgs un derdzīgs, citai varbūt mūža traģiskākais lēmums). Labāk, ka tie bērniņi piedzimst un redz šo pasauli nekā māte izdomā veikt abortu.
Šī tēma, iespējams, mūžīgi būs neizrunājama...

lilija 19. marts 2010 19:52

labi kad ir tāda glābējsilīte kur bērnu atstāt vismaz nedzīrdēsim ,kad atkal atrasts bērns miskastē.es īstenībā nesaprotu māti kas var pamest bērnu vienalga kāda situācija ģimenē.turaties ja reiz esat stāvokli tad par to jādomā laikus