Uzturēt sevi formā?

hoopdancestudio 24. aprīlis 2012 22:50

Hoopdance studio piedāvā: Hoop Fitness - kuru nodarbības sevī iekļauj kārtīgu iesildīšanos, paskriešanu, lēkāšanu, roku nostiprināšanu, presītes un pārējo galveno muskuļu trenēšanu un nostiprināšanu, protams, riņķošanu (riņķi nav parastie plastmasas, bet miksētais variants - ar vieglu reljefu iekšpusē), atsildīšanos un pastaipīšanos. Lieliska alternatīva tām, kurām mājās nav vietas riņķot, bet gribās sevi sagatavot peldkostīmu sezonai. Hoopdance - dejas ar riņķiem, iemācīsim visu no pašiem pamatiem - kā noturēt riņķi uz vidukļa līdz nopietniem elementiem. Kā arī, protams, iesildīšanās, spēka vingrojumi ķermeņa nostiprināšanai un atsildīšanās ar staipīšanos. Cheerleaders jeb karsējas un Hip Hop Ladies style (meitenīgākas dabas Hip Hop's) - ja nezinat, kur sūtīt trenēties savu meitu, bet skaidrs, ka viņai patīk dejot, tad droši vedat pie mums - apmācīsim gan meitenes ar pieredzi, gan pilnīgas iesācējas. Piedalīsimies arī dažādos pasākumos, sacensībās un veidosim projektus pašas (pirmais jau mēneša beigās - video filmēšana), motivācija trenēties netrūks. Kā arī studijas telpas ir drošas un neviens no ielas treniņu laikā nepamanīts nevar iekļūt, ieeja ir no ielas, ne sētas. Arī šie treniņi sevī ietver iesildīšanos, spēka vingrojumus un atsildīšanos. Kā arī piedāvajam iespēju papildus savai grupai vēl arī visām kopīgu treniņu piektdienās - spēka un izturības 17:30 - 19:30, kas nozīmē 2h garumā skriešanu un vingrošanu jeb kārtīgu kaloriju redzināšanas pasākumu, par to pie mēneša maksas piemaksājot tikai 5Ls, bet papildus trenējories 8h mēnesī. Atrodamies Rīgā, Artilērijas 2/4 (atsevišķa ieeja no ielas, pagrabā) www.hoopdancestudio.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hoopdancestudio 24. aprīlis 2012 22:50

Hoopdance studio piedāvā:
Hoop Fitness - kuru nodarbības sevī iekļauj kārtīgu iesildīšanos, paskriešanu, lēkāšanu, roku nostiprināšanu, presītes un pārējo galveno muskuļu trenēšanu un nostiprināšanu, protams, riņķošanu (riņķi nav parastie plastmasas, bet miksētais variants - ar vieglu reljefu iekšpusē), atsildīšanos un pastaipīšanos. Lieliska alternatīva tām, kurām mājās nav vietas riņķot, bet gribās sevi sagatavot peldkostīmu sezonai.
Hoopdance - dejas ar riņķiem, iemācīsim visu no pašiem pamatiem - kā noturēt riņķi uz vidukļa līdz nopietniem elementiem. Kā arī, protams, iesildīšanās, spēka vingrojumi ķermeņa nostiprināšanai un atsildīšanās ar staipīšanos.
Cheerleaders jeb karsējas un Hip Hop Ladies style (meitenīgākas dabas Hip Hop's) - ja nezinat, kur sūtīt trenēties savu meitu, bet skaidrs, ka viņai patīk dejot, tad droši vedat pie mums - apmācīsim gan meitenes ar pieredzi, gan pilnīgas iesācējas. Piedalīsimies arī dažādos pasākumos, sacensībās un veidosim projektus pašas (pirmais jau mēneša beigās - video filmēšana), motivācija trenēties netrūks. Kā arī studijas telpas ir drošas un neviens no ielas treniņu laikā nepamanīts nevar iekļūt, ieeja ir no ielas, ne sētas. Arī šie treniņi sevī ietver iesildīšanos, spēka vingrojumus un atsildīšanos.
Kā arī piedāvajam iespēju papildus savai grupai vēl arī visām kopīgu treniņu piektdienās - spēka un izturības 17:30 - 19:30, kas nozīmē 2h garumā skriešanu un vingrošanu jeb kārtīgu kaloriju redzināšanas pasākumu, par to pie mēneša maksas piemaksājot tikai 5Ls, bet papildus trenējories 8h mēnesī.
Atrodamies Rīgā, Artilērijas 2/4 (atsevišķa ieeja no ielas, pagrabā) www.hoopdancestudio.com

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā