Vasaras angļu valodas nometne 2015

Mamamawi
Mamamawi 7. maijs 2015 17:08

Vai vēlaties, lai Jūsu bērns vasaras brīvlaiku pavada jēgpilni, taču nezaudē tik dārgo atpūtas laiku, kuru var izbaudīt vienīgi bērnībā un pusaudža gados? Mācību centrs „Linkturs” šajā vasarā piedāvā tieši to, ko Jūs meklējat – bērnu un jauniešu angļu valodas vasaras nometni „English Explorer” Saulkrastos!

 

Ļaujiet savam bērnam iegūt raibus iespaidus un piedzīvojumus, jaunus draugus no dažādām valstīm, kā arī uzlabot savas angļu valodas zināšanas tieši pirms jaunā mācību gada sākuma!

 20150507170631-62579.jpg

PAR NOMETNI 

 

2015. gada vasarā Jūsu bērnam tiek piedāvāta unikāla iespēja pavadīt divas neaizmirstamas nedēļas starptautiskā vasaras nometnē „English Explorer” ar interesantu angļu valodas apmācību, ko vadīs radoši pasniedzēji no Lielbritānijas un Latvijas. Nometnē, kas norisināsies vienā no Latvijas pazīstamākajām kūrortpilsētām, Saulkrastos, piedalīsies bērni un jaunieši no dažādām pasaules valstīm, ne tikai no Latvijas.

 

Nometne norisināsies skaistā, klusā un drošā Latvijas vietā, vienā no populārākajām Latvijas kūrortpilsētām – Saulkrastos, atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda”, ko ieskauj priežu audzes un krāšņi rododendru krūmi. Atpūtas komplekss „Minhauzena Unda” nosaukts par godu baronam Minhauzenam – avantūristam, kurš slavu ieguvis, pateicoties savām dēkām un piedzīvojumiem. Minhauzena muzejs, kas vēsta par dēkainā barona dzīvi, atrodas vien 15 km attālumā no atpūtas kompleksa un ir viens no apmeklētākajiem muzejiem Latvijā.

 

Šajā vasarā Jūsu bērns varēs ne tikai interesanti un ar zinātkāri apgūt angļu valodu, bet arī izbaudīt aktīvu atpūtu un Rīgas jūras līča piekrastes priežu mežu svaigo gaisu.

 

 20150507170701-46479.jpg

Jaunu un atraktīvu Lielbritānijas un Latvijas pasniedzēju vadībā bērniem būs iespēja apgūt „īstenu angļu valodu” – tieši tādu, kādā runā Lielbritānijas iedzīvotāji, kā arī gūt pārliecību par saviem spēkiem, risinot dažādas sadzīves situācijas angļu valodā, tādējādi papildinot savu dzīves pieredzi ar jauniem iespaidiem. Valodas nodarbības norisināsies ne tikai tradicionālajā veidā, mācoties klasē, bet arī izmantojot dažādas atraktīvas aktivitātes, piemēram, sports, māksla, teātris un mūzika. Pasniedzēji kopā ar bērniem piedalīsies dažādās ārpus nodarbību aktivitātēs, kas norisināsies angļu valodā, tādējādi pielietojot praksē iepriekš iegūtās akadēmiskās valodas zināšanas. Teatrāli uzvedumi un lomu spēles palīdzēs bērniem viegli pārvarēt valodas barjeru un atbrīvoties savstarpējā komunikācijā.

 

Nometnes noslēguma pasākumā dalībniekiem būs iespēja demonstrēt gan savus sasniegumus valodas apguvē, gan arī savus talantus. Ar projektiem, kuru rezultātus bērni demonstrēs nometnes noslēguma pasākumā, viņi būs strādājuši jau kopš pirmās pasākuma dienas!

 

IZKLAIDES PASĀKUMI UN EKSKURSIJAS

 

Nometnes dalībniekiem būs iespēja doties aizraujošās pastaigās pa Gaujas Nacionālā parka teritoriju Siguldā, iepazīt leģendām apvīto Turaidas viduslaiku pili, kas celta jau 1214. gadā, apmeklēt Gūtmaņa alu, barona Minhauzena muzeju un izbaudīt aktīvu atpūtu izklaides parkā ar atrakcijām, kas piemērotas visa vecuma bērniem, kā arī piedalīties daudzos citos piedzīvojumos! 

 

 

Vai Jums šķiet, ka labi pazīstat savas valsts galvaspilsētu, Rīgu? Dosimies kopā aizraujošās ekskursijās pa pilsētu un to pārbaudīsim! Kopā ar dalībniekiem no citām valstīm, kājām izstaigāsim vecpilsētu, uzzināsim daudz jaunu un mistisku vēstures notikumu, kas saistīti ar senajiem pilsētas mūriem. Būs iespēja arī apmeklēt suvenīru veikaliņus un saldumu veikalu „Laima”, nobaudīt tradicionālo Latvijas virtuvi krastmalā esošajā restorānā „LIDO”, kā arī izpriecāties izklaides parkā atpūtas centra teritorijā.

 20150507170720-29919.jpg

Katras dienas beigās dalībniekus sagaida dažādas aktivitātes angļu valodā, ko organizēs nometnes vadītāji kopā ar valodas pasniedzējiem – viktorīnas, priekšnesumi, konkursi, filmu vakari, deju nodarbības un sporta sacensības.  

 

Visaktīvākos un atraktīvākos dalībniekus gaidīs pārsteigumu balvas!

 

 

VECUMA GRUPAS

 

Dalībnieku vecums: no 10 līdz 17 gadiem.

Nometnes dalībnieki tiks sadalīti grupās, ņemot vērā viņu angļu valodas zināšanu līmeni (no Elementary līdz Intermediate). Pēc pieteikuma iesniegšanas dalībai nometnē, bērniem būs jāveic valodas zināšanu pārbaude, lai noteiktu viņiem visatbilstošāko valodas grupu. Maksimālais bērnu skaits grupā – līdz 15.

 

DZĪVOŠANA UN ĒDINĀŠANA

 

Nometnes dalībnieki dzīvos mājīgā viesnīcā, kas atrodas atpūtas kompleksa „Minhauzena Unda” teritorijā. Visas viesnīcas istabiņas ir aprīkotas ar visām ērtībām, katrā no tām dzīvos 2-3 cilvēki. Nometnes darbinieki un pasniedzēji dzīvos tajā pašā viesnīcā, tādējādi nodrošinot atbalstu bērniem jebkurā situācijā 24 stundas diennaktī. Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas arī bērnu rotaļu un sporta laukumi, kur dalībniekiem būs iespēja spēlēt futbolu, volejbolu, galda spēles, kā arī jautri pavadīt laiku kopā ar jauniegūtajiem draugiem.

 

 

Ēdināšana nometnē tiek nodrošināta 3 reizes dienā tieši kompleksa teritorijā esošajā kafejnīcā, kas dienas laikā turklāt strādā kā parasta kafejnīca.   

NORISES LAIKS:

 

27. jūlijs – 9. augusts, 2015.

14 dienu laikā (14 dienas un 13 naktis) tiks pasniegtas 40 akadēmiskās stundas angļu valodas nodarbību un vairāk nekā 40 stundas aktīvas praktiskās komunikācijas dalībnieku un nometnes pasniedzēju starpā.

 

 

 20150507170749-46816.jpg

PIETEIKUMU PIEŅEMŠANA – LĪDZ 2015. GADA 30. MAIJAM!

Nometnes maksa par 2 nedēļām – 660 EUR

 

Cenā iekļauts:

 • valodas apmācība (40 akadēmiskās + 40 praktiskās stundas);

 • mācību materiāli;

 • izmitināšana un trīsreizēja ēdināšana;

 • ekskursijas;

 • izklaides un sporta aktivitātes;

 • dalībnieku uzraudzība;

 • sertifikāts par kursa pabeigšanu.

 

Papildus izmaksas:

 Dalībniekiem no Latvijas – kabatas nauda un ceļš līdz nometnei un atpakaļ.

 

 Dalībniekiem no citām valstīm:

 • transfērs uz nometni un atpakaļ;

 • apdrošināšana;

 • vīzas izmaksas (ja nepiciešams);

 • kabatas nauda;

 • reģistrācijas maksa – 40 EUR.   

 

Kāpēc izvēlēties angļu valodas vasaras nometni Latvijā?

 • Dalībnieki varēs piedalīties atraktīvā apmācību programmā un apgūt valodu ne tikai teorētiski, bet mācīsies to pielietot arī praksē.

 • Ar dalībniekiem strādās jauni un radoši angļu valodas pasniedzēji un audzinātāji no Lielbritānijas un Latvijas (kas pārvalda angļu, latviešu un krievu valodas). Nometnes galvenā saziņas valoda – angļu.

 • Katru dienu dalībniekus sagaida spēles, sporta un izklaides programma un aizraujošas valodu nodarbības, kā arī konkursi un lieliskas balvas!

 • Dzīvošana tiek nodrošināta mājīgā viesnīcā slavenā dēkaiņa barona Minhauzena iemīļotajā vietā un vienā no Latvijas populārākajām kūrortpilsētām – Saulkrastos.

 • Doties ekskursijās uz skaistākajām apkārtnes vietām – Siguldu, Turaidas pils kompleksu, barona Minhauzena muzeju, kā arī doties apskatīt Rīgas vecpilsētu no pavisam citāda skatupunkta kā to redzam ikdienā.

 • Iespēja apmeklēt aktīvās izklaides parku ar daudzveidīgām atrakcijām visiem vecumiem, kā arī atpūtas centru un restorānu „Lido” Rīgā.

 • Ne mazāk svarīga ir nometnes piedāvātā vienreizējā iespēja divas nedēļas baudīt svaigu piejūras vēju un priežu mežu attīrītu gaisu un radoši pavadīt daļu sava vasaras brīvlaika!

Angļu valodas vasaras nometne bērniem

+371 20460606
roditeljam.lv@gmail.com.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā