Vai kādai ir stēvija?

ilangilang
ilangilang 30. aprīlis 2010 10:48

Varbūt kādai ir stēvija, jebšu zinat, kur ņemt sēklas jeb spraudenīti?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
agroso17 14. februāris 2014 13:23

Stēvija – dabīga alternatīva cukuram
Lai arī stēvija (Stevia rebaudiana Bertoni) Latvijā vēl ir maz pazīstama, cilvēce to pazīst jau vismaz pusotru tūkstoti gadu, kā saldu, veselīgu un plaši pielietojamu augu. Stēvijas lapas satur unikālu vielu – steviozīdu, kas pēc salduma pat 300 reižu pārsniedz cukura saldumu. Steviozīds ir pati saldākā mūsdienās zināmā dabīgā substance, kas, atšķirībā no mums pierastajiem saldinātājiem, faktiski nesatur kalorijas un nepalielina cukura līmeni asinīs, tādēļ stēvijas ekstrakts ir lielisks cukura aizvietotājs. Augs ir bagāts ēteriskajām eļļām, vitamīniem un citiem barojošiem elementiem, tādēļ tiek plaši pielietots arī medicīnā. Tālāk lasi par to, kā izaudzēt stēviju savos dārzos vai mājās, kādas unikālas īpašības piemīt šim augam, kā arī gūt nelielu ieskatu šī saldā auga vēsturē un pielietošanā: http://averto.lv/lv/ekspertu-padomi-viedoklis/garsaugi/stevija/

nosiguldas 23. aprīlis 2013 15:49

sveika, man vairs nav stēvijas, jo tas paveids, kas bija man, bija ar saldām lapām kamēr zaļš, izžāvētas lapiņas nebija sausas. Pieļauju, ka stādiņš ir Heimai.

litina 21. aprīlis 2013 17:52

nosiguldas
Var palūgt vienu spraudenīti no Stēvijas?

ligusiks 26. aprīlis 2012 14:47

nosiguldas
būtu superīgi! sazinamies privāti? -mans meils: liga/at/motodepo.lv

nosiguldas 26. aprīlis 2012 13:33

Tā lūk arī izskatās un stādiņu varu iedot bez problēmām, tikai kā un kur, dzīvoju Inčukalna novadā strādāju Rīgā

ligusiks 26. aprīlis 2012 09:17

nosiguldas
kā viņa izskatās -vai var padalīties ar spraudenīti? vai Tu viņu pirki kaut kur?

nosiguldas 26. aprīlis 2012 08:44

man ir zelta stīga

ligusiks 25. aprīlis 2012 12:37

Sveikas,
varbūt kādai arī ir Zelta stīga jeb smaržīgā kalīzija? vai kāda varbūt zin kur to var iegādāties?

nosiguldas 25. aprīlis 2012 10:42

stēvijas gan ir dažādas, man ir garšīga tikai zaļa un ja godīgi, kad pakustina smird pēc kaķa č......., izzāvēta viņa nav vairs salda

25. aprīlis 2012 09:24

Par Līpijām dzirdēts- ka tās ir kaitīgas veselībai...
pati arī gribu izmēģināt stēviju šogad iestādīt....

nosiguldas 11. augusts 2011 11:22

stēviju audzinu uz loga, cik zinu viņas ir daudz šķirnes, manai lapiņas ir saldas, bet pieliekot pie tējas nekādu saldumu nejūtu. Stādiņu var saņemt tikai jāsarunā kā

ate 5. augusts 2011 11:20

no siguldas - vēlos pie tevis aizrunāt kādu stādiņu, kā tu viņu audzē, kur liec zimeā, lasīju ka nepārciešs salnas.

ate 5. augusts 2011 11:15

Kur jūs viņu izmantojat, pie kādiem ēdieniem vai tējai.

nosiguldas 4. augusts 2011 08:59

Es dzīvoju Siguldā, stādiņu varu uzdāvinēt tikai jādomā kā tam tikt pakaļ.

vedekla 3. augusts 2011 13:33

Vīramāte slimo ar cukura diabētu.Vēlos viņai uzdāvināt stēvijas stādiņu. Kurš var palīdzēt iegādāties ? Dzīvoju Rēzeknē.

vedekla 3. augusts 2011 13:30

Sievasmāte slimo ar cukura diabētu.Vēlos viņai uzdāvināt stēvijas stādiņu. Kurš var palīdzēt iegādāties ? Dzīvoju Rēzeknē.

nosiguldas 21. jūnijs 2011 14:43

Ja nepieciešams stēvijas stādiņu uzdāvināšu

www90lv 20. jūnijs 2011 23:45

TE STEVIJU VAR PASŪTĪT LĒTĀK:
www.stevija.90.lv

Pasūtot http://www.stevija.lv lapā:

vai

stēvijas interneta veikalā <http://www.natura.lv>

PIE PASŪTĪJUMA JĀNORĀDA ATLAIDES KODU:

90lv

16. maijs 2011 13:08

Centrālajā tirgū dārzniecība (ja nemaldos)"Neslinko" pārdod Līpijas podiņos par 3 Ls. Tās ir vēl saldākas par Stēviju.

egucis 1. decembris 2010 19:14

ieej www.stevija.lv vai ieej draugiem.lv un tur ir tāds Vladislavs Rusovičs kas pārdod!

aa 30. novembris 2010 15:05

Ieejat draugos un reģistrējieties domubiedru grupā "stēvijas audzētāji", tur atradīsiet visu informāciju un kontaktus kur var iegādāties. Grupas autore neskopojas ar informāciju un ir sīki aprakstījusi visus audzēšanas knifus un arī dažādas pielietošanas receptes dažādu ēdienu un konservu pagatavošanā. Ar sēklām nav ko noņemties jo viņas savu dīdzību pēc nogatavošanās saglabājot tikai 2 mēnešus, tāpēc arī nedīgst.

nosiguldas 13. jūlijs 2010 16:18

stēvijas sēklas vari nopirkt sēklu veikalā, bet vēl ne no viena neesmu dzirdējusi, ka sēklas sadīgst, kautkad internetā lasīju, ka stēvijas stādus piedāvā stādaudzētavās./

ilangilang 30. aprīlis 2010 10:48

Varbūt kādai ir stēvija, jebšu zinat, kur ņemt sēklas jeb spraudenīti?