Tuperware trauki

mazaa raganina
mazaa raganina 21. augusts 2013 09:34

Vēlējos uzzināt Jūsu viedokli par šiem traukiem.Kā Jūs domājat vai ir vērts maksāt lielās naudas summas par šiem izstrādājumiem un vai pašas tos lietojat?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 21. augusts 2013 13:56 miranda

Man ir abas Tevis pieminētās lietas un vēl dažas.Siera trauks tiešām labs, bet tā cena...

miranda 21. augusts 2013 12:56

Pati neko pirkusi neesmu, bet man ir uzdāvinātas 2 labas lietas.
Neliela mīklas bļodiņa ar vāku, kas pirms mīklas raudzēšanas ir jāizskalo ar siltu ūdeni. Trauka sieniņas uzkrāj šo ūdens siltumu, kā rezultātā mīkla ļoti labi un ātri uzrūgst.
Un plastmasas bļoda ar vāku, kas tukša ir saspiežama kā šķīvis, tāpēc aizņem maz vietas. Tas ir ērti, ja dodas piknikā. Prom ar pilnu bļodu, mājās ar plānu šķīvīti. :)

pece 21. augusts 2013 12:28

Labi tie trauki ir, bet mani vienmēr ir mocījis skopums, jo īsti nav pārliecības, ka tie trauki ir tik daudz labāki kā citi.

Man ir pusdienu trauciņš - smuks, labs, ērts, ar vāciņu, liekams kā saldētavā, tā mikrenē, vāciņš nekad nav pievīlis, bet dāvināts ;)

Viena lieta gan man patīk, bet pašai nav - saucas konservu nazis, atver metāla kārbas tā, ka nav asu malu, uz kā uzplēst nejauši roķeles.

Cerīte 21. augusts 2013 11:37

Es negribētu tādu naudu atdot par plastmasu.Tas bija kruti sākuma laikos ,kad kvalitatīvas plastmasas bija maz,bet tagad man ir mūsu pašu kārbiņas pat mantotas -tātad ap gadiem 20 vecas ,un noteikti ne tik dārgas.Lai ari kādā kastē glabāts,bet kādreiz jau samaitājas jebkurš produkts.

vecsprofils 21. augusts 2013 10:59

Ar ko tie atšķiras no citiem plastmasas traukiem?
Saimniecībā gan jau tādi noder, ceļojumos, pārgājienos, dārza galdiņiem, bet mājās labāk izvēlos normālus traukus. Mikroviļņiem pāris plastmasas kārbiņas ir un līdzņemšanai, ar to laikam plastmasa manā virtuvē arī izbeidzas.