Vai būšu slikta mamma?

kitija12
kitija12 16. oktobris 2017 17:18

Es gaidu pirmo berninu jau sestais menesis.

Tacu man mac saubas ka busu slikta mamma pat vīrs teica ka vinam sciet ka es par berninu nevaresot parupeties, tas loti mani sapinaja un jau kadu laiku sevi nosodu. Man gribetos viram uzblaut ka busu laba mamma bet nevaru sadusoties!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kiku 21. decembris 2017 21:13

Kad piedzims bērniņš viss mainīsies, arī vīram. Pēc bērna piedzimšanas izstrādājas abiem jauni hormoni un viss būs savādāk. Tas ir zinātniski pierādīts, par to vari nedomāt, tas ir fakts. Arī tās mātes, kas iepriekš domā, ka nekad nebūs mammas vai būs sliktas mammas, mainās hormonu ietekmē.

Nymph 17. oktobris 2017 09:23

http://www.postpartumprogress.com/8-ways-to-be-a-good-mother-instead-of-a-perfect-one un vēl simtiem šāda veida rakstu. Bieži vien šāda veida raksos ir daudz blēņu, bet nereti iedvesmai tomēr der! ;) Viss būs kārtībā, bet vīram varbūt pašam sāk iestāties panika, baidoties no tā, ka viņs nemācēs būt "labs tētis", tāpēc, lai to maskētu, pavērš visu uz Tevi. Izrunājiet to...

Kerstyna 16. oktobris 2017 21:01

Un kāpēc tādas domas? Mans personīgais māmuķītis pirms 16 gadiem bija diezgan pārsteigta, ka es tomēr esmu gana laba mamma savai atvasei, un vēl labāka esmu savam jaunākajam. Tā kā domas no malas var neklausīties, sevī der ieklausīties, padomāt, un par topošā tētuka replikām, atceries, ka ne visi, kas der bērna taisīšanai, der arī audzināšanai.

Shalako 16. oktobris 2017 18:20

Apsveicu ar gaidībām! (F)
Kāpēc Tev un Tavam vīram ir tādas domas, vai tām ir kāds pamats?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā