Vanna

vecsprofils 6. augusts 2013 13:27

Vai jūsmājās ir vanna? Vai to izmantojiet tieši tās mērķim - relaksācijai ūdenī? 

Teikšu tā, ka nevaru iedomāties vannasistabu bez vannas, manuprāt, vanna, relaksācija tajā ir viena no svarīgākajām un pieejamākām metodēm kā vakaros atpūsties ar ūdens palīdzību, tā ir arī iespēja dažreiz intīmi pavadīt pirmsmiega laiku divvientulībā, romantikā. Kā lielu plusu varu minēt vannu arī jaunajām māmiņām, kur bērniņu peldināt un pieradināt pie ūdens peldēm. Manuprāt, vanna tas ir liels ieguvums jebkurā laikā, izņemot ļoti vecus cilvēkus, kuriem tā visbiežāk paliek par nastu, nevis ieguvumu.

Kā ir jums? 

Starpcitu, interesanti, ka Zviedrijā vannas paliek arvien retāk sastopamas, moderni likt duškabīnes. Pārsvarā dominē dušas, tikai tajās mājvietās, kur ir divas "vannasistabas", viena ir ar dušu, otra ar vannu. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 6. augusts 2013 21:33 spiiguliite

Konkrētu favorītu nav, jo katru reizi mainu :) Man patīk mainīt smaržu un pašu burciņu dizainus, tāpēc ikreiz izvēlos arvien jaunus. Lietoju visu - putas, sāli, visādas rožlapiņas :D

spiiguliite 6. augusts 2013 18:33

Es esmu izteikts vannas cilvēks, līdz ar to man ir vanna. Katra mazgāšanās reize man ir kā ūdens procedūra, vienmēr izmantoju visādas bumbas, eļļas...
Nu un kad vaig dušu vannā- kājās. Tāpēc esmu vairāk par vannām, jo tās var būt divi vienā. savukārt dušu nu nekā par vannu nepataisīsi.
Domāju ka pie šīs tēmas iederētos, mans jautājums, kādus produktus izmantojat kad relaksējaties vannā. Varbūt ir kāds favorīts?
Es nekad nespēju paiet garām, Stenderam kaut ko nenopērkot.

VIT@ 6. augusts 2013 18:09 Spotorno

esmu tomēr dušas cilvēks, man vairāk sagādā baudu vēsa duša ar aromātisku dušas želeju, kā gulēšana karstā putu vannā :) protams nenoliegšu, ka reizi gadā ko tādu nobaudot ir cita sajūta, taču visumā tas mans waw :) Tad jau zini kas ir waw, ziemas baļļas dārzā, o forši :)

vecsprofils 6. augusts 2013 15:40 DIO

Mmm, nē, nu par tīrību tas tā, es vienalga pēc vannas skalojos stāvus kā dušā, jo nepatīk putu/sāls/ tauku nogulsnes uz ķermeņa, es šoreiz vairāk par to relaksāciju ;)
Interesanta duša bildē, tādā arī labprāt dušotos ;)

VIT@ 6. augusts 2013 15:29

Esmu dušas cilvēks, jūtos tā labāk nomazgājusies, tīrāka. Un par cik man patīk vēsas dušas, tad nevaru sevi iedomāties relaksējoties vēsā, stāvošā ūdenī :)

vecsprofils 6. augusts 2013 13:51 cerite

Mamma arvien biežāk ieminas, ka gribot vannu izmest un vietā nopirkt duškabīni kopā ar maziņu vannu, jo vanna tāpat tiek izmantota par dušu. Vecāku dzīvoklī tam nepretojos, manuprāt, tas pat būtu lietderīgi :)

Cerīte 6. augusts 2013 13:45

Esmu veca zviedriete:D:D:DMums ir tikai duškabīne un tas ari ir ekonomiski pamatots-mazāk tērējas ūdens un elektrība un retāk jāizved izsmeļamā bedre.Ja mums būtu vanna???Tad es viņā ietu dušā,jo vanna man nepatīk.Patīk spēcinošas vēsas ūdens strūklas no rītiem un riktīga silta duša pēc darba.Nemīlu gulēt uun laiskoties.