Vai būt par maitu var iemācīties?

kardamons 1. janvāris 2011 21:15

ceru, ka kāds šovakar te ir, ar ko parunāt. man šķiet esmu pārāk labs cilvēks. nav jau tā ka ļauju uz galvas kāpt, bet man riebjas strīdi un nesaskaņas. un šodien man viens cilvēks nepamatoti sāka brēkt virsū visādas briesmīgas lietas, beidzās ar to, ka turpmāk būsim ienaidnieki. Labi. varētu likt punktu. ciest to cilvēku nevaru, kurš diemžēl sanāk rads. un es nepārdzīvotu par to ka viņš ar mani nerunātu. bet ir viens bet. man ir tik pretīga sajūta iekšā, visu laiku domāju kāpēc, līdz nospriedu, tas tāpēc, ka man nepatīk pats fakts, ka man ar kādu ir tik trakas attiecības. kā lai iemācās uzlikt mīksto? tā lai ir pofig?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
minka30 15. janvāris 2011 19:39

vards"" maita"", man asociējas ar fillmu, kas gāja sen un kuru labprāt noskatītos vēlreiz ir "savanna" un tas galveno varoni Peitonu!!! kurai ļoti gribētu lidzinaties, bet ar savu raksturiņu diezvai es to varetu!!!
Apbrinoju dzelzs lēdijas, kuras saka ko domā, un neko nebaidās!!

kardamons 1. janvāris 2011 23:35

bērnam jau nevari teikt onkulis ir idiots. bet gribu savu bērnu turēt no tāda pa gabalu/

kardamons 1. janvāris 2011 23:34

banderas, no tevis man mācīties. jo man kaut kā vienmēr licies, nu es esmu tā audzināta, ka ģimene ir pirmajā vietā. un tagad redzot kādas attiečības valda vīra ģimenē... mati ceļas stāvus. bet ja tā padomā - vīrs ir mana ģimene, viņa radi ir man sveši cilvēki. un pofig, man nav vajadzīgas ar viņiem labas attiecības

1. janvāris 2011 23:30

tas tiesa!

banderoso 1. janvāris 2011 23:30

Lielākās problēmas sākas no tā, ka visi cenšas viens otram patikt, bet tas nav vajadzīgs. Neviens tāpat nenovērtē tavus pūliņus, tāpēc es necenšos pret cilvēkiem, kuriem nepatīku labi izturēties. Esmu egoiste attiecībā uz sevi, bet dzīvoju vienreis un man gabals nenokrīt no tā, kada tante vai onkulītis par mani šķībi padomās.

1. janvāris 2011 23:29

tad ata!
ejot gulet pat smaidi!

1. janvāris 2011 23:28

vinam nav tapec japanem kas ir!

kardamons 1. janvāris 2011 23:28

Arlabunakti lasma. es arī došos gulēt.

kardamons 1. janvāris 2011 23:27

šobrīd man blakus pieaudzis cilvēks sūdzas vīra vecākiem, ka es esot teikusi - ka nedrīkst ledusskapī ņemt to, kas domāts manam bērnam. iedomājieties?

1. janvāris 2011 23:27

laikam jabrien uz cucumuizu!

kardamons 1. janvāris 2011 23:26

banderas, es tam piekrītu. ka jāmāk būt maitai,. man gan vienmēr licies, ka es to nemāku, bet varbūt tomēr māku gan, jo es šodien neklusēju.

1. janvāris 2011 23:24

vnk jadzivo!

banderoso 1. janvāris 2011 23:24

Krieviem ir tāds teiciens - Sievietei jāmāk būt stervai! Neizlasīju visu diskusiju, bet par maitu būt iemāca pati dzīve, aplaužas būt labai, visiem izpatikt un ja gribas darīt pa savam jāmāk arī citiem pateikt - nē, sāpināt kādu un iet pāri citiem.

1. janvāris 2011 23:23

ta gan jau nav, vnk vinam nav ko pret tevi citu pateikt.kkas jau vinam jaizdoma!

kardamons 1. janvāris 2011 23:22

Lasma, tev e-pasts

kardamons 1. janvāris 2011 23:21

wow. nu gan iekarsuši sarunās. :D :D :D tagad runā par to, ko es esot iedomājusies, ka man galvā esot sakāpis, ka es te dzīvojot un saimniece jūtoties. :D

1. janvāris 2011 23:18

var ari ta!ja kads ko raksta tad jaignore!mans- lasmux15@inbox.lv

1. janvāris 2011 23:17

tad nav lemti viens otram!

kardamons 1. janvāris 2011 23:17

skype man nav

kardamons 1. janvāris 2011 23:16

nē es vienkārši domāju nu par to, ka nevaru galvot ka man sanāks laika te regulāri ienākt. es tik bieži pie datora netieku. domāju varbūt iedot e-pastu. ja kas vari droši rakstīt, papļāpāsim

kardamons 1. janvāris 2011 23:15

jā, otrs cilvēks ir ļoti no svara. vienai draudzenei ir džeks ar kuru viņi plēšas un kurš ir vecāku pusē. tas gan šausmīgi. nesaprotu kā viņa to iztur.

1. janvāris 2011 23:15

skype?

1. janvāris 2011 23:15

tam es varetu piekrist bet vai te doam tadas sievietes sez?
kam epastu?

1. janvāris 2011 23:14

tas ari, tas tur mani pie saprasanas!
bez vina man un es nebutu nekas.
kaut krnki bet tos ir ar ko pardzivot!

kardamons 1. janvāris 2011 23:13

hmm tgagad domāju rwkatīt te epastu vai ne. man reiz teica ka nevar forumos rakstīt e-pastus tad visādas stulbības sākot nākt.

1 2 3 4 5

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā