Vai ir vēl kāda kā es?

MazaZive
MazaZive 17. aprīlis 2015 10:48

Sveikas meitenes! Esmu 175 cm gara  jauna meitene, bet man ir briesmīgi lielas pēdas. Pēdējā laikā viņas man ļoti strauji izauga un nu jau nēsāju 44. izmēra apavus. Un arī ļoti platas, tā ka varu nēsāt tikai botas, kedas vai līdzīgus apavus. Kurpes uz manu izmēru vairs neder nevienas. Neesmu nekāda modes dāma, tāpēc tas mani neuztrauc, esmu pat apmierināta, jo man ir ļoti labs atspēriens, arī skrienu ļoti ātri. Vēlos zināt, vai bez manis ir vēl kāda ar tik lielām un platām pēdām vai vismaz gandrīz tik lielām? Vai tas jums palīdz vai, tieši otrādi, vrb traucē sportot? Un kāds ir jūsu auguma garums?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
MazaZive 17. aprīlis 2015 17:09 Catwoman

Paldies! Tavs novēlējums mani iedvesmoja un kaut viņš piepildītos! Es jau katru dienu arī taisu speciālus vingrojumus ar pēdām, lai viņas būtu spēcīgas. Man ļoti patīk vingrot, skriet un lekt.

Linduchy 17. aprīlis 2015 16:41

Sveika! Katrā lietā var un vajag saskatīt pozitīvo - jā, skaistas dāmu kurpes Tu nevari nopirkt lielākajā daļā apavu veikalu, toties Tu vari pievērsties sportam. Un kas zina, varbūt kādreiz mēs medijos lasīsim par Taviem sasniegumiem skriešanas sacensībās.
Lai Tev dzīvē veicas! Tu esi īpaša :) (F)

1 2