Vaksācijas kabinets "Spalvas pa gaisu"

Rebeka
Rebeka 17. marts 2015 23:11

20150317231000-96853.jpg

 

 

Sertificēta meistare ar pieredzi, piedāvā vaksācijas pakalpojumus Rīgā, Senču ielā 4 (2. stāvs, 211. kabinets). (Pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta)

Vaksācija notiek patīkamā, mājīgā kabinetā. Darbā tiek izmantoti tikai profesionālie vaski, kuri tiek pielāgoti katra klienta vajadzībām, kā arī pirms un pēc vaksācijas līdzekļi ādas attīrīšanai, nomierināšanai un dezinfekcijai. Darbā tiek izmantoti tikai vienreizējie materiāli (špātelītes, cimdi, matu lentas, kušetes pārklāji, uc.)

Pirms vaksācijas veikšanas matiņiem ir jābūt ataugušiem apmēram 0, 4 cm garumā. Lai neradītu lieku ādas kairinājumu, pirms un pēc procedūras nav vēlams sauļoties, apmeklēt solāriju, baseinu, kā arī veikt jebkuras nodarbes, kas saistītas ar pastiprinātu svīšanu. Ja ir problēmas ar matiņu ieaugšanu, ieteicams 12h pēc vaksācijas neiet ne dušā, ne vannā, kā arī nelietot nekādus kosmētiksos līdzekļus. Pēc procedūras ieteicams izvēlēties dabiska materiāla veļu. 48h pēc vaksācijas nav ieteicams, veikt pīlingu vai lietot skrubi.

Vaksāciju nav ieteicams veikt cilvēkiem, kuriem ir varikozo vēnu problēmas vai diabēts.

! Pirmās trīs vaksācijas reizes ir sāpīgākās, pēc tam matiņi, aug ar vien mazāk un vājāki, tādēļ arī mazāk sāp.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 4. maijs 2015 17:32

Uzacu korekcija + Uzacu un skropstu krāsošana!!!

Sieviešuklubs.lv 31. marts 2015 17:22

Vēl šodien un rīt akcijas cenas :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā