Vai ir vēl kāda kā es?

MazaZive
MazaZive 17. aprīlis 2015 10:48

Sveikas meitenes! Esmu 175 cm gara  jauna meitene, bet man ir briesmīgi lielas pēdas. Pēdējā laikā viņas man ļoti strauji izauga un nu jau nēsāju 44. izmēra apavus. Un arī ļoti platas, tā ka varu nēsāt tikai botas, kedas vai līdzīgus apavus. Kurpes uz manu izmēru vairs neder nevienas. Neesmu nekāda modes dāma, tāpēc tas mani neuztrauc, esmu pat apmierināta, jo man ir ļoti labs atspēriens, arī skrienu ļoti ātri. Vēlos zināt, vai bez manis ir vēl kāda ar tik lielām un platām pēdām vai vismaz gandrīz tik lielām? Vai tas jums palīdz vai, tieši otrādi, vrb traucē sportot? Un kāds ir jūsu auguma garums?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
MazaZive 4. jūlijs 2015 19:46

Uh jā! Moku gan. Ļoti patīk tās sajūtas. Jā vienmēr bija lielas. Citas meitenes bija daudz garākas, es viņām līdz mutei, bet man pēdas bija lielākas. Man vēl patika kāpt viņām uz kājām, ja viņas slikti uzvedās, un viņas bēga prom pat tad ja viņām bija apavi, bet man basas. Man arī bija 41. izmērs kad bija 13 gadi, tikai tad es biju 162 cm, tikko apskatījos.

Es uz to peldēšanu tā arī neaizgāju bet tagad nodarbojos ar fitnesu. Man ļoti ātri veidojas muskuļi, esmu krietni pieņēmusies svarā, arī pati esmu izaugusi, vecie apavi jau par mazu. Tagad arī ļoti daudz ēdu, sevišķi gaļu.

Domubite 29. jūnijs 2015 12:12 MazaZive

Tu jau ļoti moki savas pēdas. Es tā nevarētu, man būtu bail. Un tev viņas vienmēr ir bijušas lielas? Es izaugu apmēram 13 gadu vecumā un no tā laika neesmu augusi ne pati, ne arī pēdas. Man 180 cm un 41. Sākumā ļoti kaunējos no sava auguma, bet tagad jau pierasts un uz ielas arī daudzas redzamas tādas kā es.

MazaZive 16. jūnijs 2015 15:26

Kad pie manis atnāk draudzene, mēs kopā vingrojam. Es pietupjos, viņa man uzkāpj uz pleciem un tad es pieturos un taisu pietupienus. Un tāpat arī ar katru pēdu atsevišķi uz pakāpiena taisu pacēlumus, kad viņa man ir uz pleciem. Man to izdarīt nav pārāk grūti, bet viņa nevar, kad es uzkāpju viņai uz pleciem. Vienreiz viņa pat nogāzās un es kopā ar viņu! :) Pēc vingrojumiem nenolaižot viņu nemaz zemē ar abām pēdām reizē pabradājos pa 2 čiekuriem, lai mazliet izmasētu savas pēdas. Beigās tos čiekurus galīgi samīcu. Draudzene brīnījās, kā es tā varu ka man nesāp. Tad es pacēlu pēdu gaisā un teicu viņai lai viņa man iekniebj no visa spēka ar nagiem pēdā. Viņa arī to darīja, bet es tikai smējos, jo man taču no staigāšanas pa asumiem pēdas viscaur ir ar tik biezu ādu kā citām meitenēm uz papēžiem. Man arī nav jābaidās uzkāpt uz asumiem, kad esmu ārā. Vienreiz gāju un skatījos telefonu. Tad paskatījos apkārt un ieraudzīju, ka esmu iekāpusi stiklos. Tie bija tādi mazi stikla gabaliņi un nebija asi, jo galīgi nejutu. Un kad ejam pa akmeņainu ceļu, tad draudzenei pat caur visām zolēm ik pa laikam iesāpas, bet manām basajām pēdām nekas nesāp. Es esmu tik priecīga, ka man ir tik milzīgas, spēcīgas un izturīgas pleznas!

MazaZive 12. jūnijs 2015 13:38 Domubite

Sen nebiju te skatījusies. Vispirms gribu paust savu prieku, ka beidzot atkal ir vasaras brīvlaiks un varu būt ar basām pēdām bez pārtraukuma. Tadag atkal jūtos kā cilvēks.

Piekrītu tev, ka manas pēdas un plaukstas patiešām ir milzīgas un vēlos, lai tās kļūtu vēl lielākas. Tas noder ne tikai kādai vajadzībai dzīvē, piemēram autobusā man ir viegli nostāvēt neturoties, kamēr skatos telefonā. Ir taču tik patīkami, ja manas pēdas ir daudz lielākas un stiprākas nekā citām meitenēm. Un tu pareizi uzminēji, ka man vienmēr ir gribējies būt lielākai un stiprākai nekā citiem. Tas attiecas ne tikai uz pēdām un plaukstām, bet arī uz muskuļiem. Es daudz vingroju un man ir ļoti lieli roku, kāju un vēdera muskuļi. Kāju muskuļi man vispār ir tādi kā uzpumpēti un daudzi cilvēki man ir teikuši, ka no tālienes manas pēdas nemaz neizskatoties lielas, jo tās laikam pieskaņotas lielajiem muskuļiem. Es mammu pāraugu tikai nesen un tagad jau varu skatīties viņai pāri. Man ļoti patīk viņai pieiet klāt un ar visu augumu izjust, ka esmu daudz lielāka par viņu! Un tad es parasti viņu paceļu uz rokām un no liela prieka par savu spēku sāku viņu nēsāt pa pagalmu, tā ka viņa sāk lūgties lai laižu lejā. Bet pēdas man jau sen ir lielākas nekā mammai. Man laikam bija kādi 8 gadi, kad pēc vasaras brīvlaika mamma atbrauca no ārzemēm, mēs samērījām pēdas un es biju ļoti priecīga, kad ieraudzīju, ka manējās jau par kādu centimetru garākas! Arī tagad dažreiz brīvajos brīžos samērām pēdas. Es satveru mammas mazo smalko pēdiņu un piespiežu klāt savai milzīgajai pleznai, kura ir par veselu īkšķi garāka un daudz platāka. Mammai ir 36. izmērs bet tētim 43. Vectēvam it kā esot lielas pēdas, bet tuvāk neko nezinu, jo nedzīvojam kopā. Ja ir interese, varu vēl daudz ko uzrakstīt par to kā trenējos un kādus jokus daru ar draudzeni.

Domubite 29. maijs 2015 07:44 MazaZive

Jā, es patiešām galvenokārt uzturos pilsētas apstākļos un ar basām kājām pa āru iznāk reti pastaigāt. Bet tu ļoti pareizi pateici, ka viss atkarīgs no tā, kā cilvēks sevi noskaņo. Tas attiecas ne vien uz sāpēšanu vai nesāpēšanu, bet uz visu cilvēka dzīvi un veselību kopumā. Ievēroju, ka tu esi priecīga par to, ka tev ir tik lielas pēdas. Pieļauju, ka tev ir neapzināta un slēpta tieksme būt lielai, stiprai, pārākai pār citiem, kas priekš augoša organisma nemaz nav tik slikta parādība, jo, kā jau atzinām, ķermeni vada domu spēks. Varbūt tieši šis psiholoģiskais fenomens arī ir ietekmējis tavu pēdu augšanu, jo, godīgi sakot, tavas pēdas ir vienkārši milzīgas priekš tava auguma, kaut gan zinu vienu līdzīgu gadījumu, kur proporcija ir tāda pati, tikai augums un izmērs ir attiecīgi mazliet mazāki. Vai arī varbūt taviem vecākiem vai vecvecākiem ir lielas pēdas?

MazaZive 25. maijs 2015 07:38 Domubite

Tu laikam esi pilsētas meitene un neesi pieradusi. Es esmu īsta lauku meitene un ar basām kājām staigāju pa āru kopš dzimšanas. Es vienu laiku gāju jogas nodarbībās un nodarbību vadītāja stāstīja, ka tas atkarīgs no domām, vai sāp vai nesāp. Ja noskaņojas, ka sāp un baidās, tad arī sāp, bet ja noskaņojas, ka nesāp un nebaidās, tad arī nesāp. Mums arī bija nodarbības ārā, kur vajadzēja staigāt pa čiekuriem. Pirmajās reizēs mazliet sāpēja, bet es ātri pieradu un pēc tam sāku to darīt patstāvīgi. Tagad esmu jau tā pieradusi, ka man pat patīk pēdu masāža bradājoties pa čiekuriem.

Domubite 22. maijs 2015 08:15 MazaZive

Bet vai tad tev nesāp, kad tu staigā ar basām kājām pa čiekuriem? Es nemaz pat nevaru uzkāpt. Bet esmu dzirdējusi, ka ir cilvēki, kuri to var, tāpēc es viņus mazliet apbrīnoju.

MazaZive 14. maijs 2015 07:25 Catwoman

Tikko izskraidijos pa mezu. Protams ar basam kajam, jo laukos apavus es nevelku vispar. Vakar mezaa speciali kaapu virsuu ciekuriem, lai noruditu pedas. Man tas loti patik. Pamegini tu ari!

Linduchy 6. maijs 2015 20:39 MazaZive

(Y)

MazaZive 6. maijs 2015 20:17 Catwoman

Man gan patīk bradāties pa čiekuriem. Man no tās regulārās staigāšanas arī bieza āda izveidojusies uz pēdām. Taču nav sausa.

Linduchy 6. maijs 2015 19:52 MazaZive

Pa mežu uz jūru es mēdzu iet basām kājām...gadās, protams, kāds nejauks čiekurs, bet tas piederas pie lietas :D

MazaZive 6. maijs 2015 19:43 Catwoman

Tāpēc man arī patīk staigāt ar basām kājām pa mežu vai akmeņainu ceļu. Es zinu, daudziem ir grūti, bet es jau esmu pieradusi. Un vai tu vari?

Linduchy 6. maijs 2015 19:26 MazaZive

Pēdās tiešām ir daudz nervu gali. Man arī patīk pēdu masāža :) (Y)

MazaZive 6. maijs 2015 19:15

Man jau visu laiku gribas ar pēdām sajust kaut kādus priekšmetus, viņus pamīcīt vai kāpt virsū. Tgd arī sēžu un ar pēdu rullēju tādu koka ripuli. Man teica, ka tas esot veselīgi, jo pēdās atrodas visādi nervi. Man arī ļoti patīk pēdu masāža. Es nezinu, vrb tāpēc man viņas arī izauga tik milzīgas un spēcīgas. Vairākas reizes dienā ik pa laikam taisu arī vingrojumus ar pēdām. Pakāpjos uz vienas kājas un taisu pacēlumus pirkstgalos augšā un lejā.

Linduchy 6. maijs 2015 18:48 MazaZive

Skaidrs, bet vienalga skaties uzmanīgi ;)

MazaZive 6. maijs 2015 18:43 Catwoman

Es jau velku mēteli, šalli un cepuri. Viss ir apģērbts atskaitot pēdas. Man taču nesalst. Nu beigās ir tā drusku aukstāk, bet pēc tam kad ieeju mājā, paliek pat ļoti silti pēdām. Nav bijušas nekādas problēmas. Es jau neeju -30 grādu salā. :)

Linduchy 6. maijs 2015 18:34 MazaZive

Sieviešu reproduktīvās sistēmas orgānus nebaidies apaukstēt? ;)

MazaZive 6. maijs 2015 18:23 Catwoman

Nu man laikam nesalst tāpēc ka man tās pēdas ļoti lielas. Tētis mācēja izskaidrot kāpēc tas tā ir. Smalkas ķermeņa daļas ātri nosalst, bet nesmalkas lēni. Bet youtube redzēju, ka pa sniegu meitenes mierīgi staigā arī ar mazākām pēdām. Paskaties:

https://www.youtube.com/watch?v=8y-Jvw3d5Cw&list=PLM0MTY7JaRdLKMg38Li1Vvu-KtKw-7D8I&index=6

Es varu divas stundas tā pastaigāties, jo man ir vieglāk.

Linduchy 6. maijs 2015 17:48 MazaZive

Nju man pēdas laikam neskaitās lielas - 39./40. izmērs. Bet ar basām kājām man ļoooti patīk staigāt. Visu vasaru principā pavadu basām kājām piemājas dārzā un pludmalē :)
Oho, basām kājām pa sniegu? To nu gan es neesmu mēģinājusi...man salst :D

MazaZive 6. maijs 2015 17:42 Catwoman

Tā ir kā tu saki. Nevajag slikto ņemt galvā un tad viss būs labi. Vai tev arī ir lielas pēdas? Un tev patīk staigāt ar basām kājām? Man ļoti patīk. Tā ir tik patīkama sajūta, kad ar pēdām sajūt katru zariņu, čiekuru vai akmentiņu. Es ziemā ar plikām pēdām pa sniegu arī skrienu! Sākumā likās, ka nosals, bet ļoti ātri pieradu.

Linduchy 6. maijs 2015 17:17 MazaZive

Protams, ka sabiedrībā ir dažādi stereotipi. Bet galvenais pašai sevi pieņemt un mīlēt, tad arī apkārtējie nespēs negatīvi ietekmēt ar saviem spriedelējumiem par to, kas ir normāls un kas ne ;)

MazaZive 6. maijs 2015 16:46

Pie mums sabiedrībā jau ir visādi stereotipi. Nedod Dievs sievietei lielas pēdas! Un kad krata resnus dibenus, tas skaitās normāli. Bet kad ir dabas dotumi veselīgai un sportiskai dzīvei, tā uzreiz nenormāli. Cerams šī foruma meitenes ir saprātīgākas. :)

MazaZive 6. maijs 2015 16:32

Mazliet kļūdījos. E-pasts ir mazazive29@inbox.lv

Linduchy 6. maijs 2015 15:47 MazaZive

Cik jauki dzirdēt, ka Tu pieņem sevi tādu kāda esi. Malace! :) (Y)(F)

MazaZive 6. maijs 2015 15:45

Brīvdienās iznāca paciemoties pie vieniem cilvēkiem laukos un kā jau parasti staigāju ar basām kājām. Man vispār nepatīk nekādi apavi un tos velku nost pie pirmās iespējas, pat ziemā pa sniegu. Tur laukos vienu dienu satiku tādu pavecāku kungu, kurš agrāk strādāja par peldēšanas treneri. Kad viņš ieraudzīja manas pēdas, viņš bezmaz vai no sajūsmas iesaucās, ka man noteikti vajagot iet peldēšanā, ka ar tādām pleznām varot stādīt rekordus. Tieši tā arī pateica: ar pleznām. Vrb vērts pamēģināt, jo pēdas man patiešām milzīgas un platas kā pleznas un arī plaukstas ļoti lielas. Vrb kāda meitene, kurai arī ir lielas pēdas, var padalīties ar savām domām. Varat man rakstīt arī uz e-pastu: mazazive@inbox.lv jo zinu, ka daudzas meitenes kaunas forumā par sevi rakstīt. Man par savu pēdu lielumu nav kauns, jo tas nav netikums. Esmu priecīga, ka daba man viņas tādas devusi, jo plusu ir daudz vairāk nekā mīnusu. Es varētu vēl daudz ko uzrakstīt par šo tēmu.

1 2