Ūdens daudzums dienā :)

Zaķpastala
Zaķpastala 3. aprīlis 2014 14:58

Sveikas :)

Vai tā var būt, ka ūdeni par daudz dzer? Organismi mūsu ir tik dažādi :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
KRX 9. aprīlis 2014 09:44

Neesmu dzirdējusi par kādu sliktu gadījumu, kad pārdozēts ūdens :)
Ja pieradina organismu dzert - ļoti labi! Nevajag jau uzreiz vienā dienā sākt dzert 7l dienā, ja iepriekš neesi dzēris nemaz.
Personīgā pieredze - ikdienā izdzeru 2-3 l noteikti, tagad bērzu sulu laikā dzeru 5 l dienā. Par laimi, nav nekāda šķidruma aizture organismā.

melita 8. aprīlis 2014 11:16

Varu pastāstīt no savas pieredzes un arī daudz esmu lasījusi.Tulīt ka acis vaļā no rīta.Ņem trīslitrburku,1.5l es izfiltrēju,bet idealā gadījumā ir akas vai avota vai strukturētais ūdens.Un otru 1.5l es uzvāru,vai sasilda lai salejot kopā ir viegli remdens ūdens.Un piespiež 1.citrona sulu.Un kapēc siltu tāpēc ka tāds siltens citronūdens atmodina vielmaiņu.Un tā cītīgi es pirmās divas nedēļas dzēru,dzēru un pampu,iekšā lēju bet ārā nenāca,bet es biju lasījusi ka no sākuma organisms uzglabā nebaltām dienām ja nu atkal nedos dzert,bet kad sapratīs ka būs visu laiku ūdens sāks izvadīt,tapēc es apbruņojos ar pacietību un gaidīju.Un jā tieši 15.dienā,precīzāk naktī,bija tāda sajūta ka manā organismā pali sākušies,un no acīm nogāja pampumi,un ir pierasts pie trīslitru dzeršanas .

Emmy 3. aprīlis 2014 20:11

Jā., var būt.