vai tas ir lasts?ludzu palidziet

ieva30003 18. aprīlis 2011 20:55

Lieta tada ka,manai manai matei darza,siltumnica tika atrasts dzivnieka galvas kauss.Aprakts,tacu pirms menesa ta tur nebija,ko tas varetu nozimet? vai to nemt vera? kurs gan spetu to izdarit ko tadu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 13. jūnijs 2011 18:22

nu zini ko, izskatās, ka tu gribi, lai tas būtu lāsts
Sandija tev dod lielisku izskaidrojumu, bet tu vienalga atsaucies ar: PIRMS MENESA KAIMINIEM BIJA NOKAUTA KAZA,TA BIJA KAZAS GALVA APRAKTA,
VAI TAS BUTU LASTS?

rozhuks 12. jūnijs 2011 23:04

Ak Dievs,ja es šim visam ticētu, tad laiakm starp dzīvajiem nebūtu ....
Mums kādreiz gan s,iltis it kā nez no kurienām uzradās pie mājas durvīm u.t.t.Bet tad sapratu, jo vairak šādas domas domāšu,jo vnk sajukšu prātā,tādēļ esmu parats cilvēks, kurš mazak par šādām lietām aizdomājas!!!!
To,ka kaut kas tāds - lāsti, pastāv uz zemes zinu, bet ja mazak uzmanības pievēršīšu jo labāk man, maniem tuvajiem un mīļajiem!!!

minniite 2. jūnijs 2011 22:47

un tu tiešām tam tici daga? :^)

daga 2. jūnijs 2011 22:15

Principa,tas ir Lasts uz navi un iznicibu.jo galvaskauss simbolize navi.
Zeme ir auglibas simbols,siltumnica jus stradajat,atdevat savu energiju,
Aprokot tur galvaskausu un pasakot magiskos vardus kads ir raidijis triecienu pret Jums.
Lastu vajag nonjemt-jo ar katru dienu tas pienjemsies speekaa.
26762344

nosiguldas 24. maijs 2011 13:11

Es arī īsti tam neticu, bet ir nācies saskarties ar reālām situācijām, kad lāstus uzliek un patiesi tam seko slimības. Principā ja palasa tad melnā maģija ir stiprāka par balto un ne vienmēr te palīdz ticība. Arī es esmu dzirdējusi gan par sāli, gan kapa smiltīm. Riebīgi, bet tādi cilvēki ir. Kas attiecas uz galvaskausu, piekrītu pārējiem, gan jau kāds dzīvnieciņš noracis gardumiņu nedienām.

lilija70 22. maijs 2011 09:00

Ja neticēt tādām lietām,tad nekas nekaitēs. Izmest miskastē, aizmirst.Vēlēt visiem labu,arī kaimiņiem,arī sev-un aizmirst.Pievērsties labām ,interesantām lietām.
Veiksmi!

hexe 21. maijs 2011 17:01

ieva30003, vai kaut kas nelabs un pamatīgs jau ir noticis, lai raizēm būtu pamats?

hiperkeri 19. aprīlis 2011 18:37

visi izlasīja ceites 1.teikumu??? paņal?:D:D

amorisita 19. aprīlis 2011 14:31

nu nezinu kā ir šajā gadījumā, bet man vīra mātei kādu laiku atpakaļ privātmājā durvju priekšā bija izbēra sāls. Piekritīsies, ka suņi netīšām to izdarīt nevarēja. Pēc paražām saka, ka tad kāds tevi ir noskaudis. Pēc neilga laika saslima gan mana meitiņa, gan vīra māsas meitiņa (nekas nopietns, bet tomēr), ģimenē notika autoavārija. Sakritība? Nezinu.

Cerīte 19. aprīlis 2011 09:56

Lāstu nevar uzlikt cilvēkam kurš tam netic.Man liekas ka bija ari viens tāds Reitera blogs.Man'\a dārzā katru pavasari izaug kauli,bulciņas un zivju asakas,bet es pati esmu redz;ejusi kā vārnas sastiepj un tur kur var ar knābi norok krājumiem.Neesmu gan dzirdējusi ka kazas galvu izmantotu tādam mērķim,vai kādu citu daļu.Noglabā tālāk no dārza un nomierinies un ari māti nomierini,vai aiznes pie kaimiņiem-tā jau viņu manta.

miranda 19. aprīlis 2011 09:34

Piekrītu hiperkeri! :)
Man kaut kas tāds pat prātā nebūtu ienācis. :)

hiperkeri 19. aprīlis 2011 09:26

jums tas viss ir tik sarežģīti.jūs vispār kāda vēl bez manis esat ticīgas??
man šīs lietas atkrīt pilnīgi automātiski..
nesaprotu,ko tur tik daudz var domāt-maģija,maģija..ja tu esi pārliecināts par sevi,nekādām šādām muļķībām vispār nevajadzētu skart...

18. aprīlis 2011 22:21

Arī žurkas izvazā par sevi divas reize lielākus edmaņus. Izkvēpini ar kadiķi un stādi siltumnīcā svilpodams.

ieva30003 18. aprīlis 2011 22:15

PIRMS MENESA KAIMINIEM BIJA NOKAUTA KAZA,TA BIJA KAZAS GALVA APRAKTA,
VAI TAS BUTU LASTS?

sandrulish 18. aprīlis 2011 21:57

Piekrītu Sandijai!!!
Kas netic, tam nekas nenotiek!:)

sandija 18. aprīlis 2011 21:46

ieva

esi pārliecināta, ka dzīvnieku galvaskausi nevar parādīties ? suņi parasti ievazā, es arī atceros, kā bērnībā sētā, kas nebūt nav laukos, bet gan piepilsētā, atradu govs kāju (veselu!!!). Taču tur bija daudz suņu, kas to noteikti bija ievazājuši. Lieki teikt, ka ganības apkārt nebija:):D

Nebaidies! No lāsta nav ko baudīties, jo neviens nevienam neko nevar padarīt, ja netic

ieva30003 18. aprīlis 2011 20:55

Lieta tada ka,manai manai matei darza,siltumnica tika atrasts dzivnieka galvas kauss.Aprakts,tacu pirms menesa ta tur nebija,ko tas varetu nozimet?
vai to nemt vera?
kurs gan spetu to izdarit ko tadu.