vai maz taa var but...

ailii
ailii 10. maijs 2014 00:00

Sveikas meitenes! Man ir pilnigi cabigi, jo liekas, ka kads ir noskaudis manu izskatu! Vai maz ta var but?! Vienmer es biju glita, ar sakoptu sejas adu, ja, man vinja ir taukaina, bet vienmer esmu rupejusies un turpinu rupeties par savu sejas adu. Bet kas ar mani ir noticis pedeja pusgada laika?! Pilnigas sausmas, visa seja ir pumpas un pumpu atstatajas retas. Zem acs ir izveidojies asins izpludums(zirnekla tikla veida), kuru centos likvidet kosmetiskaja kabineta, bet likvidesana izvertas par dubultu asins pleki zem acs! Nesaprotu ko vairs darit un kur doties!Pumpas metas katru dienu jauns un jaunas..... Aizskreju pie arsta,bet arsts pat neko nepaskatoties izrakstija man antibiotikas 6 nedelam un teica, ka ja nepalidzesot, tad lai es nakot atkal. Es vnk esmu soka, jo neesmu vairs pusaudze, man jau pari 32 gadiem un sadas problemas ar pumpam un asins izpludumiem uz sejas. Es patiesam saku domat, ka vai tik kadam nav palicis zel, ka vienmer labi izskatijos....

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 20. jūnijs 2014 12:11

kāpēc uzreiz noskaušana, lāstu likšana un tamlīdzīgas muļķības?? Padomā,ko pēdējā mēneša vai 3 pēdējo mēnešu laikā esi izmainījusi? Nekas jau nav bez iemesla?
Ak jēziņ,tik daudz tās problēmas:D
Sameklē kādu ginekologu,kuram pati uzticies, lai pilnīgi izmeklē, pie endokrinologa arī nekaitēs aiziet. Dermatologam arī -uz atsauksmēm skaties..
Taču es patiešām nedzertu antibiotikas..

monteena 18. jūnijs 2014 21:04

Sveika. Lasīju tavu vienu no iepriekšējām diskusijām. Tēma sāp. Man ir ļoti līdzīga problēma, ļoti vēlētos zināt kā tiki galā ar to, ari jau pus gads kā dzīvoju ar šādām sajūtām. Ļoti priecāšos, ja spēsi man palīdzēt. Es ceru, ka redzēsi manu komentāru un mēs varēsim kaut kā sazināties.

ailii 13. maijs 2014 21:40

Ja dzivotu Latvijá, vienozimigi apmekletu ginekologu, jo ari kosmetiskaja kabineta man teica, ka pumpas metas tiesi hormonu zonaa. Traki , bet nekas its neatliks kaa gaidit atvalinajumu un tad Latvija apmeklet savu ginekologu.

Linduchy 10. maijs 2014 13:14

Piekrītu Noellei un Rebekai (Y)(Y)(Y)
Man vispār nav saprotama sava organisma indēšana ar antibiotikām kur vajag, kur nevajag...un vēlāk brīnās, ka organisms sačakarēts (emo)

Rebeka 10. maijs 2014 11:57

Piekrītu Noellei hormoni visbiežāk ir pie vainas. + pārtika, organismā uzkrājušies toksīni utt. pamēģini attīrīt organismu, kaut kādas detox tējas padzert (tiesa gan sākumā uz bīdi var palikt vēl trakāk, jo viss tīrās uz āru :) bet daudz ūdens un organisma attīrīšana šādos gadījumos ir lieta ar ko sākt :)

Noelle 10. maijs 2014 09:46

Domāju, ka vaina nav vis "noskaušanā", bet ir notikušas kādas hormonālās izmaiņas vai kas tamlīdzīgs, pie tam - 6 nedēļu antibiotiku kurss??? nopietni? (Neesmu ārsts, bet...) es nedomāju, ka uzreiz vajadzētu pie šādām metodēm ķerties - nav jēga savu organismu indēt ar antibiotikām sešas nedēļas, ja nav īsti skaidrs šo pēkšņo pārmaiņu cēlonis. Pirmkārt vari aiziet pie ginekologa un pārbaudīties, parunāt par šo lietu, jo Tavas sejas problēmas var būt saistītas ar ginekoloģiskām problēmām, kā arī nevajag par zemu novērtēt konsultāciju un ārstēšanos pie laba homeopāta.
Un par tām antibiotikām - padomā vēlreiz, vai tiešām, īpaši ņemot vērā to, ko raksti, ka "arsts pat neko nepaskatoties izrakstija man antibiotikas 6 nedelam un teica, ka ja nepalidzesot, tad lai es nakot atkal", vēlies sev sačakarēt kaut ko iekšā vēl vairāk (kā zināms, antibiotikas būtiski var ietekmēt arī gremošanas sistēmu u.t.t.).

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā