Varbūt zinat kādu zemeņu audzētāju!!!!!

ievukitis
ievukitis 15. jūnijs 2010 14:37

Sveikas! Meklēju zemeņu audzētājus tādus, kuriem patīk braukt uz tirdziņiem un kuriem uz 3-4 jūliju būtu zemenes, ja šeit kāds zemeņu audzētājs, vai paziņa iemaldās lūdzu atsaucaties :).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ievukitis 26. jūnijs 2010 13:47

Paldies meitenes :) Svitkas protams zinu.
Rīkojam zemeņu festivālu 3-4 jūlijā bet nu jau būšu nokomplektējusi tirgotājus :), tagad arī siltums sāksies ceru, ka vēl nedēļu vismaz zemenītes būs.

rozhuks 25. jūnijs 2010 20:57

Es jau pati no sava dārza ēdu bļodām zemenes,ja protams vēlies un kaut kad Salaspils pusē butu,es tev no mūsu šķirnītēm ataudzītes iedotu!!!Zemenes saldas,dažādu zimēru,ņam,ņam=)
Kas pa šķirnēm,diemžēl nezinu,jo vairs nav kam paprasīt=(

duuda 25. jūnijs 2010 20:54

valmieras rajona ir dabai draudziga zemenu audzetava "svitkas" lasu tur zemenes un varu 100% rekomendet,pasas garsigakas odzinjas turklat tur tik daudz skirnes...mmm
bet nu nezinu vai brauc pa tirdzinjiem

ruksiite 16. jūnijs 2010 21:42

Ir audzētājs un tirgotājs, tik, man liekas, ka nebrauc uz tirdziniem. Atrodas Rīgas rajonā Turaidā.

ievukitis 16. jūnijs 2010 17:01

mani gan interesē ne tikai tāds, kas tirgojas, bet kurš pats audzē un tirgo, viņš arī audzē?

linda333 15. jūnijs 2010 20:34

Sveika, man pazinas tirgojas ar zemenem, pagaidam ar polu, bet driz bus ari latviesu. Ko jus piedavajat?

ievukitis 15. jūnijs 2010 14:37

Sveikas!
Meklēju zemeņu audzētājus tādus, kuriem patīk braukt uz tirdziņiem un kuriem uz 3-4 jūliju būtu zemenes, ja šeit kāds zemeņu audzētājs, vai paziņa iemaldās lūdzu atsaucaties :).