Uzbur savu parfīmu !

chance
chance 9. novembris 2011 18:57

Jā, tieši tā ! Ir iespēja iejusties slaveno parfīma dizaineru lomā . Jūs jau droši vien zinājāt, ka šī iespēja bija tikai slaveniem aktieriem , dziedātājiem, sportistiem un citām slavenībām. Jūs esat sava brenda autores ! Mums ir parfīma pudelīte ar savu vārdu ! Kā tas iespējams ? Ar parfīma laboratorijas bluebox palīdzību, mēs varam radīt vairāk kā 4000 jaunas parfīma notis. Laboratorijas sastāvā ir 6 bāzes notis un 14 papildinošās notis . Varam vadīties katra pēc savas horoskopa zīmes, vai pēc savas izvēles un noskaņojuma. Katrai horoskopa zīmei ir ap 40 variantu .Varam izveidot savu dienas, vakara vai randiņu aromāta noti. Šis process var ilgt stundu vai pat vairāk . Papildus tam, mēs varam izvēlēties savu parfīma pudelīti, korķīti, uzrakstu vai logo, kārbiņu ! Varam sagādāt lielisku , oriģinālu dāvanu savam mīļotajam vai draudzenei, omītei apaļā jubilejā , māmiņas dienā vai dažādos īpašos svētkos . Lieliska iespēja nest savas firmas , savas pilsētas vārdu tālu pasaulē. Ja Jūs vēlaties būt īpaša, justies kā zvaigzne , tad esiet drosmīga un dariet to ! Ja dzīvo Valmierā , tad varam norunāt tikšanos un īstenot šo sapni . Rīdzinieces arī var to realizēt , jo ir šāda iespēja arī Rīgā. Uz tikšanos burvīgo aromātu pasaulē !

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chance 15. novembris 2011 16:27

Ilze - parfīms maksā 39.95 € + piegāde no Vācijas 10 € . Ja Jums ir zināms Latvijā kāds lētāks Personalizētā parfīma dīleris, lūdzu , izvēle klienta ziņā !

chance 13. novembris 2011 17:42

noelle -absolūti nav nekāds NOSLĒPUMS - personalizēts EAU DE PARFUM 50 ml (18% parf.eļļas konc.) Jums izmaksās 50 € .

Noelle 11. novembris 2011 11:16

*dīvaini liekas

Noelle 11. novembris 2011 11:16

Man vienīgi dīva liekas, ka tādā milzu noslēpumā tiek turētas izmaksas šim pasākumam. Mani, piemēram, neuzrunā zvanīties pa telefonu un uzdot 100 muļķīgus jautājumus - labprātāk izlasu, iepazīstos ar piedāvājumu, izvērtēju savas iespējas un pēc tam tikai zvanu, lai, teiksim, pierakstītos uz šādu pasākumu.

sidza38 10. novembris 2011 20:52

Es varu tikai apstiprināt chance teikto,tā ir tiešām oriģināla dāvana.
Ja kādai interesē ir iespēja pieteikties uz nodarbību kuras laikā izveidosiet sev tīkamu smaržu aromātu.
Nodarbības notiek - Pārdaugavā, Neretas ielā 2/1
Nodarbības pēc pieraksta zvanot pa mob. t. 29229401

chance 10. novembris 2011 15:58

Labdien " valmora " !
Tieši tā, viena no oriģinālākajām dāvanām .
Piezvaniet man lūdzu pa tel. 26171117, došu sīkāku informāciju.

valmora 9. novembris 2011 21:27

Saki, lūdzu, kur Rīgā to var izdarīt? Tomēr svētku laiks tuvojas un dāvanas jau jāsāk gatavot! Un cik tas beigu beigās maksā?

chance 9. novembris 2011 18:57

Jā, tieši tā ! Ir iespēja iejusties slaveno parfīma dizaineru lomā . Jūs jau droši vien zinājāt, ka šī iespēja bija tikai slaveniem aktieriem , dziedātājiem, sportistiem un citām slavenībām. Jūs esat sava brenda autores ! Mums ir parfīma pudelīte ar savu vārdu !
Kā tas iespējams ? Ar parfīma laboratorijas bluebox palīdzību, mēs varam radīt vairāk kā 4000 jaunas parfīma notis. Laboratorijas sastāvā ir 6 bāzes notis un 14 papildinošās notis . Varam vadīties katra pēc savas horoskopa zīmes, vai pēc savas izvēles un noskaņojuma. Katrai horoskopa zīmei ir ap 40 variantu .Varam izveidot savu dienas, vakara vai randiņu aromāta noti. Šis process var ilgt stundu vai pat vairāk . Papildus tam, mēs varam izvēlēties savu parfīma pudelīti, korķīti, uzrakstu vai logo, kārbiņu ! Varam sagādāt lielisku , oriģinālu dāvanu savam mīļotajam vai draudzenei, omītei apaļā jubilejā , māmiņas dienā vai dažādos īpašos svētkos . Lieliska iespēja nest savas firmas , savas pilsētas vārdu tālu pasaulē.
Ja Jūs vēlaties būt īpaša, justies kā zvaigzne , tad esiet drosmīga un dariet to !
Ja dzīvo Valmierā , tad varam norunāt tikšanos un īstenot šo sapni . Rīdzinieces arī var to realizēt , jo ir šāda iespēja arī Rīgā.
Uz tikšanos burvīgo aromātu pasaulē !