vai tiešām...globālā iznīcība?

ladyme
ladyme 25. septembris 2013 13:08

šodien uzdūros draugiem.lv šādas dienasgrāmatas saturam: http://dra.lv/biy1D

kuru izlasot, manī izraisīja pārdomas...vai tiešām kas tāds var notikt (jau notiek)?! ... var jau piekrist teicienam -"jo mazāk zini, labāk naktī vari gulēt"! - bet tomēr...

Vai Jūs ticiet, ka MŪS speciāli indē no gaisa?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 25. septembris 2013 18:50

Smieklīgi ir visi tie sazvērestību teoriju piekritēji.
Kur tad ir pierādījumi, šodien tik iemīļoto aculiecinieku foto, entuziastu laboratoriju pārbaudes?! Kā fotogrāfēt ar savu mobīlo avārijas un stulbības un pēcāk postot delfos un tvnetos, tā visi baigi izveicīgie reportieri, bet tiklīdz aizdomas par kaut ko slepenu, tā tikai tukša muldoņa Internetā. Blefs vairo blefu un visi cepas paši nesaprotot par ko.

Linduchy 25. septembris 2013 17:36

8-|8-|8-|
Reāls cepiens, BET...
Nav lielas vajadzības smidzināt mums ''kaut ko uz galvas'', ja mēs (es nerunāju par konkrētiem cilvēkiem, bet lielu sabiedrības daļu) brīvprātīgi lietojam pārtikā lētā gala produktus ar neizprotamu izcelsmi un mistisku sastāvu, pērkam ķīmiskās čainīzeru drēbes, mazgājam tās ar ķīmiskajiem pulveriem utt. utjp.
Bet pieļauju, ka daļa taisnības ir katrā sazvērestības teorijā...

pece 25. septembris 2013 16:46 ladyme

Tā ar baumas rodas - sagrābsta kaut ko un kaut kur un tik pūs tālāk.....

ladyme 25. septembris 2013 16:45 pece

es saīsinājumos neiedziļinājos, bet vienīgi iespējamajā faktā ka tiešām mums ber viskautko virsū mums to nemaz nezinot!

pece 25. septembris 2013 16:35 Rebeka

No vienas puses - nauda valda pār pasauli, no otras puses nevajag visur saskatīt sazvērestības!

kumji, bet jāatzīst, ka mēs neesam izauguši līdz Saimniekam savā dzimtajā valstī, lielākoties mēs domājam tikai un vienīgi par sevi - a vot man gribās lielāku māju krutākā vietā - izkruķīšu, pofig, ka pēc tam jūra to māju gribēs noskalot, tad brēkšu, lai kāds mani glābj; nepatīk man šitie kaimiņmājas koki -uzbēršu ģipti; gribam sakoptus ceļus, bet nodokļus maksāt negribam..... un taml.... diemžēl

pece 25. septembris 2013 16:31

Tas cilvēks vispār saprot, kopats ir sarakstījis - GMO lidmašīnas - tas ir kas - dārzā audzētās?

Rebeka 25. septembris 2013 13:49

Mans bijušais kolēģis arī draugiem.lv dienasgrāmatā raksta visādas šokējošas lietas par LV un pasaulē notiekošo... Es nekad nevaru saprast kam ticēt, kam nē, jo bieži vien tur tiek traki šokējošas lietas aprakstītas.

Viņa dienasgrāmata (domāju, ka viņš nedusmosies par to ka lieku te linku, jo viņa mēŗkis ir darīt to cilvēkiem zināmu): http://www.draugiem.lv/user/1133836/blog/